Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Tenis. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23

Na kortach AZS Poznań rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U23. 

W finałach singla Anna Hertel wygrała z Julią Oczachowską, a Martyn Pawelski pokonał Karola Filara. W deblu zwyciężyli: Marcelina Podlińska i Adrianna Sosnowska oraz Piotr Matuszewski i Piotr Pawlak. W mikście najlepsi byli Marcelina Podlińska i Wojtek Marek.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Hertel – bye; N. Komar – Dobroś 6:0, 6:0; Majczyna – J. Koziczak 6:1, 6:0; (5) K. Jaśkiewicz – M. Jankowska 6:1, 6:0; (4) Podlińska – Duhl 6:0, 6:1; Nebelska – Czerny 6:3, 5:7, 6:4; Szczepańska – W. Szulc 6:0, 6:0; Foryś – (8) Zajda 6:3, 2:6, 6:1; Baszak – (6) Hędrzak 6:0, 6:2; Bujakiewicz – Z. Koziczak 6:3, 6:1; Sosnowska – A. Szulc 6:1, 6:0; (3) Rutkowska – Chudzińska 6:2, 6:0; (7) Samberger – W. Ejsmont 6:0, 5:7, 6:3; Gruszczyńska – Krygier 6:3, 6:2; Rękoś – Marut 7:6 (1), 6:2; (2) Oczachowska – bye. 

Druga runda: Hertel – N. Komar 6:0, 6:1; K. Jaśkiewicz – Majczyna 6:1, 6:0; Podlińska – Nebelska 6:1, 6:1; Foryś – Szczepańska 6:3, 6:2; Baszak – Bujakiewicz 6:0, 6:0; Rutkowska – Sosnowska 2:6, 6:1, 6:3; Gruszczyńska – Samberger 6:0, 4:6, 6:1; Oczachowska – Rękoś 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Hertel – K. Jaśkiewicz 6:1, 6:3; Podlińska – Foryś 6:0, 6:4; Rutkowska – Baszak 7:5, 2:6, 6:4; Oczachowska – Gruszczyńska 6:4, 6:3.

Półfinały: Hertel – Podlińska 4:6, 7:5, 6:2; Oczachowska – Rutkowska 6:3, 6:7 (3), 7:6 (4).

Finał: Hertel – Oczachowska 7:6 (3), 4:6, 6:4.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski – bye; Szabo – Wajdemajer 6:3, 6:1; B. Andrzejczak – bye; (13) Biliński – bye; (9) D. Wiśniewski – bye; Politowski – Stajszczak 6:4, 3:0 i krecz Arona; Taczała – bye; (6) Politowicz – bye; (3) Bienkewicz – bye; Samojłowicz – bye; Ziomber – bye; (15) M. Matuszewski – bye; (10) Filar – bye; Bratkowski – Suchanowski 3:6, 6:3, 6:1; Dec – bye; (5) Pawlak – bye; (8) Pawelski – bye; Dworak – Cisło 6:1, 6:2; Tadyszak – bye; (12) Chudy – bye; (14) Rudnicki – bye; M. Adamek – Kuś 6:2, 6:3; Krotowski – bye; (4) Szajrych – bye; (7) Wetoszka – bye; Sowiński – Prech 6:2, 6:3; Górecki – bye; (11) Bronka – bye; (16) Olech – bye; P. Kosiński – Klimek 6:0, 6:3; Śliwiński – bye; (2) Kielan – bye.

Druga runda: P. Matuszewski – Szabo 6:4, 6:3; B. Andrzejczak – Biliński 6:1 7:6 (1); D. Wiśniewski – Politowski 6:0, 6:3; Politowicz – Taczała 6:4, 7:5; Bienkiewicz – Samojłowicz 6:1, 7:5; Ziomber – M. Matuszewski 6:0, 6:2; Filar – Bratkowski 6:0, 6:2; Pawlak – Dec 6:1, 6:0; Pawelski – Dworak 6:1, 6:4; Chudy – Tadyszak 6:1, 6:2; M. Adamek – Rudnicki 6:4, 6:2; Szajrych – Krotowski 6:0, 6:0; Wetoszka – Sowiński 6:2, 6:3; Bronka – Górecki 6:2, 6:4; P. Kosiński – Olech 6:1 i krecz Filipa; Kielan – Śliwiński 6:2, 6:2.

Trzecia runda: P. Matuszewski – B. Andrzejczak 6:2, 7:6 (4); Politowicz – D. Wiśniewski 7:5, 6:0; Ziomber – Bienkiewicz 6:2, 6:3; Filar – Pawlak 6:2, 7:5; Pawelski – Chudy 6:0, 6:2; Szajrych – M. Adamek 6:3, 6:1; Bronka – Wetoszka 6:3, 3:6, 6:2; Kielan – P. Kosiński 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: P. Matuszewski – Politowicz 6:2, 6:4; Filar – Ziomber 7:6 (4), 6:0; Pawelski – Szajrych 4:6, 6:4, 7:5; Kielan – Bronka 6:2, 6:4. 

Półfinały: Filar – P. Matuszewski 3:6, 6:4, 6:4; Pawelski – Kielan 7:6 (1), 7:5.

Finał: Pawelski – Filar 6:2, 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Hertel/Rutkowska – bye; Duhl/Gruszczyńska – Bujakiewicz/Chudzińska 6:1, 6:1; (3) Hędrzak/Szczepańska – bye; Podlińska/Sosnowska – Rękoś/A. Szulc 6:1, 6:1; Czerny/Krygier – Jankowska/N. Komar 6:7 (7), 6:3, 10:5; (4) Ejsmont/Nebelska – bye; Foryś/Samberger – J. Koziczak/Z. Koziczak 6:0, 6:0; (2) Jaśkiewicz/Oczachowska – bye.

Ćwierćfinały: Hertel/Rutkowska – Duhl/Gruszczyńska 6:2, 6:2; Podlińska/Sosnowska – Hędrzak/Szczepańska 4:6, 6:3, 13:11; Ejsmont/Nebelska – Czerny/Krygier 6:2, 6:1; Jaśkiewicz/Oczachowska – Foryś/Samberger 6:3, 6:1. 

Półfinały: Podlińska/Sosnowska – Hertel/Rutkowska 2:6, 6:2, 10:0; Jaśkiewicz/Oczachowska – Ejsmont/Nebelska 7:5, 6:3.

Finał: Jaśkiewicz/Oczachowska – Podlińska/Sosnowska.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) P. Matuszewski/Pawlak – Pawelski/Szajrych 6:1, 6:3; Adamek/Kosiński – M. Matuszewski/Samojłowicz 6:2, 6:1; (3) Biliński/Filar – Sowiński/Tadyszak 6:2, 3:6, 10:4; Szabo/Wiśniewski – Górecki/Krotowski 6:1, 6:0; Dworak/Ziomber – Cisło/Śliwiński 6:2, 6:3; (4) Chudy/Olech – Dec/Klimek 6:3, 6:1; Politowicz/Taczała – Bratkowski/Politowski 6:2, 6:2; (2) Rudnicki/Wetoszka – Bronka/Wajdemajer 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: P. Matuszewski/Pawlak – Adamek/Kosiński 6:1, 6:0; Biliński/Filar – Szabo/Wiśniewski 7:5, 6:2; Dworak/Ziomber – Chudy/Olech 5:7, 6:3, 10:8; Politowicz/Taczała – Rudnicki/Wetoszka 6:3, 6:3.

Półfinały: P. Matuszewski/Pawlak – Biliński/Filar 1:6, 6:3, 10:2; Politowicz/Taczała – Dworak/Ziomber 6:4, 7:6 (5).

Finał: P. Matuszewski/Pawlak – Politowicz/Taczała 3:6, 7:6 (5), 10:5.

MIKST

Pierwsza runda: (1) Rutkowska/P. Matuszewski – Jaśkiewicz/Bienkiewicz 6:3, 6:3; Sosnowska/Dworak – Chudzińska/M. Matuszewski 6:0, 6:2; (3) Hędrzak/Biliński – Foryś/Wajdemajer 7:5, 6:4; Gruszczyńska/Ziomber – Klimek/N. Komar 6:2, 6:4; Czerny/Kosiński – Jankowska/Tadyszak 2:6, 6:4, 10:5; Hertel/Chudy – (4) Krygier/Wetoszka 6:2, 7:6 (6); Duhl/Adamek – Rękoś/Górecki 6:3, 6:2; (2) Podlińska/Marek – Szczepańska/Szabo 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Rutkowska/P. Matuszewski – Sosnowska/Dworak 6:4, 6:4; Hędrzak/Biliński – Gruszczyńska/Ziomber 7:6 (2), 2:6, 10:7; Hertel/Chudy – Czerny/Kosiński 6:1, 6:1; Podlińska/Marek – Duhl/Adamek 6:4, 6:1.

Półfinały: Hędrzak/Biliński – Rutkowska/P. Matuszewski 7:6 (2), 6:3; Podlińska/Marek – Hertel/Chudy 3:6, 6:3, 10:4.

Finał: Podlińska/Marek – Hędrzak/Biliński 6:7 (5), 6:3, 10:6.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności