Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis. Ogólnopolski turniej w Bytomiu

Na kortach Górnika Bytom rozgrywany był ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kobiet i mężczyzn. 

W finale zmagań kobiet Stefania Rogozińska-Dzik pokonała rewelacyjną Zuzannę Pawlikowska. W gronie mężczyzn triumfował Kamil Gajewski po wygranej z Jaszą Szajrychem. 

W grze podwójnej zwyciężyli: Karolina Jaśkiewicz i Aleksandra Wierzbowska oraz Piotr Pawlak i Mateusz Terczyński.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Rogozińska-Dzik – Łężniak 6:0, 6:1; Bednarz – Daroszewska 6:2, 6:3; Kołowrotkiewicz – Zakrzewska 6:3, 5:7, 10:8; (7) K. Jaśkiewicz – Bergler 6:2, 6:0; (3) Świerczyńska – Czerny 6:0, 4:6, 10:6; Gruszczyńska – Durska 6:0, 6:2; Zajda – Kowalczyk 6:3, 6:1; Formella – (6) Jodłowska 4:6, 6:2, 10:2; Duhl – (5) Nebelska 7:6 (0), 7:5; Gustowska – Czapulak 6:1, 6:0; Paradowska – N. Michta 6:1, 6:0; (4) Wierzbowska – Niewiadomska 6:4, 6:4; (8) Zaremba – Z. Witkowska 7:6 (2), 6:2; Kasprzak – Olszewska 6:2, 6:3; Pawlikowska – Bajorek 6:3, 6:0; Lipiec – (2) Jeleń 4:0 i krecz Oli.

Druga runda: Rogozińska-Dzik – Bednarz 6:1, 7:6 (4); K. Jaśkiewicz – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:1; Gruszczyńska – Świerczyńska 6:3, 6:3;  Formella – Zajda 4:6, 6:0, 10:6; Gustowska – Duhl 6:1, 6:2; Wierzbowska – Paradowska 6:3, 6:2; Zaremba – Kasprzak 6:2, 7:5; Pawlikowska – Lipiec 3:6, 6:4, 11:9.

Ćwierćfinały: Rogozińska-Dzik – K. Jaśkiewicz 6:1, 6:0; Gruszczyńska – Formella 6:3, 7:6 (1); Wierzbowska – Gustowska 6:4, 4:6, 20:18; Pawlikowska – Zaremba 6:1, 6:4. 

Półfinały: Rogozińska-Dzik – Gruszczyńska 4:0 i krecz Rozalii; Pawlikowska – Wierzbowska 6:2, 6:3.

Finał: Rogozińska-Dzik – Pawlikowska 6:1, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Galus – Gogulski 6:1, 6:3; Lis – Holovchenko 6:0, 6:0; Dziopak – Podosek 6:0, 6:0; (7) Pawlak – Kana 6:3, 6:1; (3) Szajrych – Biliński 6:3, 6:1; Borkowski – Kuś 6:2, 6:4; Terczyński – Samojłowicz 6:0, 6:1; (8) Filar – Gontar 6:1, 6:2; (5) Sikharulidze – Matuszczyk 6:4, 6:2; Pawelski – B. Sopoliński 7:6 (0), 3:1 i krecz Błażeja; Kos – Bronka 3:6, 6:4, 10:8; (4) Wojnar – F. Wrona 4:2 i krecz Filipa; (6) Politowicz – Konowczuk 6:1, 6:3; Pieczkowski – Berkieta 6:2, 6:4; Bedra – Kusiewicz 6:4, 7:6 (3); (2) Gajewski – G. Wrona 6:0, 6:0. 

Druga runda: Galus – Lis 6:4, 7:6 (2); Pawlak – Dziopak 6:0, 6:1; Szajrych – Borkowski 6:0, 6:0; Filar – Terczyński 6:4, 5:7, 11:9; Pawelski – Sikharulidze 6:3, 6:4; Wojnar – Kos 5:7, 6:4, 10:8; Politowicz – Pieczkowski 3:6, 6:2, 10:7; Gajewski – Bedra 6:2, 6:3. 

Ćwierćfinały: Pawlak – Galus 6:4, 6:2; Szajrych – Filar 3:6, 6:2, 11:9; Wojnar – Pawelski 6:4, 6:1; Gajewski – Politowicz 6:1, 6:1.

Półfinały: Szajrych – Pawlak 6:7 (5), 6:4, 12:10; Gajewski – Wojnar 6:1, 6:1. 

Finał: Gajewski – Szajrych 6:4, 6:3. 

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jaśkiewicz/Wierzbowska – Pawlikowska/Witkowska 1:0 i krecz; Formella/Gruszczyńska – Bergler/Durska walkower; Bartusek/Gustowska – Jodłowska/Niewiadomska 4:6, 6:3, 10:8; Duhl/Świerczyńska – (2) Nebelska/Zaremba 6:2, 2:6, 10:8. 

Półfinały: Jaśkiewicz/Wierzbowska – Formella/Gruszczyńska walkower; Duhl/Świerczyńska – Bartusek/Gustowska 6:1, 4:6, 10:4.

Finał: Jaśkiewicz/Wierzbowska – Duhl/Świerczyńska 6:1, 6:2.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gajewski/Galus – Pawelski/Sikharulidze 6:1, 6:4; Filar/Wojnar – Borkowski/Pieczkowski 6:4, 1:6, 10:6; Biliński/Kasperski – Kos/Lis walkower; (2) Pawlak/Terczyński – Gontar/Matuszczyk walkower. 

Półfinały: Gajewski/Galus – Filar/Wojnar 6:1, 6:1; Pawlak/Terczyński – Biliński/Kasperski 7:6 (6), 6:4.

Finał: Pawlak/Terczyński – Gajewski/Galus 6:7 (2), 6:4, 10:8.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności