Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Tsurenko - Ruse 6:3, 6:3; Juvan - Melnikova 6:1, 6:1; Arruabarrena - Tiron 6:0, 6:0.

Tenis. Ogólnopolski turniej w Zielonej Górze

W hali tenisowej MOSiR w Zielonej Górze odbył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny kobiet i mężczyzn. 

Zawody były dobrze obsadzone. W półfinałach zagrali: Stefania Rogozińska-Dzik, Weronika Ewald, Wiktoria Rutkowska, Karolina Jaśkiewicz, Aleksander Orlikowski, Mateusz Terczyński, Jasza Szajrych, Marcel Politowicz. 

W finałach Ewald wygrała z Rutkowską (po raz drugi w turnieju), a Szajrych pokonał Orlikowskiego.

KOBIETY

Grupa A: Lipiec – Rogozińska-Dzik 5:7, 6:3, 10:5; Formella – Wróbel 6:1, 6:1; Rogozińska-Dzik – Wróbel 6:0, 6:1; Lipiec – Formella 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik – Formella 6:2, 6:1; Lipiec – Wróbel 6:1, 6:0; kolejność: 1. Lipiec 3 wygrane, 2. Rogozińska-Dzik 2, 3. Formella 1, 4. Wróbel 0.

Grupa B: Świerczyńska – Frankowska 6:4, 6:2; Turczuk – Jankowska 6:4, 7:6 (4); Świerczyńska – Turczuk 6:0, 6:1; Frankowska – Jankowska 6:2, 7:5; Świerczyńska – Jankowska 6:0, 6:0; Frankowska – Turczuk 6:2, 6:2; kolejność: 1. Świerczyńska 3 wygrane, 2. Frankowska 2, 3. Turczuk 1, 4. Jankowska 0. 

Grupa C: Ewald – Rutkowska 6:3, 6:4; Koralnik – Zaremba 6:2, 6:1; Rutkowska – Koralnik 6:4, 6:2; Ewald – Zaremba 7:5, 6:0; Rutkowska – Zaremba 6:2, 6:0; Ewald – Koralnik 6:0, 6:0 (walkower); kolejność: 1. Ewald 3 wygrane, 2. Rutkowska 2, 3. Koralnik 1, 4. Zaremba 0. 

Grupa D: Jodłowska – Kołowrotkiewicz 6:2, 6:2; Jaśkiewicz – Jaśkiewicz 6:2, 6:2; Jodłowska – Kasprzak 6:2, 6:2; Jaśkiewicz – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:0; Jaśkiewicz – Jodłowska 6:2, 6:0; Kasprzak – Kołowrotkiewicz 6:1, 6:1; kolejność: 1. Jaśkiewicz 3 wygrane, 2. Jodłowska 2, 3. Kasprzak 1, 4. Kołowrotkiewicz 0. 

Ćwierćfinały: Rutkowska – Lipiec 6:3, 6:3; Jaśkiewicz – Frankowska 6:2, 4:6, 10:7; Ewald – Jodłowska 6:2, 6:1; Rogozińska-Dzik 6:2, 6:1. 

Półfinały: Rutkowska – Jaśkiewicz 6:4, 7:6 (4); Ewald – Rogozińska-Dzik 6:3, 6:2.

Finał: Ewald – Rutkowska 3:0 i krecz Wiktorii. 

MĘŻCZYŹNI

Grupa A: Nazaruk – Kuś 6:1, 6:1; Bronka – Kułakowski 7:6 (0), 6:2; Nazaruk – Kułakowski 6:0, 6:0 (walkower); Bronka – Kuś 6:1, 6:3; Kuś – Kułakowski 6:0, 6:0 (walkower); Bronka – Nazaruk 7:6 (7), 6:2; kolejność: 1. Bronka 3 wygrane, 2. Nazaruk 2, 3. Kuś 1, 4. Kułakowski 0.

Grupa B: Bojarski – Machocki 6:0, 6:1; Politowicz – Szczap 6:3, 6:1; Bojarski – Szczap 6:0, 6:4; Politowicz – Machocki 6:0, 6:1; Politowicz – Bojarski 6:7 (5), 6:4, 10:7; Szczap – Machocki 6:0, 6:2; kolejność: 1. Politowicz 3 wygrane, 2. Bojarski 2, 3. Szczap 1, 4. Machocki 0. 

Grupa C: Orlikowski – Sikharulidze 6:3, 6:4; Terczyński – Pawlak 6:2, 6:3; Orlikowski – Pawlak 6:1, 6:3; Sikharulidze – Terczyński 4:6, 6:4, 10:5; Pawlak – Sikharulidze 7:6 (5), 6:4; Orlikowski – Terczyński 6:2, 6:4; kolejność: 1. Orlikowski 3 wygrane, 2. Terczyński 1, 3. Pawlak 1, 4. Sikharulidze 1. 

Grupa D: Szajrych – Bojko 6:1, 6:3; Szmyr – Kielan 7:6 (5), 6:2; Szajrych – Szmyr 6:1, 7:5; Kielan – Bojko 6:2, 6:3; Szajrych – Kielan 7:5, 6:3; Szmyr – Bojko 6:3, 6:1; kolejność: 1. Szajrych 3 wygrane, 2. Szmyr 2, 3. Kielan 1, 4. Bojko 0.  

Ćwierćfinały: Terczyński – Bronka 6:3, 5:7, 13:11; Szajrych – Nazaruk walkower; Orlikowski – Bojarski 6:1, 6:4; Politowicz – Szmyr 7:5, 6:1.

Półfinały: Szajrych – Terczyński 6:0, 6:4; Orlikowski – Politowicz 6:2, 6:2.

Finał: Szajrych – Orlikowski 6:3, 6:4.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności