Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); L. Fernandez - Siniakova 6:3, 6:2; Stephens - Cirstea 3:6, 6:2, 6:0; Gracheva - Tomljanovic 6:4, 6:7 (5), 7:5; Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Krajinovic - Gojo 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1; A. Zverev - Baez 2:6, 4:6, 6:1, 6:2, 7:5; Djokovic - Molcan 6:2, 6:3, 7:6 (4); Schwartzman - Munar 2:6 6:7 (3), 6:2, 6:2, 6:2; Nakashima - Griekspoor 7:6 (6), 6:4, 6:2; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Zanevska/Zimmermann - Kawa/Mihalikova 6:1, 3:6, 6:1; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis. Olivia Bergler i Bartłomiej Andrzejczak najlepsi w turnieju w Kozerkach

Olivia Bergler i Bartłomiej Andrzejczak zwyciężyli w Ogólnopolski Turnieju Klasyfikacyjnym o Puchar Akademii Tenisowej Tenis Kozerki.

W finałach Bergler wygrała z Anną Dziarkowska, a Andrzejczak pokonał Kacpra Szymkowiaka. W półfinałach byli m.in. Mateusz Terczyński i Piotr Czaczkowski.

KOBIETY

Ćwierćfinały: Koralnik – Gołda 6:1, 6:0; Dziarkowska – L. Matuszewski 6:0, 6:4; Daroszewska – Z. Witkowska 6:3, 2:6, 10:4; Bergler – Caruk 6:3, 6:4.

Półfinały: Dziarkowska – Koralnik walkower; Bergler – Daroszewska walkower.

Finał: Bergler – Dziarkowska 6:0, 6:3.

MĘŻCZYŹNI

Ćwierćfinały: Terczyński – Tatera 6:3, 6:1; Szymkowiak – Samojłowicz 6:2, 6:2; Czaczkowski – Borkowski 6:1, 6:4; B. Andrzejczak – Dziopak 7:6 (3), 6:2.

Półfinały: Szymkowiak – Terczyński 6:7 (4), 6:2, 10:8; B. Andrzejczak – Czaczkowski 6:3, 6:0.

Finał: B. Andrzejczak – Szymkowiak 6:0, 6:2.

Komplet wyników – także fazy grupowej

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności