Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Kontaveit - Vondrousova 6:3, 6:4; Alexandrova - Sakkari 4:1 i krecz Greczynki; Ostapenko/Siniakova - N. Kichenok/Olaru 6:2, 4:6, 10:8; TENERYFA WTA 250: Osorio Serrano - Giorgi 6:4, 7:5; A. Li - Cornet 6:2, 6:1; Eikeri/Perez - L. Kichenok/Kostyuk 6:3, 6:3; ANTWERPIA ATP 250: Sinner - L. Harris 6:2, 6:2; Schwartzman - Brooksby 6:4, 6:0; MOSKWA ATP 250: Karatsev - Khachanov 7:6 (7), 6:1; Cilic - Berankis 6:3, 6:4.

Tenis. Turniej 100th Anniversary of KKS Olsza Cup w Krakowie

W Krakowie odbył się międzynarodowy turniej Tennis Europe do lat 12 100th Anniversary of KKS Olsza Cup 2021. 

W finałach singla Barbara Kostecka wygrała z Julią Borowik, a Jan Urbański pokonał Rosjanina Ivana Sokirana. W deblu triumfowali: Basia Kostecka i Lena Markowska oraz Vincent Fletcher i Hugo Rytelewski.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Rybkowska – Ndukwu 6:0, 6:1; Orlando – Jasińska 6:3, 6:2; Bodiova – Augustyńska 6:2, 6:0; Petrasova – W. Nowicka 6:3, 6:2.

Druga runda: Leś – Rybkowska 7:6 (1), 6:3; Borowik – Kacinskaite 6:1, 6:0; Orlando – Blazova 6:3, 6:1; Janiszewska – Faber 6:3, 6:1; Okon – Małecka 6:1, 6:0; Kostecka – Bodiova 6:4, 6:1; Sfirnaciuc – Kierczak-Ogwuche 6:2, 6:2; Petrasova – Markowska 4:6, 6:3, 11:9.

Ćwierćfinały: Borowik – Leś 6:4, 6:1; Orlando – Janiszewska 5:7, 7:5, 10:5; Kostecka – Okon 6:4, 6:4; Petrasova – Sfirnaciuc 6:1, 6:4.

Półfinały: Borowik – Orlando 7:6 (2), 6:1; Kostecka – Petrasova walkower. 

Finał: Kostecka – Borowik 6:1, 6:2.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Grupa A: M. Nowak – Cach 6:2, 6:1; Cach – Porebski 6:3, 6:1; M. Nowak – Porebski walkower.

Grupa B: Selyshchev – M. Voigt 6:4, 6:3; M. Voigt – Juozapavicius 7:5, 6:4; Selyshchev – Juozapavicius 6:0, 6:1.

Grupa C: Remeikis – Paradowski 6:1, 6:2; Remeikis – Pfeiff 6:2, 6:4; Paradowski – Pfeiff 6:2, 6:0.

Grupa D: Fletcher – Ten 6:1, 6:3; Fletcher – Popov 6:0, 6:0; Ten – Popov 6:1, 6:1.

Grupa E: Urbański – Manolache 6:2, 6:2; Urbański – Bibik 6:0, 6:0; Manolache – Bibik 6:0, 6:0.

Grupa F: Sokiran – T. Voigt 6:0, 6:1; Mosbeux – Żurek 6:3, 6:2; Sokiran – Mosbeux 6:3, 6:2; Żurek – T. Voigt 6:0, 6:3; Sokiran – Żurek 6:1, 6:2; Mosbeux – T. Voigt 6:0, 6:0.

Grupa G: H. Rytelewski – Botelho 6:1, 6:1; Stopa – Dvorak 7:5, 6:3; H. Rytelewski – Dvorak 6:2, 6:1; Stopa – Botelho 6:7 (4), 6:4, 10:7; H. Rytelewski – Stopa 6:0, 6:3; Botelho – Dvorak 4:6, 6:2, 10:3.

Grupa H: A. Szary – Hommersom 6:0, 6:0; Kiaune – Wandel 6:3, 6:7 (4), 10:4; A. Szary – Kiaune 6:4, 6:3; Wandel – Hommersom 6:2, 6:0; A. Szary – Wandel 6:1, 6:1; Kiaune – Hommersom 6:3, 6:3.

Ćwierćfinały: M. Nowak – A. Szary 2:6, 6:1, 10:6; Urbański – Fletcher 6:0, 6:1; Sokiran – Remeikis 6:1, 7:5; H. Rytelewski – Selyshchev 6:3, 6:2.

Półfinały: Urbański – M. Nowak 6:1 6:0; Sokiran – H. Rytelewski 6:4, 6:3.

Finał: Urbański – Sokiran 6:0, 6:0.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Augustyńska/Balazova – Jasińska/Małecka 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Bodiova/Petrasova – Augustyńska/Balazova 6:0, 6:1; Borowik/Leś – Okon/Orlando 6:4, 6:0; Kostecka/Markowska – Kierczak-Ogwuche/Ndukwu 6:1, 6:0; Nowicka/Rybkowska – Kacinskaite/Sfirnaciuc 6:4, 6:2.

Półfinały: Bodiova/Petrasova – Borowik/Leś 6:4, 6:2; Kostecka/Markowska – Nowicka/Rybkowska 6:0, 6:4.

Finał: Kostecka/Markowska – Bodiova/Petrasova walkower.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Juozapavicius/Kiaune – Paradowski/Wandel 6:1, 1:6, 10:8.

Ćwierćfinały: Juozapavicius/Kiaune – Dvorak/Hommersom walkower; Fletcher/Rytelewski – Cach/Selyshchev 6:2, 6:4; Nowak/Szary – Botelho/Mosbeux walkower; Remeikis/Sokiran – Popov/Ten 6:1, 6:3.

Półfinały: Fletcher/Rytelewski – Juozapavicius/Kiaune 6:2, 6:3; Nowak/Szary – Remeikis/Sokiran 7:6 (5), 6:3.

Finał: Fletcher/Rytelewski – Nowak/Szary 6:3, 7:5.

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności