Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Carreno Busta - Travaglia 7:5, 7:6 (4); Davidovich Fokina - M. Berrettini 7:5, 6:3; Krajinovic - Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Sonego - Fucsovics 6:3, 6:4; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; S. Tsitsipas - Karatsev 6:3, 6:4; Dimitrov - Struff 6:3, 6:4; Khachanov - Djere 6:4, 6:1; Popyrin - Andujar 0:6, 6:2, 7:6 (3); Koolhof/Kubot - Mannarino/Paire 7:6 (2), 6:3; Auger-Aliassime/Hurkacz - Arneodo/Nys 5:2 i krecz rywali; CHARLESTON WTA 250: Sharma - Y. Wang 6:4, 6:2.

Tenis. Turniej ITF juniorów Angie Cup w Puszczykowie

przez maka

W Puszczykowie zakończył się turniej ITF juniorów (do lat 18) Angie Cup.  

W imprezie w Wielkopolsce (nawierzchnia dywanowa w hali, kategoria grade 5) w ćwierćfinałach byli: Ada Piestrzyńska, Zuzanna Frankowska, Laura Koralnik, Xenia Lipiec, Kacper Szymkowiak, Gabriel Matuszewski, Patryk Stokowski, Jonasz Dziopak, Maciej Kos.

Do półfinałów awansowali: Koralnik, Kos, Matuszewski i Szymkowiak. W finale po tytuł sięgnęła Laura. 

W deblu triumfowali Xenia Lipiec i Gina Feistel oraz Patryk Stokowski i Karol Tomański.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Iliev – Górska 6:2, 6:4; Jodłowska – Molchanova 6:2, 6:2; Urbanova – Vancelova 7:6 (2), 6:4; (8) Świerczyńska – Brunkel 6:0, 6:2; Koralnik – (4) Bakaityte 6:3, 6:2; Morreale – Gustowska 6:2, 6:4; Smekalova – Zaremba 6:4, 6:2; (6) Piestrzyńska – Tothova 2:6, 7:6 (3), 6:4; (5) Cemranos – Maciejewska 1:6, 6:0, 6:3; Jamrichova – Daroszewska 6:1, 6:2; Frankowska – Passola 6:4, 6:1; (3) Remander – Michalkova 6:4, 6:1; (7) Urgesi – Formella 6:3, 7:6 (6); Bozova – Feistel 6:2, 6:1; Ngijol Carre – Mihokova 6:3, 6:1; (2) Lipiec – Sarinova 6:1, 6:2.

Druga runda: Iliev – Jodłowska 6:3, 6:4; Urbanova – Świerczyńska 6:4, 6:3; Koralnik – Morreale 6:3, 6:2; Piestrzyńska – Smekalova 6:3, 6:3; Jamrichova – Cembranos 6:3, 6:3; Frankowska – Remander 6:4, 6:4; Urgesi – Bozova 6:3, 6:4; Lipiec – Ngijol Carre 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Iliev – Urbanova 4:6, 6:3, 7:6 (6); Koralnik – Piestrzyńska 6:1, 6:2; Jamrichova – Frankowska 5:7, 6:3, 6:2; Urgesi – Lipiec 6:1, 3:6, 6:2.

Półfinały: Koralnik – Iliev 6:4, 6:4; Urgesi – Jamrichova 6:4, 7:6 (5).

Finał: Koralnik – Urgesi 6:0, 7:5.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Temirhanov – Lis 6:7 (4), 6:3, 6:4; Herrmann – Kończal 6:3, 6:7 (5), 6:3; Martikainen – Lechno-Wasiutyński 6:3, 4:6, 6:3; (7) Kos – Kolasa 6:0, 6:0; (4) G. Matuszewski – Dambins 6:2, 7:5; Janousek – Jouanneau 3:6, 7:5, 7:6 (4); Tomański – Chambonniere 6:3, 6:7 (8), 6:2; Dziopak – (8) Keegan 7:5, 6:3; (5) Kusiewicz – Lakshmanan   3:6, 7:6 (6), 6:4; Stokowski – Papamalamis 6:2, 6:2; Pires – B. Sopoliński 7:6 (2), 6:3; Szymkowiak – (3) Southcombe 7:6 (3), 2:6, 6:2; (6) Nawaf – Siekanowicz 6:2, 6:3; Berkieta – Rolland de Ravel 6:3, 6:3; Apltauer – Jędrzejczak 5:7, 7:1, 7:5; (2) Jones – C. Kubiak 6:3, 6:2.

Druga runda: Temirhanov – Herrmann 4:6, 6:2, 6:2; Kos – Martikainen 6:2, 6:4; G. Matuszewski – Janousek 6:2, 2:6, 7:6 (3); Dziopak – Tomański 7:6 (6), 2:6, 6:2; Stokowski – Kusiewicz 6:4, 6:4; Szymkowiak – Pires 6:3, 3:6, 6:1; Nawaf – Berkieta 6:7 (5), 7:5, 6:3; Jones – Apltauer 7:6 (4), 7:6 (5). 

Ćwierćfinały: Kos – Termihanov 4:6, 7:6 (5), 7:6 (8); G. Matuszewski – Dziopak 6:1, 6:3; Szymkowiak – Stokowski 7:5, 4:6, 7:5; Jones – Nawaf 6:2, 6:1.

Półfinały: G. Matuszewski – Kos 6:3, 6:2; Jones – Szymkowiak 6:3, 6:3. 

Finał: Jones – G. Matuszewski 5:7, 6:4, 6:0.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Bakaityte/Remander – Koralnik/Zaremba 6:4, 6:4; Górska/Świerczyńska – Niewiadomska/Vancelova 6:1, 6:2; (3) Molchanova/Urbanova – Fity/Passola 6:4, 6:3; Frankowska/Piestrzyńska – Jodłowska/Mihokova 6:0, 6:1; Jamrichova/Tothova – Ngijol Carre/Sarinova 7:5, 6:1; Bozova/Brunkel – (4) Formella/Gustowska 2:6, 7:5, 10:6; Daroszewska/Mackiewicz – Michalkova/Smekalova 6:3, 7:5; (2) Feistel/Lipiec – Durska/Telżyńska 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: Bakaityte/Remander – Górska/Świerczyńska 4:6, 6:3, 10:7; Molchanova/Urbanova – Frankowska/Piestrzyńska 6:3, 3:6, 10:5; Jamrichova/Tothova – Bozova/Brunkel 6:1, 7:6 (3); Feistel/Lipiec – Daroszewska/Mackiewicz 7:5, 6:3.

Półfinały: Bakaityte/Remander – Molchanova/Urbanova 6:3, 3:6, 10:3; Feistel/Lipiec – Jamrichova/Tothova 6:1, 6:1.

Finał: Feistel/Lipiec – Bakaityte/Remander walkower.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Jones/Nawaf – Kończal/Lis 7:5, 6:3; Dambins/Lakshmanan – Jędrzejczak/Lechno-Wasiutyński 7:6 (4), 6:4; (3) Stokowski/Tomański – Janousek/Martikainen 6:4, 6:2; Siekanowicz/Szymkowiak – Chambronniere/Joaunneau 6:3, 6:3; G. Matuszewski/Tatera – Gabriel/Temirhanov 6:3, 5:7, 10:4; (4) Herrmann/Papamalamis – Berkieta/Grzegorzewski 6:3, 7:6 (4); Dziopak/Sopoliński – Kubiak/Pires 6:4, 5:7, 10:4; Kułakowski/Kusiewicz – (2) Keegan/Kos walkower. 

Ćwierćfinały: Jones/Nawaf – Dambins/Lakshmanan 6:2, 6:1; Stokowski/Tomański – Siekanowicz/Szymkowiak 6:3, 6:2; Herrmann/Papamalamis – G. Matuszewski/Tatera 6:4, 4:6, 10:6; Kułakowski/Kusiewicz – Dziopak/Sopoliński 4:6, 6:2, 11:9.

Półfinały: Stokowski/Tomański – Jones/Nawaf 6:4, 6:7 (6), 10:5; Kułakowski/Kusiewicz – Herrmann/Papamalamis 6:3, 3:6, 10:7.

Finał: Stokowski/Tomański – Kułakowski/Kusiewicz 3:6, 7:5, 10:6.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Anas. Vashchenko – L. Matuszewski 3:6, 6:1, 10:7; Mackiewicz – Simonova 7:5, 6:2; Telżyńska – Bakyte 6:3, 7:5; (8) Morreale – Persson 6:1, 6:2; (2) Anna Vashchenko – Grott 6:1, 7:5; Valdmannova – Bajorek 6:3, 7:6 (5); Straszewska – Klein 6:2, 6:1; Jodłowska – (7) Fity 6:1, 6:2; (3) Niewiadomska – Krebs Hyllested 2:6, 6:3, 10:3; Durska – E. Zheng 6:4, 6:3; Heiderova – Rajca 6:1, 6:2; Bozova – (5) Lackova 6:2, 6:1; (4) Bergler – Joffe 6:2, 6:2; Kowalczyk – Tesankic 6:3, 2:6, 10:6; Remetean – Czapulak 6:4, 2:6 11:9; Daroszewska – (6) Hejtmankova 6:7 (5), 6:1, 11:9. 

Druga runda: Mackiewicz – Anas. Vashchenko 6:3, 7:6 (4); Morreale – Telżyńska 6:4, 6:4; Anna Vashchenko – Valdmannova 7:6 (7), 3:6, 10:6; Jodłowska – Straszewska 6:1, 6:1; Niewiadomska – Durska 6:1, 6:0; Bozova – Heiderova 6:0, 6:3; Kowalczyk – Bergler 6:4, 6:4; Daroszewska – Remetean 6:0, 6:0.

Trzecia runda: Morreale – Mackiewicz 6:2, 7:5; Jodłowska – Anna Vashchenko 6:1, 6:3; Bozova – Niewiadomska 6:2, 6:4; Daroszewska – Kowalczyk 3:6, 6:4, 10:6.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Siekanowicz – bye; M. Plenkiewicz – Allecou 7:5, 4:6, 10:6; Lechno-Wasiutyński – Rejchtman Vinciguerra 6:0, 6:4; Kratochvil – (5) Mancewicz 2:6, 6:1, 10:5; (2) Pires – Grzegorzewski 6:2, 6:3; Ponomar – Popławski 4:6, 6:4, 11:9; Gabriel – Krzyżosiak-Michnikowski 6:2, 6:1; Filip – (8) Kułakowski 6:2, 7:6 (4); A. Majchrzak – (3) Stonkus 5:7, 6:1, 10:1; Mizerski – Mouret 6:7 (5), 6:3, 16:14; Myslivec – Lange 6:2, 7:5; Lis – (6) Grygołowicz 6:4, 6:7 (3), 10:4; (4) Tatera – Czaczkowski 6:1, 6:4; B. Sopoliński – Panacek 6:3, 6:2; Homola – Bojko 6:3, 6:4; Strzelecki – (7) Meijer 7:6 (5), 3:6, 10:4.

Druga runda: Siekanowicz – M. Plenkiewicz 6:1, 6:1; Lechno-Wasiutyński – Kratochvil 6:3, 6:4; Pires – Ponomar 6:1, 6:1; Gabriel – Filip 6:2, 6:7 (5), 10:5; A. Majchrzak – Mizerski 6:1, 6:3; Lis – Myslivec 6:3, 6:3; B. Sopoliński – Tatera 6:4, 7:5; Homola – Strzelecki 5:7, 6:3, 10:6.

Trzecia runda: Siekanowicz – Lechno-Wasiutyński 7:6 (1), 4:6, 10:7; Pires – Gabriel 6:4, 6:2; Lis – A. Majchrzak 6:4, 6:3; B. Sopoliński – Homola 6:2, 6:2.

Kategoria: ITF Juniors

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności