Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Krejcikova/Siniakova - Mattek-Sands/Świątek 6:4, 6:2; Krejcikova - Pavlyuchenkova 6:1, 2:6, 6:4; Djokovic - S. Tsitsipas 6:7 (6), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4; Herbert/Mahut - Bublik/Golubev 4:6, 7:6 (1), 6:4; NOTTINGHM WTA 250: Konta - S. Zhang 6:2, 6:1; L. Kichenok/Ninomiya - Dolehide/Sanders 6:4, 6:7 (3), 10:8; STUTTGART ATP 250: Cilic - Auger-Aliassime 7:6 (2), 6:3; Demoliner/S. Gonzalez - Behar/Escobar 4:6, 6:3, 10:8.

Tenis. Turniej ITF juniorów Gdańsk Open – wyniki

przez maka

W Trójmieście zakończył się turniej ITF juniorów (do lat 18) Gdańsk Open (korty ziemne, grade 4). 

W singlu triumfowali Ada Piestrzyńska i Borys Zgoła. W finale zagrał Maciej Kos. Dobrze wypadli: Sonia Pieczyńska, Daria Górska, Piotr Siekanowicz i Gabriel Matuszewski. W deblu zwyciężyli: Olga Gołaś i Xenia Lipiec oraz Błażej Sopoliński i Simon Myslivec.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Lipiec – Pranyte 6:3, 6:4; Straszewska – Janigova 6:3, 6:4; Pieczyńska – M. Stankiewicz 7:5, 6:3; (8) Zivic – Orlińska 6:4, 7:5; Michalkova – (4) Świerczyńska 6:3, 6:2; Drozd – Jodłowska 6:3, 6:1; Ungure Rogozoveca – Mackiewicz 6:4, 6:2; Frankowska – (7) Schalekamp 6:3, 6:4; Górska – (5) Schultz 6:2, 6:1; Węgrzyn – Gull 6:0, 6:3; Buchnik – Bozova 1:6, 6:3, 6:1; Pawlikowska – (3) Gołaś 7:6 (5), 3:6, 6:4; (6) Koralnik – Mazurek 6:1, 6:3; Adeikyte – Zaremba 7:5, 7:6 (8); Scharlin – Ciesielczyk 7:6 (6), 6:3; (2) Piestrzyńska – Burger 6:2, 6:1.  

Druga runda: Lipiec – Straszewska 6:2, 6:3; Pieczyńska – Zivic 6:4, 6:3; Drozd – Michalkova 6:1, 6:4; Ungure Rogozoveca – Frankowska 6:2, 6:7 (4), 7:6 (5); Górska – Węgrzyn 6:1, 3:6, 6:1; Pawlikowska – Buchnik 6:1, 6:3; Koralik – Adeiktye 6:3, 6:1; Piestrzyńska – Scharlin 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Pieczyńska – Lipiec 6:4, 0:6, 6:2; Drozd – Ungure Rogozoveca 6:3, 2:6, 6:4; Górska – Pawlikowska 7:6 (3), 6:3; Piestrzyńska – Koralnik 6:2, 6:2.

Półfinały: Drozd – Pieczyńska 7:6 (4), 6:4; Piestrzyńska – Górska 6:2, 7:5.

Finał: Piestrzyńska – Drozd 6:3, 1:6, 6:1.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Stokowski – (1) Pieczkowski 6:3, 7:6 (6); Siekanowicz – Stenzer 6:4, 3:6, 6:3; Czaczkowski – Tens 7:6 (4), 7:6 (1); P. Stankiewicz – (8) Vales 2:6, 6:4, 6:0; Kułakowski – (3) Komagata 6:4, 1:6, 6:0; Szymkowiak – Jalili Mikkelsen 6:4, 6:1; Boschmans – Lis 6:4, 6:1; (6) Kos – Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:1; (5) Pereira – Nawój 6:0, 6:0; Berkieta – Shimanov 6:7 (3), 6:4, 6:2; Strzelecki – Lakshmanan 6:2, 6:1; (4) G. Matuszewski – Grygołowicz 6:1, 6:3; (7) Myslivec – Jędrzejczak 4:6, 7:5, 6:1; Dziopak – Konovchuk 6:1, 6:4; G. Zgoła – Pichot 6:3, 6:3; (2) B. Zgoła – Tatera 6:3, 6:3.

Druga runda: Siekanowicz – Stokowski 4:6, 6:1, 6:4; Czaczkowski – P. Stankiewicz 7:6 (5), 6:3; Kułakowski – Szymkowiak 7:5, 6:2; Kos – Bochmans 6:3 6:4; Pereira – Berkieta 7:5, 6:2; G. Matuszewski – Strzelecki 7:5, 6:3; Myslivec – Dziopak 4:6, 6:2, 7:6 (7); B. Zgoła – G. Zgoła 6:2, 6:1. 

Ćwierćfinały: Siekanowicz – Czaczkowski 7:5, 6:3; Kos – Kułakowski 6:3, 6:1; G. Matuszewski – Pereira 6:4, 7:5; B. Zgoła – Myslivec 6:0, 6:1.

Półfinały: Kos – Siekanowicz 6:3, 6:4; B. Zgoła – G. Matuszewski 6:4, 7:6 (2).

Finał: B. Zgoła – Kos 6:1, 4:6, 6:1.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Gołaś/Lipiec – Janigova/Michalkova 6:1, 4:6, 10:7; Orlińska/Węgrzyn – Burger/Durska 6:1, 3:6, 10:8; (4) Schalekamp/Schultz – Mazurek/Szpakowska 7:6 (5), 6:4; Gull/Scharlin – Bajorek/Jodłowska 0:6, 6:2, 10:3; Bozova/Pawlikowska – Adeikyte/Pranyte 6:2, 6:1; (4) Górska/Świerczyńska – Buchnik/Zaremba 6:1, 6:1; Mackiewicz/Stankiewicz – Pliksa/Ungure Rogozoveca 6:4, 6:1; Daroszewska/Frankowska – (2) Koralnik/Piestrzyńska 6:3, 1:6, 10:8.

Ćwierćfinały: Gołaś/Lipiec – Orlińska/Węgrzyn 6:1, 2:6, 10:6; Schalekamp/Schultz – Gull/Scharlin 2:6, 7:6 (3), 10:6; Górska/Świerczyńska – Bozova/Pawlikowska 6:1, 6:2; Mackiewicz/Stankiewicz – Daroszewska/Frankowska 3:6, 6:3, 10:4.

Półfinały: Gołaś/Lipiec – Schalekamp/Schultz 6:2, 1:6, 10:3; Górska/Świerczyńska – Mackiewicz/Stankiewicz 6:4, 6:3.

Finał: Gołaś/Lipiec – Górska/Świerczyńska 6:3, 2:6, 10:8.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Komagata/Pereira – R. Gajewski/Nawój 6:2, 6:2; Grygołowicz/Kułakowski – Lakshmanan/Schmitter 6:1, 6:3; (3) Kos/Stokowski – Konovchuk/Strzelecki 6:4, 6:1; Shimanov/Vales – Berkieta/Grzegorzewski 6:3, 7:6 (4); Lechno-Wasiutyński/Tens – Siekanowicz/Szymkowiak 4:6, 7:5, 10:8; Myslivec/Sopoliński – (4) G. Matuszewski/Tatera 7:5, 7:5; Boschmans/Stenzer – Dziopak/Lis 6:4, 6:2; (2) Zgoła/Zgoła – Jalili Mikkelsen/Pichot 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Komagata/Pereira – Grygołowicz/Kułakowski 6:3, 6:3; Shimanov/Vales – Kos/Stokowski 6:4, 6:4; Myslivec/Sopoliński – Lechno-Wasiutyński/Tens 4:6, 6:1, 10:4; Zgoła/Zgoła – Boschmans/Stenzer 6:4, 6:2.

Półfinały: Komagata/Pereira – Shimanov/Vales 7:5, 6:3; Myslivec/Sopoliński – Zgoła/Zgoła 6:3, 6:3.

Finał: Myslivec/Sopoliński – Komagata/Pereira 3:6, 7:6 (6), 10:8.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: Skowrońska – Persson 6:2, 6:4; Pieczyńska – Janiszek 6:0, 6:3; Olszewska – H. Jankowska 7:6 (3), 7:5; (8) Orlińska – Schoen 7:5, 6:1; (2) Bajorek – Daroszewska 6:3, 0:6, 10:6; Ciesielczyk – Strolyte 6:0, 6:1; Kowalczyk – Chodkowska 6:4, 6:4; (7) Durska – Amerski 6:0, 6:0; (3) Szpakowska – Czapulak walkower; Langiewicz – Koprowska 6:0, 6:4; Węgrzyn – Rajca 6:3, 6:0; Gniewkowska – (5) Pliksa 6:0, 7:5; (4) Janigova – L. Matuszewski 3:6, 7:6 (0), 10:7; Z. Witkowska – Maniawska 6:3, 1:6, 10:6; M. Głowacka – Stvol 6:2, 6:0; Turczuk – (6) Grott 6:1, 6:4.

Druga runda: Pieczyńska – Skowrońska; Orlińska – Olszewska 4:6, 6:1, 10:4; Ciesielczyk – Bajorek 6:4, 6:4; Kowalczyk – Durska 6:4, 6:4; Langiewicz – Szpakowska 6:4, 6:3; Węgrzyn – Gniewkowska 4:6, 6:2, 10:6; Janigova – Z. Witkowska 6:2, 7:6 (0); Turczuk – M. Głowacka 7:5, 3:6, 10:2.

Trzecia runda: Pieczyńska – Orlińska 6:2, 6:3; Ciesielczyk – Kowalczyk 6:4, 6:3; Węgrzyn – Langiewicz 3:6, 6:2, 10:8; Janigova – Turczuk 3:6, 6:0, 10:8. 

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) B. Zgoła – bye; Bajurko – J. Wieczorek 6:1, 6:0; Gogulski – M. Kowal 6:2, 3:6, 12:10; (8) Lis – M. Włodarczyk 6:4, 6:2; (2) V. Blom – bye; Królikowski – Bojko 3:6, 7:6 (5), 12:10; Dzieło – Augunas 6:4, 6:2; Czaczkowski – (7) B. Sopoliński 6:4, 3:6, 10:6; (3) Siekanowicz – bye; Roś – Lange 6:3, 4:6, 10:7; Walkowski – Piekarz 6:4, 5:7, 10:8; (6) Shalmi – Mizerski 6:0, 6:7 (5), 12:10; Barcik – (4) Kończal 1:6, 6:3, 14:12; Strzelecki – Zaorski 6:3, 6:4; Szymczak – Wereszka 6:3, 6:4; (5) Schmitter – J. Włodarczyk 6:3, 6:2.

Druga runda: B. Zgoła – Bajurko 6:2, 6:0; Lis – Gogulski 6:3, 3:6, 10:6; V. Blom – Królikowski 6:3, 6:3; Czaczkowski – Dzieło 7:5, 2:6, 10:6; Siekanowicz – Roś 6:1, 6:0; Shalmi – Walkowski 6:3, 6:1; Strzelecki – Barcik 6:1, 6:4; Schmitter – Szymczak 6:1, 6:2.

Trzecia runda: B. Zgoła – Lis 6:3, 3:6, 10:3; Czaczkowski – V. Blom 7:5, 6:2; Siekanowicz – Shalmi 6:4, 6:3; Strzelecki – Schmitter 3:6, 7:6 (3), 10:8. 

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności