Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Tenis. Turniej ITF juniorów na trawie w Michałówku

W Michałówku (przy autostradzie A2 między Łodzią a Warszawą) rozgrywany był międzynarodowy turniej ITF juniorów. 

Zawody kategorii grade 5 odbyły się na kortach trawiastych. W finale singla chłopców Patryk Stokowski wygrał z Błażejem Sopolińskim. Druga w gronie dziewcząt była rewelacyjnie spisują się Natalia Turczuk. 

W grach podwójnych najlepsi byli: Laura Koralnik i Czeszka Lucie Urbanova (triumfowała też w singlu) oraz Gabriel Matuszewski i Filip Tatera. 

SINGIEL JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Zhiyenbayeva – Czapulak 6:2, 3:6, 6:3; Daroszewska – Kotara 2:6, 6:4, 6:4; Z. Witkowska – Lukesova 6:1, 6:4; (8) Pawlikowska – Piechowicz 6:2, 6:2; (3) Koralnik – Vladson 3:6, 7:6 (5), 6:2; Turczuk – Simonova 6:1, 6:3; Langiewicz – Bajorek 6:4, 6:2; Grott – (5) Gull 6:0, 6:4; Orlińska – (7) Jodłowska 6:3, 6:0; Straszewska – Junova 6:2, 6:0; Cubonova – Durska 7:6 (2), 6:1; (4) Adeikyte – L. Matuszewski 2:6, 6:1, 6:3; Szpakowska – (6) Zaremba 6:3, 6:3; Węgrzyn – Benesova 6:3, 6:0; Telżyńska – N. Kowalczyk 7:6 (5), 6:2; (2) Urbanova – Janiszek 6:1, 6:0.

Druga runda: Zhiyenbayeva – Daroszewska 6:3, 4:6, 6:3; Pawlikowska – Z. Witkowska 7:5, 6:0; Turczuk – Koralnik 6:4, 6:2; Langiewicz – Grott 6:0, 6:; Orlińska – Straszewska 6:1, 6:2; Cubonova – Adeikyte 6:0, 7:5; Węgrzyn – Szpakowska 6:3, 4:6, 6:4; Urbanova – Telżyńska 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Zhiyenbayeva – Pawlikowska 7:6 (4), 3:6, 6:4; Turczuk – Langiewicz 6:2, 6:1; Orlińska – Cubonova 6:2, 6:3; Urbanova – Węgrzyn 6:0, 7:5.

Półfinały: Turczuk – Zhiyenbayeva 6:4, 6:4; Urbanova – Orlińska 6:3, 6:2. 

Finał: Urbanova – Turczuk 6:2, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: Pałyszko – (1) Pieczonka 1:6 i krecz Filipa; Graziani – Tatera 6:0, 6:1; Foldi – Roś 6:2, 6:3; Visnevskij – (7) Grygołowicz 6:1, 6:2; (4) Szymkowiak – Zilkay 6:0, 6:0; Strzelecki – Augunas 7:5, 6:4; Lechno-Wasiutyński – Lakshmanan 7:6 (3), 7:5; B. Sopoliński – (8) Jarosz 6:1, 6:1; (5) Stokowski – V. Blom 6:1, 6:3; Mariani – Szczap 7:6 (5), 6:1; Lazarcik – Pankowski 6:0, 7:5; Czaczkowski – (3) Pereira 6:4, 6:1; (6) Stonkus – Matuszczyk 6:3, 6:3; Berkieta – Bajurko 6:7 (2), 6:2, 6:3; Królikowski – Bradley 6:0, 6:0; (2) G. Matuszewski – Gabelic 6:3, 6:3.

Druga runda: Graziani – Pałyszko 6:2, 6:2; Visnevskij – Foldi 6:3, 6:2; Szymkowiak – Strzelecki 6:2, 6:1; B. Sopoliński –  Lechno-Wasiutyński 7:5, 6:3; Stokowski – Mariani 6:4, 5:7, 7:5; Lazarcik – Czaczkowski 6:3, 3:6, 7:5; Berkieta – Stonkus 7:5, 6:3; G. Matuszewski – Królikowski 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Visnevskij – Graziani 6:3, 6:2; B. Sopoliński – Szymkowiak 2:6, 6:4, 6:2; Stokowski – Lazarcik 6:1, 6:4; G. Matuszewski – Berkieta 6:1, 6:4.

Półfinały: B. Sopoliński – Visnevskij 6:0, 6:0; Stokowski – G. Matuszewski 1:6, 6:3, 6:1.

Finał: Stokowski – B. Sopoliński 6:2, 6:4.

DEBEL JUNIOREK 

Pierwsza runda: (1) Koralnik/Urbanova – Durska/Telżyńska 4:1, 4:1; Langiewicz/Orlińska – Bajorek/Węgrzyn walkower; Junova/Simonova – (4) Jodłowska/Szpakowska walkower; Piechowicz/Turczuk – Cubonova/Kotara 4:0, 3:5, 7:4; Straszewska/Witkowska – Benesova/Lukesova 4:0, 4:0; (3) Vladson/Zhiyenbayeva – Kowalczyk/Zaremba 4:2, 4:2; Daroszewska/Pawlikowska – Grott/Maniawska walkower; (2) Adeikyte/Gull – L. Matuszewski/Persson 4:1, 1:4, 10:8.

Ćwierćfinały: Koralnik/Urbanova – Langiewicz/Orlińska 5:3, 5:3; Junova/Simonova – Piechowicz/Turczuk walkower; Vladson/Zhiyenbayeva – Straszewska/Witkowska 4:0, 5:4 (3); Daroszewska/Pawlikowska – Adeikyte/Gull 4:2, 4:1.

Półfinały: Koralnik/Urbanova – Junova/Simonova 4:0, 4:0; Vladson/Zhiyenbayeva – Daroszewska/Pawlikowska 3:6, 5:4 (3), 7:1.

Finał: Koralnik/Urbanova – Vladson/Zhiyenbayeva 5:3, 4:2.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Stokowski/Szymkowiak – Graziani/Mariani 4:2, 4:2; Czaczkowski/Lechno-Wasiutyński – Bradley/Zilkay 4:1, 4:1; (3) Stonkus/Visnevskij – Bajurko/Szczap 5:4 (3), 4:1; Augunas/Pereira – P. Blom/Królikowski walkower; Roś/Strzelecki – Berkieta/Lazarcik 4:5 (1), 5:4 (3), 7:5; Osomański/B. Sopoliński – (4) Gabelic/Jarosz 2:4, 5:3, 10:8; Foldi/Lakshmanan – Gogulski/Pankowski walkower; (2) G. Matuszewski/Tatera – V. Blom/Pałyszko 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Stokowski/Szymkowiak – Czaczkowski/Lechno-Wasiutyński 5:3, 5:4 (4); Stonkus/Visnevskij – Augunas/Pereira 2:6, 5:4 (3), 7:5; Roś/Strzelecki – Osomański/B. Sopoliński 5:4 (2), 5:4 (3); G. Matuszewski/Tatera – Foldi/Lakshmanan 4:1, 4:2.

Półfinały: Stokowski/Szymkowiak – Stonkus/Visnevskij 0:4, 5:4 (3), 7:5; G. Matuszewski/Tatera – Roś/Stzrelecki 4:2, 4:2.

Finał: G. Matuszewski/Tatera – Stokowski/Szymkowiak 1:4, 5:4 (3), 7:3.

ELIMINACJE JUNIOREK 

Pierwsza runda: Caruk – Pasiut 6:3, 6:2.

Druga runda: Maniawska – (1) Strolyte 6:4, 6:0; N. Kowalczyk – Szmyd 6:1, 6:1; Langiewicz – Sparnina 6:3, 6:1; Koczan – Kołowrotkiewicz 7:6 (5), 6:3; Piechowicz – Persson 6:3, 6:2; Janiszek – Chodkowska 6:0, 6:4; Skowrońska – Caruk 6:4, 6:4; Czapulak – Meidani 6:1, 6:1. 

Trzecia runda: N. Kowalczyk – Maniawska 6:2, 6:4; Langiewicz – Koczan 6:7 (2), 6:2, 12:10; Piechowicz – Janiszek 6:2, 6:4; Czapulak – Skowrońska 6:2, 6:4.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: Gogulski – J. Wieczorek 6:0, 6:2; Bojko – R. Gajewski 6:2, 6:3; Bajurko – Popławski walkower; Pałyszko – Nawój 6:0, 6:3; Allen – Usiądek 6:4, 6:4; Kosowski – Stracquadanio 6:0, 6:0; Roś – Daszczuk 6:1, 6:2. 

Druga runda: (1) V. Blom – Gogulski 6:4, 6:3; Osomański – Walkowski 7:6 (5), 1:6, 10:8; (2) Strzelecki – Bojko 6:4, 1:6, 10:6; Bajurko – Marciniak 6:0, 6:1; Pałyszko – (3) P. Stankiewicz 6:4, 6:1; Mizerski – Allen 2:6, 6:3, 10:6; Kosowski – T. Sopoliński 4:6, 7:5, 10:7; Roś – Łosiewicz 6:2, 6:3.

Trzecia runda: V. Blom – Osomański 6:4, 6:2; Bajurko – Strzelecki 2:6, 6:4, 10:3; Pałyszko – Mizerski 7:5, 7:6 (6); Roś – Kosowski 6:3, 6:4.    

Plan gier na środę

Kategoria: ITF Juniors

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności