Polski Tenis

WYNIKI

CHICAGO WTA 500: Yastremska - Cornet 7:5, 6:1; A. Li - Vekic 6:3, 6:1; Petkovic - Govortsova 6:2, 6:2; NUR-SUŁTAN WTA 250: Gracheva - Kr. Pliskova 6:3, 7:6 (5); Krunic - Boulter 3:6, 6:3, 7:5; Friedsam - Ar. Rodionova 4:6, 6:4, 6:2; Gasanova - Hatouka 6:1, 6:1; Van Uytvanck - Kulambayeva 6:3, 6:4; Tsurenko - Diatchenko 6:1, 3:1 i krecz Rosjanki; SOFIA ATP 250: Paire - Davidovich Fokina 6:4, 7:5.

Tenis. Szczawno Zdrój Cup 2021 U12 – wyniki

W województwie dolnośląskim odbył się turniej Tennis Europe do lat 12 Szczawno Zdrój Cup 2021. 

Maksymilian Kwiatkowski zwyciężył w singlu, a w finale zagrała Marta Dudek. W grach podwójnych najlepsi byli: Julia Borowik, Daria Dehmel, Maksymilian Kwiatkowski i Słowak Samuel Sykora.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Catana – G. Eie 2:6, 4:1 i krecz Norweżki.

Druga runda: Dehmel – Catana 6:3, 6:2; Bayuschenko – Novotna 6:0, 6:1; Borowik – Okon 6:3, 6:3; Isakova – Sobiesiak 6:1, 6:2; Skamarokh – Ptak 6:4, 6:1; Łyko – Walter 6:4, 6:0; Dudek – Balazova 6:0, 6:1; Pabisiak – Haukeli 6:0, 6:1.

Ćwierćfinały: Bayuschenko – Dehmel 4:6, 6:0, 10:8; Isakova – Borowik 6:4, 1:6, 10:8; Łyko – Skamarokh 6:4, 6:2; Dudek – Pabisiak 3:6, 6:3, 10:8.

Półfinały: Bayuschenko – Isakova 6:4, 6:0; Dudek – Łyko 6:3, 6:0. 

Finał: Bayuschenko – Dudek 6:3, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Liptak – Paul Kurzenberger 6:4, 6:3; Piotrowski – Selmi 7:6 (1), 5:7, 12:10Żurek – Valalik walkower. 

Druga runda: Liptak – Paszkiewicz 6:4, 6:1; Biernacki – Isakov 6:1, 7:5; Kwiatkowski – J. Eie 6:1, 6:3; Alt – Pankowski 7:5, 6:0; Sykora – Krzyśko 6:0, 6:0; Piotrowski – Popov 6:4, 7:6 (3); H. Rytelewski – Ph. Kurzenberger 7:5, 6:2; Reinsnos Yvon – Żurek 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Liptak – Biernacki 6:3, 6:2; Kwiatkowski – Alt 6:2, 6:1; Sykora – Piotrowski 6:2, 6:2; H. Rytelewski – Reinsnos Yvon 6:1, 6:2. 

Półfinały: Kwiatkowski – Liptak 7:6 (6), 6:3; Sykora – H. Rytelewski 6:4, 2:6, 10:5. 

Finał: Kwiatkowski – Sykora 6:2, 6:1. 

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: Bayuschenko/Okon – bye; Pabisiak/Sobiesiak – Ptak/Skamarokh 5:7, 6:1, 10:7; Borowik/Dehmel – Balazova/Novotna 6:0, 6:2; Dudek/Isakova – bye.

Półfinały: Bayuschenko/Okon – Pabisiak/Sobiesiak 6:4, 6:4; Borowik/Dehmel – Dudek/Isakova 6:1, 7:6 (2).

Finał: Borowik/Dehmel – Bayuschenko/Okon 6:4, 7:6 (3).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Isakov/Popov – bye; Kurzenberger/Kurzenberger – Biernacki/Paszkiewicz 6:3, 6:1; Kwiatkowski/Sykora – Krzyśko/Żurek 6:2, 6:0; Piotrowski/Rytelewski – Alt/Selmi 6:1, 7:6 (3).

Półfinały: Kurzenberger/Kurzenberger – Isakov/Popov 6:0, 6:3; Kwiatkowski/Sykora – Piotrowski/Rytelewski 6:4, 6:4.

Finał: Kwiatkowski/Sykora – Kurzenberger/Kurzenberger 6:4, 6:3.

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności