Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Halep - Anisimova 6:2, 6:4; Rybakina - Tomljanovic 4:6, 6:2, 6:3; Kyrgios - Garin 6:4, 6:3, 7:6 (5); Collins/Krawczyk - Rosolska/Routliffe 6:1, 6:7 (4), 6:3; E. Mertens/S. Zhang - Guarachi/Klepac 6:3, 6:2; Ebden/Purcell - Peers/Polasek 6:4, 6:4, 6:2; Ram/Salisbury - Mahut/Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (1), 6:1, 3:6, 6:4; Stosur/Ebden - Gauff/Sock 6:3, 5:7, 7:5.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Znamy składy wszystkich drużyn forBET 1.LIGI

29 maja rozpocznie się faza zasadnicza LOTTO SuperLIGI i forBET 1.LIGI, drużynowych rozgrywek w naszym kraju. 

Pary 1. kolejki w forBET 1.LIDZE: Come-On Wrocław – Totuu-Royal Zielona Góra, BKT Advantage Bielsko-Biała II – KT GAT Gdańsk, WKS Grunwald Poznań – AZS Łódź, ZTT Złotoryja – Gwardia Wrocław.  

Na zapleczu elity zagrają m.in. Weronika Ewald, Katarzyna Wysoczańska, Magdalena Świerczyńska, Anastazja Bozova, Klaudia Jans-Ignacik, Filip Peliwo, Aleksander Orlikowski, Karol Drzewiecki, Jasza Szajrych, Andriej Kapaś, Mateusz Terczyński.

forBET 1.LIGA

AZS Łódź (Magdalena Świerczyńska, Anastazja Bozova, Pola Wygonowska, Filip Peliwo, Aleksander Orlikowski, Michał Sikorski, Oleg Dowhan)

BKT Advantage Bielsko-Biała II (Miriam Kolodziejova, Linda Klimovicova, Justyna Jodłowska, Weronika Domańska, Magdalena Baniak, Karina Gustowska, Natalia Kostka, Veronika Novakova, Marek Jaloviec, Marek Rehacek, Maxim Mrva, Karol Filar, Alan Bojarski, Jakub Jędrzejczak, Vojtech Petr, Kacper Czyrek)

Come-On Wrocław (Oliwia Orlińska, Nika Hurkacz, Martyna Piechowicz, Marta Halbersztadt, Hanna Telżyńska, Agata Werblińska-Piechowicz, Nadja Meier, Jessica Pabisiak, Błażej Koniusz, Piotr Siekanowicz, Marcel Dzieło, Krzysztof Szubert, Jakub Szubert, Kevin Pabisiak, Adam Święcicki) 

Gwardia Wrocław (Weronika Foryś, Katarzyna Wysoczańska, Amelia Kopel, Karolina Jaśkiewicz, Mateusz Terczyński, Juliusz Bienkiewicz, Sebastian Brzeziński, Mikołaj Lis, Sandro Szic, Michał Osomański, Artem Mazur)

KT GAT Gdańsk (Weronika Ewald, Martyna Szpakowska, Martyna Mackiewicz, Hanna Koprowska, Natalia Komar, Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Formella, Victoria Kapcia, Zoltan Szabo, Maciej Kos, Maks Grygołowicz, Kacper Nawój, Mateusz Klimek, Aleksander Suchanowski, Michał Włodarczyk, Radosław Gajewski)

Totuu-Royal Zielona Góra (Amelia Paluch, Klaudia Wróbel, Joanna Skrzypczyńska, Anna Murawska, Julia Piotrowska, Agnieszka Olszewska, Piotr Stefaniak, Filip Bojko, Rafał Szmyr, Wojciech Medyński, Szymon Skrypiak, Szymon Pilarski, Arnold Kokulewski)

WKS Grunwald Poznań (Xenia Lipiec, Sonia Pieczyńska, Martyna Jankowska, Marta Zając, Zofia Samowska, Jasza Szajrych, Karol Drzewiecki, Andriej Kapaś, Michał Nispoń, Hubert Gąsiorek, Michał Wargocki, Bartosz Selwesiuk)

ZTT Złotoryja (Ewa Czapulak, Daria Nowak, Natalia Turczuk, Wiktor Kubicz, Mateusz Błaszczyk, Kasper Kulpa, Marcel Zieliński)

Tenis. Znamy składy wszystkich zespołów LOTTO SuperLIGA

Kategoria: SuperLiga

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności