Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Halep - Anisimova 6:2, 6:4; Rybakina - Tomljanovic 4:6, 6:2, 6:3; Kyrgios - Garin 6:4, 6:3, 7:6 (5); Collins/Krawczyk - Rosolska/Routliffe 6:1, 6:7 (4), 6:3; E. Mertens/S. Zhang - Guarachi/Klepac 6:3, 6:2; Ebden/Purcell - Peers/Polasek 6:4, 6:4, 6:2; Ram/Salisbury - Mahut/Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (1), 6:1, 3:6, 6:4; Stosur/Ebden - Gauff/Sock 6:3, 5:7, 7:5.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis. Znamy składy wszystkich zespołów LOTTO SuperLIGA

Osiem zespołów powalczy od 29 maja w profesjonalnych, drużynowych rozgrywkach LOTTO SuperLiga 2022.

Decyzją władz SuperLiga S.A. zawodnicy z Rosji i Białorusi zostali wykluczeni ze zmagań. Ponadto każdy klub może uzupełnić skład o tenisistów z Ukrainy (jedna zawodniczka i jeden gracz). 

LOTTO SuperLIGA

AZS Tenis Poznań (Magda Linette, Anna Hertel, Wiktoria Rutkowska, Amelia Paszun, Zuzanna Krygier, Sylwia Zagórska, Oleg Prihodko, Piotr Matuszewski, Przemysław Michocki, Dominik Nazaruk, Borys Zgoła, Maciej Smoła, Petr Nouza, Dawid Taczała).

BKT Advantage Bielsko-Biała (Viktoria Kuzmova, Katarzyna Kawa, Maja Chwalińska, Laura Noskova, Tereza Smitkova, Jessika Maleckova, Maryna Chernyshova, Patrycja Niewiadomska, Johana Markova, Jiri Vesely, Alex Molcan, Lukas Lacko, Josef Kovalik, Zdenek Kolar, David Poljak, Michał Dembek, Maciej Rajski) – wycofana została Varvara Gracheva.

CKT Grodzisk Mazowiecki (Alison Van Uytvanck, Dalma Galfi, Irina Bara, Jekaterina Gorgodze, Elitsa Kostova, Valeria Strakhova, Martyna Kubka, Katarzyna Piter, Paula Kania-Choduń, Kamil Majchrzak, Kacper Żuk, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Jan Zieliński, Maks Kaśnikowski, Yann Wójcik).

KS Górnik Bytom (Tereza Martincova, Magdalena Fręch, Weronika Falkowska, Daria Lopatetska, Marcelina Podlińska, Stefania Rogozińska-Dzik, Olivia Bergler, Zuzanna Bednarz, Magdalena Hędrzak, Gregoire Barrere, Vit Kopriva, Dalibor Svrcina, Lukas Klein, Georgi Kravchenko, Martyn Pawelski, Wojciech Marek, Karol Krawczyński, Maciej Ziomber).

KT Kubala Ustroń (Marta Kostyuk, Rebecca Sramkova, Lena Papadakis, Natalia Siedliska, Joanna Zawadzka, Julia Oczachowska, Aleksandra Wierzbowska, Marta Leśniak, Illya Marchenko, Lukas Rosol, Paweł Ciaś, Jaroslav Pospisil, Artem Smirnov, Grzegorz Panfil, Mateusz Kowalczyk, Kamil Gajewski, Aleks Majewski, Adam Chadaj).

Park Tenisowy Olimpia Poznań (Kamilla Bartone, Julie Belgraver, Marta Burak, Magdalena Kiszczyńska, Anna Korzeniak, Anastazja Soboleva, Aldin Setkic, Jurgen Zopp, Patrick Niklas-Salminen, Leo Borg, Sora Fukuda, Marcel Politowicz, Błażej Sopoliński, Radosław Jandy) – wycofane zostały: Varvara Flink i Daria Shauha.

WKT Mera Warszawa (Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska, Kristina Kucova, Daria Snigur, Paula Ormaechea, Aleksandra Jeleń, Laura Koralnik, Sergiej Stakhovsky, Roberto Marcora, Luca Vanni, Daniel Michalski, Michał Mikuła, Piotr Pawlak, Mariusz Fyrstenberg) – wycofana została Anna Kubareva. 

Tennis Team Kalisz (Katerina Mandelikova, Ivana Sebestova, Vanessa Sulcova, Martyna Zaremba, Karolina Bartusek, Agata Będkowska, Oliwia Jędrzejczak, Wiktoria Konieczna, Jowana Kołowrotkiewicz, Witalij Sachko, Petr Hajek, Piotr Gryńkowski, Michał Matuszewski, Maciej Nowak, Mikołaj Szmyrgała, Maciej Duda, Mikołaj Biedermann).   

Terminarz rozgrywek

Fot. LOTTOSuperLIga

Tenis. LOTTO SuperLIGA i forBET 1.LIGA – losowanie za nami

Kategoria: SuperLiga

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności