Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tennis Europe. Turniej Sobota Cup do lat 12

Centrum Tenisowe Sobota gościło uczestników turnieju Tennis Europe skrzatów (do lat 12).

W fazie grupowej zawodów Sobota Cup 2021 z Polaków dobrze wypadli (awansowali do ćwierćfinałów): Lena Markowska, Aleksandra Janiszewska, Emilia Lu Knapik, Hugo Rytelewski, Juliusz Stańczyk i Vincent Fletcher. 

W finale singla chłopców Julek Stańczyk wygrał z Vincentem Fletcherem. W grze podwójnej triumfowali Czech Filip Ladman i Julek Stańczyk.

W finałach debla zagrali: Białorusinka Alexandra Bayuschenko i Oliwia Sybicka oraz Vincent Fletcher i Jan Urbański. 

Dziewczęta

Grupa A: 1. miejsce: Supova, 2. Sybicka, 3. Capuzu, 4. Thamm.

Grupa B: 1. Markowska, 2. Lukacsi, 3. Hryniv, 4. Shevtsova.

Grupa C: 1. Burcescu, 2. Borowik, 3. Suedmeyer, 4. Figlak.

Grupa D: 1. Popa, 2. Malmstrom, 3. M. Nowak, 4. Koper.

Grupa E: 1. Langlais, 2. Hnidets, 3. Glaeser, 4. Malecka.

Grupa F: 1. Lu Knapik, 2. Okon, 3. Leś, 4. Isakova.

Grupa G: 1. Pop, 2. Bayuschenko, 3. Stępień, 4. Kacinskaite. 

Grupa H: 1. Janiszewska, 2. Pashkevich, 3. Karsnakova, 4. Muzyka. 

Ćwierćfinały: Supova – Janiszewska 6:2, 6:1; Popa – Langlais 6:1, 6:0; Burcescu – Lu Knapik 6:1, 6:0; Pop – Markowska 7:6 (3), 6:2.

Półfinały: Supova – Popa 6:0, 6:0; Burcescu – Pop 6:2, 6:2.

Finał: Burcescu – Supova 6:2, 6:2.

Chłopcy

Grupa A: 1. lokata: H. Rytelewski, 2. Biernacki, 3. Łoziński, 4. Bibik. 

Grupa B: 1. Neasca, 2. Moran, 3. Urban, 4. Żurek. 

Grupa C: 1. Heinrich, 2. Riu, 3. Krupa, 4. Holz.

Grupa D: 1. Rimbaud, 2. Mueller, 3. Pasiorowski, 4. M. Kwiatkowski.

Grupa E: 1. Stańczyk, 2. Urbański, 3. Chelemen, 4. Piralov. 

Grupa F: 1. O. Zielinski, 2. Grigore, 3. Wandel, 4. Makieła. 

Grupa G: 1. Fletcher, 2. Ushakov, 3. Fontanges, 4. S. Tejerina. 

Grupa H: 1. Ladman, 2. Valeinis, 3. Szczypka, 4. R. Wieczorek.

Ćwierćfinały: Ladman – H. Rytelewski 4:6, 6:2, 12:10; Stańczyk – Rimbaud 6:2, 6:2; Heinrich – O. Zielinski 6:4, 6:1; Fletcher – Neasca 6:2, 6:0.

Półfinały: Stańczyk – Ladman 7:5, 6:0; Fletcher – Heinrich 6:1, 5:7, 10:6.

Finał: Stańczyk – Fletcher 6:0, 4:6, 10:5.

Gra podwójna

Półfinały dziewcząt: Bayuschenko/Sybicka – Capuzu/Popa 6:0, 6:3; Burcescu/Supova – Hnidets/Markowska 6:1, 6:0.

Finał dziewcząt: Burcescu/Supova – Bayuschenko/Sybicka 1:6, 6:3, 10:5.

Półfinały chłopców: Fletcher/Urbański – Neasca/Nita 6:3, 6:2; Ladman/Stańczyk – Piralov/Ushakov 6:1, 6:1.

Finał chłopców: Ladman/Stańczyk – Fletcher/Urbański 1:6, 6:4, 10:5.

Drabinki

Kategoria: TE

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności