Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Parks - Peterson 6:1, 6:4; Bucsa/Falkowska - Gabueva/Zakharova 7:6 (4), 6:1.

Wybierz obóz tenisowy PROstejov CAMP 2020!

Przed nami jedenasta edycja najlepszego i największego w tej części Europy obozu tenisowego dla dzieci i młodzieży – PROstejov CAMP 2020.

Na obozie, który odbędzie się w czeskim Prostejovie, nie zabraknie nowości.

Otwierając drugą dziesiątkę obozów, otwieramy się jednocześnie na nowe – po raz pierwszy wychodzimy z ofertą nie tylko do osób indywidualnych, lecz także do klubów, młodzieżowych kadr narodowych i związków tenisowych. Zapraszamy do zapisów i współpracy!

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA XI EDYCJĘ PROstejov CAMP -> https://www.sportsgroup.pl/obozy-tenisowe/letni-oboz-tenisowy-prostejov

Do Prostejova zapraszamy zawodników klubów sportowych, szkół tenisa, dzieci i młodzież niezrzeszoną, grupy zawodników wraz z trenerami prowadzącymi ich na co dzień. Jesteśmy przekonani, że proponowana przez nas formuła obozu treningowego podniesie poziom sportowy każdego z zawodników, nauczy funkcjonowania w grupie, otworzy tenisowe horyzonty i da szerszą perspektywę na wykonywaną na co dzień pracę.

Treningi prowadzone będą przez doświadczonych trenerów i specjalistów związanych z WSG Academy. Zapisując dziecko na PROstejov CAMP rodzic ma pewność, że będzie ono uczestniczyło w kompleksowym i spójnym procesie szkolenia.

Podczas PROstejov CAMP prowadzone będą treningi w poszczególnych kategoriach wiekowych (U-10, U-12, U-14, U-16, U-18), w tym w najmłodszych grupach zawodniczych – pomarańczowej i zielonej. W programie obozu znajdują się m.in. treningi tenisa, treningi motoryczne, sparingi z czeskimi zawodnikami i konsultacje z czeskimi szkoleniowcami. Na początku obozu każdy zawodnik przejdzie obiektywizację przeprowadzaną przez specjalistów WSG Academy – dzięki temu dysponować będziemy wiedzą o jego stanie zdrowia, formie i osiąganych w późniejszym czasie postępach. Bardzo ważna jest dla nas psychologia w sporcie, a także regeneracja i odnowa.

Nad całością szkolenia podczas PROstejov CAMP 2020 czuwać będzie trener-koordynator, a za poszczególne grupy odpowiadać będą trenerzy główni i trenerzy-asystenci. Treningi na PROstejov CAMP odbywają się w systemie, w jakim szkolą się czescy tenisiści w kat. U-10 do U-18.

Proponujemy turnusy 15-dniowe oraz 29-dniowy turnus PRO. Nie zwlekaj i już teraz zapisz swoje dziecko na obóz w Prostejovie!

Terminy turnusów:

turnus I: 27.06.2020 – 11.07.2020 (15 dni) / cena: 4990 zł

turnus II: 11.07.2020 – 25.07.2020 (15 dni) / cena: 4990 zł

turnus PRO: 27.06.2020 – 25.07.2020 (29 dni) / cena: 8990 zł

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA XI EDYCJĘ PROstejov CAMP -> https://www.sportsgroup.pl/obozy-tenisowe/letni-oboz-tenisowy-prostejov

Kategoria: Artykuł partnera