Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA WTA 500: Putintseva - S. Zhang 5:7, 7:6 (7), 6:4; Pavlyuchenkova - Konjuh 7:6 (3), 6:1; METZ ATP 250: Kohlschreiber - Cecchinato 7:6 (3), 6:3; Rune - Zapata Miralles 6:0, 6:0; Khachanov - A. Muller 4:6, 6:1, 6:3; M. Ymer - Struff 7:5, 6:3; Giron - Rinderknech 3:6, 7:6 (3), 6:4; NUR-SUŁTAN ATP 250: Ivashka - E. Ymer 6:2, 6:4; Musetti - Polmans 6:4, 2:6, 6:4; Millman - Popko 3:6, 6:1, 6:4; Gerasimov - Paire 7:5, 6:4.

HDMP do lat 12 w Sopocie – wyniki

Na kortach w Sopocie odbyły się halowe drużynowe mistrzostwa Polski skrzatów (do lat 12).

Do półfinałów awansowali młodzi tenisiści z Warszawy, Olsztyna, Krakowa i Sopotu. Złoto powędrowało do zawodników stołecznej Legii.

W barwach warszawskiego zespołu walczyli Maks Kaśnikowski, Patryk Stokowski i Adam Kulig. W finale Legia była skuteczniejsza od SKT Sopot (Marcel Kamrowski, Filip Pieczonka). Brąz dla KKKS Kraków (Piotr Kusiewicz, Maciej Matuszczyk).

ĆWIERĆFINAŁY

KT Legia Warszawa – UKT TenisPro Koszalin 3:0: Kaśnikowski – Kułakowski 6:0, 6:1; Stokowski – Borkowski 6:0, 6:1; Kaśnikowski/Kulig – Kułakowski/Ruciński 6:3, 6:3;

Budowlani Olsztyn – Górnik Bytom 2:1: Skuratko – Kopcik 6:1, 2:6, 3:10; G. Matuszewski – Sławik 6:3, 6:2; Skuratko/Tatera – Kopcik/Sławik 6:3, 6:4;

KKKS Kraków – AZS Poznań 2:1: Kusiewicz – N. Dzudzewicz 6:0, 6:3; Matuszczyk – B. Zgoła 3:6, 1:6; Kusiewicz/Matuszczyk – Wiatr/G. Zgoła 1:6, 6:3, 10:6;

SKT Sopot – Morelowa Tennis Club Warszawa 3:0: Kamrowski – Grzegorzewski 6:0, 6:1; Pieczonka – Dac 6:0, 6:1; Kamrowski/Pieczonka – Grzegorzewski/Komosiński 6:1, 6:0.

MIEJSCA 5-8

TenisPro – Górnik 2:1: Kułakowski – Kopcik 6:2, 6:0; Borkowski – Sławik 4:6, 2:6; Borkowski/Kułakowski – Kopcik/Sławik 6:3, 7:5;

AZS Poznań – Morelowa TC 2:1: N. Dzudzewicz – Grzegorzewski 4:6, 6:7; G. Zgoła – Komosiński 6:0, 6:0; N. Dzudzewicz/G. Zgoła – Grzegorzewski/Komosiński 6:1, 6:0.

O 7. MIEJSCE

Górnik – Morelowa TC 3:0: Kopcik – Grzegorzewski 6:2, 7:5; Sławik – Komosiński 6:1, 6:1; Kopcik/Sławik – Dac/Komosiński 6:3, 6:2.

O 5. MIEJSCE

TenisPro – AZS Poznań 2:1: Kułakowski – G. Zgoła 6:2, 6:4; Borkowski – Wiatr 1:6, 1:6; Borkowski/Kułakowski – N. Dzudzewicz/G. Zgoła 6:4, 7:5.

PÓŁFINAŁY

Legia – Budowlani 3:0: Kaśnikowski – Skuratko 6:1, 6:0; Kulig – G. Matuszewski 6:7, 6:4, 10:4; Kaśnikowski/Stokowski – Skuratko/Tatera 6:3, 7:5;

SKT Sopot – KKKS Kraków 3:0: Kamrowski – Kusiewicz 2:6, 6:4, 10:1; Pieczonka – Matuszczyk 6:0, 6:0; Kamrowski/Pieczonka – Kusiewicz/Matuszczyk 6:0, 6:2.

O 3. MIEJSCE

KKKS Kraków – Budowlani 2:1: Kusiewicz – Skuratko 7:5, 6:1; Matuszczyk – G. Matuszewski 6:1, 2:6, 7:10; Kusiewicz/Matuszczyk – Skuratko/Tatera 6:3, 6:3.

FINAŁ

Legia – SKT Sopot 2:1: Kaśnikowski – Kamrowski 6:1, 6:1; Stokowski – Pieczonka 2:6, 0:6; Kaśnikowski/Stokowski – Kamrowski/Pieczonka 0:6, 6:2, 10:3.

Na zdjęciu kapitan drużyny Legii Warszawa Marcin Kunicki oraz zawodnicy Maks Kaśnikowski, Patryk Stokowski i Adam Kulig.

legia

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności