Logo Polski Tenis

WYNIKI

AUSTRALIAN OPEN: N. Osaka - Sevastova 4:6, 6:3, 6:4; Svitolina - Keys 6:2, 1:6, 6:1; Kar. Pliskova - Muguruza 6:3, 6:1; Raonic - A. Zverev 6:1, 6:1, 7:6 (5).

Aktualności

Halowe mistrzostwa Polski – wyniki

Na kortach MOSiR w Zielonej Górze odbywają się halowe mistrzostwa Polski kobiet i mężczyzn.

W finale singla kobiet zagrały Anastazja Shoshyna i Marta Leśniak. W gronie mężczyzn o złoto walczyli Marcin Gawron i Adam Majchrowicz.

Ze złotych medali cieszyli się Shoshyna i Gawron. W deblu triumfowały Shoshyna i Weronika Domagała oraz Gawron i Majchrowicz.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Shoshyna – Kostka 6:0, 6:0; Kuczer – Kubka 6:3, 6:2; Polańska – Śnita 6:4, 6:1; (8) Przybylska – Gałka 6:2, 6:1; (4) Szymczuch – G. Końska 6:2, 6:3; K. Jaśkiewicz – Wędrocha 6:3, 6:7 (3), 6:0; Zduniak – Mencwel 6:2, 6:0; (5) P. Lewandowska – Siłka 7:6 (4), 6:4; Leśniak – (7) Zawadzka 6:2, 6:3; Furmaniak – Kostek 6:2, 6:0; K. Wiśniewska – Szczygielska 6:1, 6:3; (3) Bieńkowska – Jastrzębska 7:5, 6:0; Sosnowska – (6) Buczyńska 6:3, 6:2; Dobrowolska – Silwanowicz 6:2, 6:4; Podlińska – J. Skrzypczyńska 6:3, 6:0; (2) Borgman – Domagała 6:3, 2:0 i krecz Weroniki.

Druga runda: Shoshyna – Kuczer 6:4, 6:1; Polańska – Przybylska 6:2, 6:3; Szymczuch – K. Jaśkiewicz 6:3, 6:2; P. Lewandowska – Zduniak 6:7 (2), 6:1, 6:1; Leśniak – Furmaniak 6:1, 6:1; Bieńkowska – K. Wiśniewska 7:5, 6:3; Dobrowolska – Sosnowska 6:1, 6:4; Podlińska – Borgman 6:1, 7:5.

Ćwierćfinały: Shoshyna – Polańska 6:1, 6:0; P. Lewandowska – Szymczuch 6:3, 6:7 (2), 7:6 (6); Leśniak – Bieńkowska 6:1, 6:1; Dobrowolska – Podlińska 6:4, 6:4.

Półfinały: Shoshyna – P. Lewandowska 6:1, 6:0; Leśniak – Dobrowolska 6:2, 6:2.

Finał: Shoshyna – Leśniak 6:2, 6:2.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Ciaś – K. Kaleta 6:4, 6:1; W. Lutkowski – Maroszek 6:2, 6:3; Janik – Kokulewski 6:4, 6:4; (8) Walków – Królik 6:2, 6:2; (4) Drzewiecki – B. Wojnar 6:4, 6:4; M. Wojnar – Borkowski 6:1, 6:4; Majchrowicz – F. Kaleta 3:6, 6:1, 6:2; (6) Kazanowski – Krawczyński 6:0, 7:6 (1); M. Wójcik – (7) Jędruszczak 6:4, 6:7 (1), 7:5; Szmyrgała – M. Nowak 6:1, 6:4; Zawisza – Teurer 7:6 (4), 6:7 (4), 6:1; (3) Gajewski – Dończyk 6:2, 4:6, 6:2; (5) Andrzejczuk – Steinberger 6:1, 6:2; A. Mlazga – Piątek 6:2, 7:6 (4); Śmietana – Tadyszak 6:1, 6:1; (2) Gawron – K. Mlazga 6:1, 6:0.

Druga runda: W. Lutkowski – Ciaś 6:1, 6:4; Walków – Janik 6:2, 7:5; Drzewiecki – M. Wojnar 6:4, 6:2; Majchrowicz – Kazanowski 6:4, 6:4; M. Wójcik – Szmyrgała 6:2, 7:5; Gajewski – Zawisza 6:3, 6:3; Andrzejczuk – A. Mlazga 6:2, 6:2; Gawron – Śmietana 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: W. Lutkowski – Walków 4:6, 6:2, 6:1; Majchrowicz – Drzewiecki 6:4, 6:4; Gajewski – M. Wójcik 6:1, 6:3; Gawron – Andrzejczuk 7:5, 6:2.

Półfinały: Majchrowicz – W. Lutkowski 6:7 (5), 6:3, 6:2; Gawron – Gajewski 6:3, 6:2.

Finał: Gawron – Majchrowicz 6:3, 6:1.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: Szymczuch/Zawadzka – Kubka/Silwanowicz 7:5, 6:4.

Ćwierćfinały: (1) Domagała/Shoshyna – Szymczuch/Zawadzka 6:7 (5), 6:1, 10:8; Kuczer/Śnita – (4) Dobrowolska/Przybylska 6:0, 6:1; (3) Podlińska/Polańska – Jastrzębska/Sosnowska 6:3, 6:4; (2) Borgman/Buczyńska – Gałka/Zduniak 6:0, 6:3.

Półfinały: Domagała/Shoshyna – Kuczer/Śnita 6:2, 6:2; Podlińska/Polańska – Borgman/Buczyńska 3:6, 6:1, 10:5.

Finał: Domagała/Shoshyna – Podlińska/Polańska 7:5, 6:3.

DEBEL MEŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gawron/Majchrowicz – bye; Dmochowski/Teurer – Królik/Lutkowski 5:7, 7:6 (5), 10:8; Andrzejczuk/Smolicki – (4) Ciaś/M. Nowak 7:6 (4), 6:4; Janik/Zawisza – Kokulewski/Steinberger 4:6, 6:3, 10:6; Mlazga/Mlazga – Piątek/Tadyszak 6:0, 6:0; (3) Gajewski/Jędruszczak – bye; Dończyk/Szmyrgała – Kazanowski/Śmietana 6:2, 4:6, 11:9; (2) Drzewiecki/Walków – bye.

Ćwierćfinały: Gawron/Majchrowicz – Dmochowski/Teurer 6:2, 6:1; Andrzejczuk/Smolicki – Janik/Zawisza 6:4, 6:2; Gajewski/Jędruszczak – Mlazga/Mlazga 6:1, 7:5; Drzewiecki/Walków – Dończyk/Szmyrgała 6:2, 6:0.

Półfinały: Gawron/Majchrowicz – Andrzejczuk/Smolicki 4:6, 6:3, 10:8; Drzewiecki/Walków – Gajewski/Jędruszczak 6:2, 7:5.

Finał: Gawron/Majchrowicz – Drzewiecki/Walków 6:2, 7:5.

ELIMINACJE KOBIET

Pierwsza runda: K. Wiśniewska – bye i awans; Kostka – bye i awans; Domagała – Wira 6:2, 6:3; Szczygielska – Paczena 6:1, 6:2; Mencwel – Wróbel 6:0, 6:2; Siłka – Pietraszkiewicz 6:1, 6:2; K. Jaśkiewicz – Kądzielewska 6:4, 6:1; G. Końska – Stosiek 6:0, 6:0.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: Piątek – Zasada 6:1, 6:0; Piekarek – Dopierała 6:3, 6:3; Borkowski – F. Zbroja 6:3, 6:7 (4), 6:3; Misiek – Czerklewicz 6:1, 6:1; Y. Wójcik – K. Pociej 6:3, 6:4; Dończyk – Szmyr 6:1, 6:2; Majchrowicz – Bujakiewicz 6:0, 6:2; Smolicki – Sobkowiak walkower; Dmochowski – Hossa 6:1, 6:2; K. Mlazga – Nawrocki 6:0, 6:2; Szmyrgała – Larczyński 6:0, 6:2; Bedra – B. Andrzejczak 6:3, 6:1; Nowak – J. Andrzejczak 6:1, 6:0; Walkusz – Mol 7:5, 6:4; Nazaruk – Kozielski 6:2, 6:2; M. Wójcik – K. Kowal 6:3, 6:0.

Druga runda: Piątek – Piekarek 6:3, 6:0; Borkowski – Misiek 7:6 (1), 6:3; Dończyk – Y. Wójcik 7:5, 6:2; Majchrowicz – Smolicki 6:3, 5:7, 6:3; K. Mlazga – Dmochowski 7:5, 6:2; Szmyrgała – Bedra 6:7 (5), 6:3, 6:4; M. Nowak – Walkusz 6:3, 4:6, 6:3; M. Wójcik – Nazaruk 7:6 (3), 7:6 (4).

Kategoria: PZT

Meczyki.pl | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Polityka prywatności