Polski Tenis

WYNIKI

OSTRAWA WTA 500: Świątek - Rybakina 7:6 (5), 6:2; Sakkari - Martincova 7:5, 6:3; Kvitova - Teichmann 6:4, 6:4; METZ ATP 250: Hurkacz - A. Murray 7:6 (4), 6:3; Gojowczyk - Giron 3:6, 6:1, 6:3; Monfils - Basilashvili 6:3, 6:3; NUR-SUŁTAN ATP 250: Ivashka - Ruusuvuori 4:6, 6:4, 6:1; Duckworth - Millman 6:4, 6:4; Kwon - Djere 7:6 (4), 2:6, 6:0; Bublik - Taberner 6:3, 6:4.

ITF Juniors

Tenis. Pieczonka w półfinale turnieju ITF juniorów w Belgii

Zuzanna Kubacha (164 ITF do lat 18) i Filip Pieczonka (99 ITF) grali w turnieju ITF juniorów w Charleroi-Marcinelle w Belgii. 

W 56. edycji prestiżowych zawodów Astrid Bowl Charleroi – Belgian International Junior Championships (korty ziemne, kategoria grade 1) w singlu znakomicie wypadł Pieczonka. W deblu skuteczna była Kubacha.

Tenis. Polscy juniorzy walczyli w turnieju ITF w Hanowerze

Zuzanna Kubacha, Xenia Lipiec, Karolina Skowrońska, Aleksander Orlikowski, Olaf Pieczkowski, Borys Zgoła i Mateusz Kułakowski walczyli w turnieju ITF juniorów w Hanowerze.

W International Tennisbase Hannover Open (korty ziemne, kategoria grade 1) o ćwierćfinały singla rywalizowała czwórka biało-czerwonych.

Tenis. BKT Advantage Bielsko-Biała Cup – wyniki

Wielu polskich tenisistów rywalizowało w turnieju ITF juniorów (do lat 18) BKT Advantage Bielsko-Biała Cup 2021. 

W singlu w zawodach w Bielsku-Białej (korty ziemne, kategoria grade 5) triumfowali Zuzanna Bednarz (wygrała drugą imprezę z rzędu) i Piotr Siekanowicz. W finale była Sonia Pieczyńska. 

Tenis. Finały Ady Piestrzyńskiej i Macieja Kosa w Lipawie

Ada Piestrzyńska, Anastazja Bozova, Maciej Kos i Tomasz Berkieta rywalizowali w turnieju ITF juniorów w Lipawie na Łotwie. 

W Liepaja 2021 Tennis Tournament (korty ziemne, kategoria grade 3) Piestrzyńska (288 ITF do lat 18) dotarła do finału singla i półfinału debla. Kos (235 ITF) osiągnął ćwierćfinał singla i zwyciężył w grze podwójnej.

Tenis. Turniej ITF juniorów Szczawno Open 2021 – wyniki

Laura Koralnik, Zuzanna Bednarz, Daria Górska, Patryk Stokowski, Piotr Czaczkowski i wielu innych Polaków grało w kolejnych zawodach ITF juniorów w naszym kraju.

W finałach singla Szczawno Open 2021 (korty ziemne, kategoria grade 5) Zuzanna Bednarz pokonała Darię Górską, a Piotr Czaczkowski wygrał z Piotrem Kusiewiczem.

Tenis. Malwina Rowińska w półfinale turnieju w Merzig

Malwina Rowińska, Leticia Matuszewski, Magdalena Kamińska, Gabriel Matuszewski i Kacper Szymkowiak grali w turnieju ITF juniorów w Merzig w Niemczech. 

W ITF Junior Tournament Merzig (korty ziemne, kategoria grade 3) najwyżej rozstawiona Rowińska (183 ITF do lat 18) pokonała trzy przeciwniczki. Walczyła w półfinale. 

Tenis. Turniej ITF juniorów Angie Cup w Puszczykowie – wyniki

W Puszczykowie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) Angie Cup 2021 (korty ziemne, kategoria grade 5). 

W finałach singla Magdalena Świerczyńska pokonała Laurę Koralnik, a Gabriel Łosiewicz wygrał z Piotrem Czaczkowskim. W deblu zwyciężyli: Daria Górska i Laura Koralnik oraz Piotr Czaczkowski i Filip Tatera.

Tenis. Półfinały juniorów w turnieju ITF w Budapeszcie

Xenia Lipiec, Rozalia Gruszczyńska, Marcel Kamrowski i Filip Pieczonka grali w turnieju ITF juniorów w Budapeszcie.

W Alfa TI Cup ITF 2 (korty ziemne, kategoria grade 2) znakomicie spisali Kamrowski (93 ITF do lat 18) i Pieczonka (100 ITF), którzy odnieśli po trzy zwycięstwa w singlu. W deblu dobrze grała Gruszczyńska.

Tenis. Malwina Rowińska wygrała w zawodach w Wels

Malwina Rowińska (218 ITF do lat 18) triumfowała w następnym turnieju ITF juniorek. Tym razem w deblu w Wels. 

To bardzo udane tygodnie utalentowanej 16-latki. W poprzednich tygodniach zwyciężała w singlu w Fuerth i Wels. W kolejnych zawodach w Austrii (korty ziemne, kategoria grade 3) była w półfinale oraz wygrała w deblu.

Tenis. Memoriał Charliego Berszakiewicza – wyniki

W Krakowie rozgrywany był turniej ITF juniorów (do lat 18) – Memoriał Charliego Berszakiewicza 2021 (korty ziemne, kategoria grade 3).

Do półfinałów singla awansowali: Zuzanna Kubacha, Ada Piestrzyńska, Borys Zgoła i Patryk Stokowski. W deblu triumfowali: Zuzanna Kubacha i Xenia Lipiec oraz Jonasz Dziopak.

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności