Logo Polski Tenis

WYNIKI

BIRMINGHAM: Kvitova - Rybarikova 4:6, 6:1, 6:2; MAJORKA: T. Maria - Sevastova 6:4, 7:5; HALLE: Coric - Federer 7:6 (6), 3:6, 6:2; LONDYN: Cilic - N. Djokovic 5:7, 7:6 (4), 6:3.

Aktualności

Mistrzostwa Polski młodzików – wyniki

Klub Tenisowy GAT Gdańsk gościł uczestników mistrzostwa Polski młodzików (graczy do lat 14).

W finałach singla Ada Piestrzyńska pokonała Wiktorią Paul, a Patryk Stankiewicz wygrał z Martynem Pawelskim. W deblu byli: Daria Górska i Zuzanna Jeschke oraz Bartłomiej Roś i Borys Zgoła.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Piestrzyńska – Bajorek 6:0, 6:0; Węgrzyn – A. Głowacka 6:3, 6:2; M. Głowacka – Kosowska 7:5, 6:2; (8) Koralnik – Durska 6:3, 6:0; (4) Maciejewska – Z. Witkowska 7:5, 6:2; Michta – Szmyd 6:0, 6:0; Zalewska – Downar 0:6, 6:3, 6:4; (5) Jeschke – Pytel 6:1, 4:6, 7:5; (6) Paul – Pawlikowska 6:4, 6:4; Bozova – Telżyńska 6:1, 1:6, 6:4; Pieczyńska – Mackiewicz 6:1, 6:3; Popławska – (4) Jodłowska 6:3, 7:5; Łężniak – (7) Turczuk 6:2, 5:7, 6:2; Wróblewska – Orlińska 6:1, 4:6, 6:1; M. Szymańska – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:1; (2) Górska – Domańska 6:3, 6:1.

Druga runda: Piestrzyńska – Węgrzyn 6:2, 6:4; Koralnik – M. Głowacka 6:3, 6:0; Maciejewska – Michta 6:2, 6:0; Zalewska – Jeschke 6:3, 6:3; Paul – Bozova 4:6, 6:2, 6:1; Pieczyńska – Popławska 6:3, 6:4; Łężniak – Wróblewska 6:1, 6:1; Górska – M. Szymańska 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Piestrzyńska – Koralnik 6:2, 6:2; Maciejewska – Zalewska 6:3, 6:4; Paul – Pieczyńska 6:0, 1:0 i krecz Soni; Górska – Łężniak 6:7 (5), 7:5, 6:4.

Półfinały: Piestrzyńska – Maciejewska 6:0, 6:1; Paul – Górska 6:1, 5:7, 6:1.

Finał: Piestrzyńska – Paul 6:4, 6:1.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Pawelski – Kos 7:6 (4), 6:1; Lechno-Wasiutyński – Szymkowiak 6:2, 6:3; Lambert – Łosiewicz 6:4, 0:6, 6:3; (8) Rytelewski – Bux 6:0, 6:4; (4) Roś – Juszczak 3:6, 6:3, 6:3; B. Zgoła – Grzegorzewski 6:2, 6:3; Strzelecki – Smater 7:6 (2), 1:6, 6:0; (6) Włodarczyk – Królikowski 6:1, 6:1; (7) Siekanowicz – Kosowski 6:1, 7:5; Marcinkowski – Rogowski 6:3, 6:4; G. Zgoła – Kawałkowski 6:1, 6:0; (3) J. Bojarski – Pałyszko 6:2, 6:3; (5) Kulig – Kapuściński 7:5, 6:3; Bruczko – Bojko 4:6, 6:1, 6:4; Korczyc – Cała 3:6, 7:5, 6:3; (2) Stankiewicz – Dzieło 7:5, 6:3.

Druga runda: Pawelski – Lechno-Wasiutyński 6:1, 6:3; Rytelewski – Lambert 6:4, 6:1; B. Zgoła – Roś 7:6 (2), 6:7 (3), 6:3; Włodarczyk – Strzelecki 6:1, 6:3; Siekanowicz – Marcinkowski 6:3, 7:6 (0); G. Zgoła – J. Bojarski 7:6 (2), 6:2; Bruczko – Kulig 2:6, 6:4, 6:3; Stankiewicz – Korczyc 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Pawelski – Rytelewski 6:1, 6:3; B. Zgoła – Włodarczyk 6:2, 6:2; J. Bojarski – Siekanowicz 6:1, 3:0 i krecz Piotra; Stankiewicz – Bruczko 6:3, 6:1.

Półfinały: Pawelski – B. Zgoła 7:6 (5), 6:3; Stankiewicz – G. Zgoła 6:3, 6:0.

Finał: Stankiewicz – Pawelski 6:0, 6:1.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Górska/Jeschke – Bajorek/Durska 6:3, 6:2; A. Głowacka/Węgrzyn – Pieczyńska/Pytel 6:4 7:6 (5); (3) Piestrzyńska/Turczuk – Orlińska/Witkowska 6:4, 6:0; Jagiełło/Mackiewicz – Kołowrotkiewicz/Szmyd 6:3, 6:4; Łężniak/Michta – Downar/M. Szymańska 6:2, 6:1; (4) Koralnik/Wróblewska – Ciesielczyk/M. Głowacka 6:3, 6:2; Telżyyńska/Zalewska – Bozova/Popławska 6:7 (3), 7:6 (6), 10:7; Domańska/Pawlikowska – (2) Jodłowska/Maciejewska 7:6 (1), 7:5.

Ćwierćfinały: Górska/Jeschke – A. Głowacka/Węgrzyn 3:6, 6:3, 10:4; Piestrzyńska/Turczuk – Jagiełło/Mackiewicz 6:1, 6:4; Koralnik/Wróblewska – Łężniak/Michta 6:7 (2), 6:2, 10:7; Domańska/Pawlikowska – Telżyńska/Zalewska 6:4, 2:6, 10:3.

Półfinały: Górska/Jeschke – Piestrzyńska/Turczuk 4:6, 6:4, 10:8; Koralnik/Wróblewska – Domańska/Pawlikowska 6:1, 7:5.

Finał: Górska/Jeschke – Koralnik/Wróblewska 6:3, 6:1.

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Piekarz/Smater – (1) Bojarski/Stankiewicz 6:2, 6:4; Kosowski/Lambert – Grzegorzewski/Kos 1:6, 6:3, 10:7; (4) Marcinkowski/Rytelewski – Bux/Cała 4:6, 6:3, 10:5; Bojko/Janzen – Dzieło/Siekanowicz 6:4, 3:6, 11:9; Roś/B. Zgoła – Pałyszko/Strzelecki 6:2, 3:6, 10:8; (3) Pawelski/Szymkowiak – Lechno-Wasiutyński/G. Zgoła 2:6, 6:3, 10:5; Bruczko/Korczyc – Gogulski/Łosiewicz 6:4, 6:4; (2) Kulig/Włodarczyk – Juszczak/Surudo 6:0, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Piekarz/Smater – Kosowski/Lambert 6:3, 6:2; Marcinkowski/Rytelewski – Bojko/Janzen 7:6 (2), 6:1; Roś/B. Zgoła – Pawelski/Szymkowiak 6:0, 6:4; Kulig/Włodarczyk – Bruczko/Korczyc 6:3, 6:4.

Półfinały: Marcinkowski/Rytelewski – Piekarz/Smater 6:2, 6:2; Roś/B. Zgoła – Kulig/Włodarczyk 6:2, 7:5.

Finał: Roś/B. Zgoła – Marcinkowski/Rytelewski 6:3, 6:0.

ELIMINACJE DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Zalewska – bye; (13) Jankowska – Koprowska 6:4, 7:5; (2) M. Głowacka – bye; (14) Halbersztadt – Barchan 6:0, 6:1; (3) Orlińska – W. Nowak 6:1, 6:0; (15) Ciesielczyk – Popielewska 6:0, 7:5; (4) Szmyd – Wach 6:4, 6:2; (16) Skowrońska – Piasta 7:5, 6:0; (5) Kołowrotkiewicz – Rajca 6:3, 6:1; (9) Frątczak – Z. Szymańska 6:1, 6:1; (6) Janiszek – Amerski 6:7 (4), 6:3, 6:1; (11) Bozova – Caruk 6:4, 6:1; (7) Kosowska – Persson 6:0, 6:1; (10) Studzińska – Stvol 6:1, 6:1; Michta – (8) Ostraszewska 6:1, 6:2; (12) Kuczyńska – Sikora 6:2, 6:1.

Druga runda: Zalewska – Jankowska 6:0, 6:2; M. Głowacka – Halbersztadt 6:1, 6:1; Orlińska – Ciesielczyk 6:3, 6:1; Szmyd – Skowrońska 6:3, 6:1; Kołowrotkiewicz – Frątczak 6:3, 6:2; Bozova – Janiszek 6:3, 6:4; Kosowska – Studzińska 6:7 (5), 7:6 (2), 6:3; Michta – Kuczyńska 6:3, 6:0.

ELIMINACJE CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) Strzelecki – bye; (13) Mizerski – Allecou 6:1, 7:5; (2) Lambert – Kluczyński 4:6, 6:2, 6:1; (14) W. Kowalski – Zaorski 6:4, 6:4; (3) Królikowski – Kaszowski 6:1, 6:2; Boczkowski – (12) Blom 6:3, 6:4; (4) Pałyszko – Kołodziejczyk 6:4, 6:0; (15) Pankowski – Uzarek 6:2, 6:1; (5) Bojko – Szymczak 6:0, 6:4; (10) Piekarz – Allen 6:2, 6:4; (6) G. Zgoła – Wieczorek 6:0, 6:0; (16) Siejka – Dziedzina 6:2, 6:7 (2), 6:1; (7) Janzen – Wójcicki 6:1, 6:2; Juszczak – (9) Gogulski 6:2, 6:1; (8) Smater – Surudo 6:2, 6:3; (11) Solarski – Maranda 6:1, 6:2.

Druga runda: Strzelecki – Mizerski 6:3, 6:4; Lambert – W. Kowalski 6:2, 4:6, 6:4; Królikowski – Boczkowski 7:5, 6:3; Pałyszko – Pankowski 6:2, 6:7 (3), 6:2; Bojko – Piekarz 6:2, 6:7 (5), 6:2; G. Zgoła – Siejka 6:1, 6:0; Juszczak – Janzen 7:5, 4:6, 7:5; Smater – Solarski 6:3, 6:4.

Kategoria: PZT