Nikola Szczechowiak (Park Tenisowy Olimpia), Kajetan Kosiński (Klub Tenisowy Szczawno Zdrój) i Miłosz Woźniak (KSCzarni Rzeszów) startowali na kortach Akademii Rafaela Nadala w Manacor na Majorce w turnieju Carlos Moya 12 & Under Festival.
Najlepiej z biało-czerwonych zaprezentował się Kajtek Kosiński, który zwyciężył we wszystkich meczach grupowych. W ćwierćfinale pokonał Hiszpana Fernando de la Torre Munoza 6:4, 6:4. W półfinale prestiżowych zawodów przegrał z Rumunem Williamem Nicolasem Vasii 1:6, 1:6. Rumun w finale był słabszy od Brytyjczyka Kaja Maksa Hodkinsona 7:5, 6:7, 4;10.
W grze podwójnej Kosiński i Woźniak osiągnęli ćwierćfinał. Nie sprostali w nim Hodkinsonowi i jego rodakowi Tomasowi Gaborowi 0:6, 3:6.
W Manacor zawodnicy rywalizowali pod kierunkiem Bartłomieja Kuchtę - trenera kadry narodowej chłopców U12 i Krzysztofa Gareckiego - trenera przygotowania motorycznego.
Partnerem Głównym PZT w Tenisie Młodzieżowym jest PGE Polska Grupa Energetyczna.