Zamknij
Online
Użytkownicy online
80

Dodaj komentarz

Tenis. Sara Twardowska zwyciężyła w Mistrzostwach Czech osób niesłyszących

maka 18:57, 18.11.2021 Aktualizacja: 04:11, 26.10.2025
Skomentuj  Tenis. Sara Twardowska zwyciężyła w Mistrzostwach Czech osób…

Sara Twardowska zajęła pierwsze miejsce w Otwartych Mistrzostwach Czech w tenisie osób niesłyszących.

Polka w Pradze wygrała między innymi z brązową medalistką Mistrzostw Europy. Turniejowe zwycięstwo jest dla niej dużą motywacją, aby pracować jeszcze więcej i częściej startować w zawodach.   

21-letnie Sara od zawsze jest związana ze sportem. Już od wczesnych lat uczestniczyła w różnego rodzajach zajęciach. Finalnie wybór padł na tenisa, w którym zawodniczka się zakochała.

Tenisistka ze Słupska jest osobą niesłyszącą od urodzenia, lecz dzięki procesorze mowy, jest w stanie komunikować się również w sposób werbalny. Aktualnie jest studentką drugiego roku na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku.

Od kilku powoływana jest również do kadry Polski osób niesłyszących w koszykówce.  

(maka)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze