Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Alexandrova - Jabeur 6:1, 1:0 i krecz Tunezyjki; Kontaveit - Siniakova 6:3, 6:3; Martincova - Bara 6:0, 7:5; TENERYFA WTA 250: S. Zheng - Masarova 6:4, 6:2; Cornet - Voegele 6:1, 6:2; Gracheva - Sorribes Tormo 6:4, 5:7, 7:5 (4); Tauson - Watson 6:4, 2:6, 7:6 (6); Vekic - Riske 6:1, 6:4; Rus - Golubic 6:3, 6:4; Sherif - Stefanini 6:2, 6:0; MOSKWA ATP 250: Paul - M. Ymer 7:6 (7), 7:5; Mannarino - Safiullin 1:6, 7:6 (6), 6:4; P. Martinez - G. Pella 6:2 i krecz Argentyńczyka; Marchenko - Bublik 6:4, 6:3; Gerasimov - Kecmanovic 6:3, 1:6, 6:4; ANTWERPIA ATP 250: Nakashima - De Minaur 6:4, 6:0; Davidovich Fokina - Thompson 6:3, 6:3; Laaksonen - Paire 4:6, 6:0, 6:3.

Tenis. Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów – wyniki

Na kortach AZS Poznań odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (do lat 18). 

W turnieju rywalizowali zawodnicy tylko siedmiu zespołów. Po tytuł sięgnął faworyt zmagań – Miejski Klub Tenisowy Łódź (Aleksander Orlikowski, Olaf Pieczkowski, Lech Gontar, Adam Majchrzak, Jakub Solarski). Srebro dla gospodarzy, brąz dla bytomian. 

ĆWIERĆFINAŁY

MKT Łódź – bye;

Górnik Bytom – Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki 4:2: Pawelski/Szic – G. Matuszewski/Tatera 6:3, 7:5; Barcik/Myslivec – Czaczkowski/Strzelecki 3:6, 7:5, 8:10; Pawelski – G. Matuszewski 6:1, 6:4; Myslivec – Strzelecki 6:4, 6:1; Szic – Czaczkowski 6:4, 6:2; P. Voigt – Tatera 3:6, 2:6;

KKT Wrocław – KT GAT Gdańsk 4:2: Dziopak/Lis – Grygołowicz/Kos 6:3, 2:6, 4:10; Roś/Siekanowicz – R. Gajewski/Nawój 7:5, 6:4; Dziopak – Kos 1:6, 3:6; Siekanowicz – Nawój 6:3, 6:1; Roś – R. Gajewski 4:6, 6:2, 10:5; Lis – Grygołowicz 4:6, 6:2, 10:7;

AZS Poznań – BKT Advantage Bielsko-Biała 4:2: Kamrowski/B. Zgoła – Czyrek/Jędrzejczak 7:5, 6:1; Lange/Z. Rytelewski – Grzegorzewski/Lechno-Wasiutyński 4:6, 1:6; Kamrowski – Jędrzejczak 6:3, 6:1; B. Zgoła – Lechno-Wasiutyński 7:5, 6:1; Lange – Grzegorzewski 1:6, 2:6; Z. Rytelewski – Czyrek 6:3, 6:3.

O MIEJSCA 5-7

KT GAT Gdańsk – bye;

CKT Grodzisk Maz. – Advantage 3:3 (sety 7:6): G. Matuszewski/Strzelecki – Czyrek/Jędrzejczak 6:0, 6:2; Czaczkowski/Tatera – Grzegorzewski/Lechno-Wasiutyński 2:6, 4:6; G. Matuszewski – Jędrzejczak 1:6, 6:4, 5:10; Strzelewski – Kaszowski 6:4, 6:4; Czaczkowski – Grzegorzewski 3:6, 6:7 (2); Tatera – Czyrek 6:4, 6:0.

PÓŁFINAŁY

MKT Łódź – Górnik 3:3 (sety 7:6): Orlikowski/Pieczkowski – Barcik/Pawelski 6:2, 6:1; Gontar/A. Majchrzak – Myslivec/Szic 1:6, 5:7; Orlikowski – Pawelski 6:2, 3:6, 8:10; Pieczkowski – Myslivec 6:1, 6:2; Gontar – Szic 0:6, 1:6; A. Majchrzak – Barcik 6:0, 7:6 (3);

AZS Poznań – KKT Wrocław 4:2: Kamrowski/B. Zgoła – Dziopak/Roś 6:4, 6:7 (4), 10:8; Marcinkowski/Z. Rytelewski – Lis/Siekanowicz 6:4, 3:6, 9:11; Kamrowski – Dziopak 6:1, 6:2; B. Zgoła – Siekanowicz 6:4, 6:2; Z. Rytelewski – Roś 3:6, 6:1, 12:10; Marcinkowski – Lis 3:6, 3:6.

O 3. MIEJSCE

Górnik – KKT Wrocław 4:2: Myslivec/Pawelski – Dziopak/Roś 6:2, 6:2; Barcik/Szic – Lis/Siekanowicz 3:6, 6:7 (4); Pawelski – Dziopak 6:3, 6:4; Myslivec – Siekanowicz 6:2, 6:4; Szic – Roś 6:2, 6:7 (3), 10:2; Barcik – Lis 2:6, 3:6.

FINAŁ

MKT Łódź – AZS Poznań 6:0: Orlikowski/Pieczkowski – Kamrowski/B. Zgoła 6:4, 6:4; Gontar/A. Majchrzak – Marcinkowski/Z. Rytelewski 6:3, 6:3; Orlikowski – Kamrowski 3:6, 7:5, 10:8; Pieczkowski – B. Zgoła 7:5, 6:0; Solarski – Z. Rytelewski 6:3, 6:0; A. Majchrzak – Marcinkowski 6:2, 6:2.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności