Polski Tenis

WYNIKI

MOSKWA WTA 500: Halep - Potapova 6:1, 6:4; Alexandrova - Jabeur 6:1, 1:0 i krecz Tunezyjki; Kontaveit - Siniakova 6:3, 6:3; Martincova - Bara 6:0, 7:5; TENERYFA WTA 250: S. Zheng - Masarova 6:4, 6:2; Cornet - Voegele 6:1, 6:2; Gracheva - Sorribes Tormo 6:4, 5:7, 7:5 (4); Tauson - Watson 6:4, 2:6, 7:6 (6); Vekic - Riske 6:1, 6:4; Rus - Golubic 6:3, 6:4; Sherif - Stefanini 6:2, 6:0; Kovinic - Van Uytvanck 6:3, 6:3; MOSKWA ATP 250: Paul - M. Ymer 7:6 (7), 7:5; Mannarino - Safiullin 1:6, 7:6 (6), 6:4; P. Martinez - G. Pella 6:2 i krecz Argentyńczyka; Marchenko - Bublik 6:4, 6:3; Gerasimov - Kecmanovic 6:3, 1:6, 6:4; ANTWERPIA ATP 250: Nakashima - De Minaur 6:4, 6:0; Davidovich Fokina - Thompson 6:3, 6:3; Laaksonen - Paire 4:6, 6:0, 6:3.

Tenis. Drużynowe Mistrzostwa Polski Kadetek – wyniki

Klub Tenisowy GAT Gdańsk gościł uczestniczki Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetek (do lat 16) w tenisie. 

W turnieju finałowym rywalizowało aż trzynaście zespołów. Po złoto sięgnęła ekipa z Grodziska Mazowieckiego (Kozerek): Zuzanna Pawlikowska, Dominika Podhajecka, Julia Daroszewska, Daria Górska i Lavinia Morreale.

Srebro dla wrocławianek, a brąz dla tenisistek z Bytomia.

PIERWSZA RUNDA

KT GAT Gdańsk A – bye;

BKT Advantage Bielsko-Biała B – KT Avia Świdnik 6:0: Dobija/Kostka – Chwiejczak/Wieleba 6:0, 6:0; Nadajewska/Nieradzik – Chylińska/Kliber 5:7, 7:5, 10:8; Kostka – Wieleba 6:0, 6:1; Dobija – Chwiejczak 6:4, 6:3; Nieradzik – Kliber 6:1, 6:1; Nadajewska – Chylińska 6:3, 6:3;

MKT Łódź – KT GAT Gdańsk B: Murawska/Rajca – Stanglewicz/Starczewska 6:2, 6:2; Chodkowska/Edyk – Milżyńska/Szewalje 6:0, 6:1; Rajca – Milżyńska 6:0, 6:0; Chodkowska – Kalisz-Fedoruk 6:0, 6:1; Edyk – Szewalje 6:1, 6:1; Odrobina – Stanglewicz 6:4, 6:3;

KKT Wrocław – AZS Poznań 5:1: Orlińska/Telżyńska – Maćkowiak/Paszun 4:6, 2:6; Halbersztadt/Piechowicz – Głowacka/Wartecka 6:1, 3:6, 10:8; Telżyńska – Paszun 6:2, 2:6, 10:8; Halbersztadt – Maćkowiak 6:3, 6:2; Piechowicz – Wartecka 6:0, 6:3; Orlińska – Głowacka 6:1, 6:0; 

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki A – bye;

BKT Advantage Bielsko-Biała A – Fundacja Szczeciński Klub Tenisowy Promasters 4:2: Novakova/Szczepaniak – Jędrzejak/Straszewska 2:6, 1:6; Baniak/Domańska – Helińska/Okorokova 6:2, 6:3; Szczepaniak – Straszewska 2:6, 4:6; Domańska – Jędrzejak 7:6 (3), 6:2; Baniak – Urbanowicz 6:0, 6:1; Novakova – Okorokova 6:1, 6:4; 

Centralny Klub Tenisowy Grodzisk Mazowiecki B – TS Idea Sport Toruń 6:0: Stypuła/Witkowska – Głowacka/Gniewkowska 6:4, 6:2; Gołda/Popławska – Jankowska/Sawicka 6:1, 6:1; Stypuła – Głowacka 7:5, 6:0; Gołda – Frątczak 6:1, 6:1; Witkowska – Gniewkowska 7:6 (4), 6:4; Popławska – Mańkowska 6:1, 7:5; 

KS Górnik Bytom – bye

MIEJSCA 9-13

FSKT Promasters – bye

TS Idea Sport – AZS Poznań 3:3 (sety 7:6): Gniewkowska/Mańkowska – Maćkowiak/Paszun 6:0, 4:6, 8:10; Jankowska/Sawicka – Głowacka/Wartecka 6:2, 6:4; Gniewkowska – Paszun 4:6, 3:6; Mańkowska – Wartecka 0:6, 3:6; Jankowska – Głowacka 6:4, 6:4; Sawicka – Kudzin 6:2, 6:2;

Avia – KT GAT B 6:0: Chwiejczak/Wieleba – Milżyńska/Starczewska 6:1, 4:6, 10:6; Chylińska/Kliber – Cela/Szewalje 6:3, 6:1; Wieleba – Starczewska 6:4, 6:1; Chwiejczak – Cela 1:6, 6:3, 10:7; Kliber – Milżyńska 6:3, 6:2; Chylińska – Szewalje 6:0, 6:1. 

ĆWIERĆFINAŁY

KT GAT Gdańsk A – BKT Advantage B 6:0: Pieczyńska/Stankiewicz – Dobija/Kostka 6:0, 6:2; Koprowska/Mackiewicz – Nadajewska/Nieradzik 6:1, 6:1; Mackiewicz – Kostka 6:4, 6:3; Pieczyńska – Dobija 6:1, 6:0; Koprowska – Nieradzik 4:6, 6:0, 10:5; Jagiełło – Nadajewska 6:3, 6:4;

KKT Wrocław – MKT Łódź 4:2: Orlińska/Telżyńska – Murawska/Rajca 6:4, 6:4; Halbersztadt/Piechowicz – Chodkowska/Odrobina 6:3, 6:1; Telżyńska – Rajca 6:4, 7:6 (5); Piechowicz – Chodkowska 6:0, 6:2; Orlińska – Edyk 0:6, 0:6; Kluska – Murawska 3:6, 4:6;

CKT Grodzisk Maz. A – BKT Advantage A 6:0: Morreale/Pawlikowska – Novakova/Szczepaniak 6:0, 7:6 (2); Daroszewska/Górska – Baniak/Domańska 6:4, 6:4; Pawlikowska – Szczepaniak 6:1, 6:0; Podhajecka – Domańska 6:0, 6:2; Górska – Baniak 4:0, 5:4 (9); Morreale – Novakova 5:4 (4), 4:2;

Górnik – CKT Grodzisk Maz. B 5:1: Bergler/Rowińska – Stypuła/Witkowska 6:0, 6:4; Bednarz/Pawelska – Gołda/Popławska 6:3, 2:6, 10:8; Rowińska – Stypuła 6:0, 6:1; Bednarz – Gołda 6:2, 7:5; Bergler – Witkowska 6:2, 6:1; Będkowska – Popławska 0:6, 1:6.

MIEJSCA 5-8

MKT Łódź – Advantage B 4:2: Murawska/Rajca – Dobija/Kostka 6:2, 3:6, 10:3; Chodkowska/Edyk – Nadajewska/Nieradzik 0:6, 4:6; Rajca – Kostka 6:1, 6:3; Chodkowska – Dobija 6:1, 6:1; Odrobina – Nieradzik 1:6, 4:6; Maniawska – Nadajewska 5:7, 6:3, 10:5.

Advantage A – CKT Grodzisk Maz. B 3:3 (sety 7:7, w gemach lepsze bielszczanki): Domańska/Szczepaniak – Stypuła/Witkowska 5:7, 4:6; Baniak/Novakova – Gołda/Popławska 6:4, 1:6, 10:8; Szczepaniak – Stypuła 3:6, 1:6; Domańska – Gołda 6:1, 6:2; Baniak – Witkowska 6:1, 6:0; Novakova – Popławska 0:6, 6:0, 11:13.

PÓŁFINAŁY

KKT Wrocław – KT GAT Gdańsk A 3:3 (sety 7:7, w gemach lepsze wrocławianki): Orlińska/Telżyńska – Pieczyńska/Stankiewicz 6:1, 6:1; Halbersztadt/Piechowicz – Koprowska/Mackiewicz 6:2, 2:6, 4:10; Telżyńska – Mackiewicz 4:6, 4:6; Halbersztadt – Pieczyńska 2:6, 4:6; Piechowicz – Koprowska 4:6, 6:4, 10:7; Orlińska – Jagiełło 6:0, 6:0;

CKT Grodzisk Maz. A – Górnik 4:2: Morreale/Pawlikowska – Bergler/Rowińska 3:6, 2:6; Daroszewska/Górska – Bednarz/Pawelska 6:1, 6:3; Pawlikowska – Rowińska 6:4, 4:6, 13:11; Daroszewska – Bednarz 2:6, 6:7 (3); Górska  Bergler 6:1, 6:4; Morreale – Pawelska 6:3, 6:3.

O 3. MIEJSCE

Górnik – KT GAT Gdańsk 4:2: Bergler/Rowińska – Koprowska/Stankiewicz 6:4, 6:1; Bednarz/Pawelska – Mackiewicz/Pieczyńska 4:6, 5:7; Rowińska – Mackiewicz 6:2, 6:2; Bednarz – Pieczyńska 7:5, 6:1; Bergler – Koprowska 4:6, 4:6; Będkowska – Jagiełło 6:2, 6:2.

FINAŁ

CKT Grodzisk Maz. A – KKT Wrocław 6:0: Pawlikowska/Podhajecka – Orlińska/Telżyńska 6:4, 6:2; Daroszewska/Górska – Halbersztadt/Piechowicz 7:5, 6:0; Pawlikowska – Telżyńska 6:1, 6:0; Podhajecka – Halbersztadt 6:3, 6:1; Górska – Piechowicz 6:3, 6:0; Morreale – Kluska 6:1, 6:0.

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności