Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Muchova - Sakkari 7:6 (5), 7:6 (4); Kanepi - Haddad Maia 6:4, 6:4; Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Bedene - P. Cuevas 4:6, 6:4, 7:6 (5), 6:4; Krajinovic - Gojo 7:6 (5), 6:2, 5:7, 6:1; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis. Halowy Puchar Polski 2022 w Bytomiu – wyniki

Na kortach Górnika Bytom odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kobiet i Mężczyzn w ramach Halowego Pucharu Polski 2022. 

W finałach singla Olga Gołaś pokonała Justynę Sasiak, a Sandro Szic wygrał z Maćkiem Kosem. W deblu zwyciężyli: Natalia Kowalczyk i Agnieszka Olszewska oraz Maciej Kos i Kacper Szymkowiak.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: Gołaś – N. Kowalczyk 6:2, 6:2.

Druga runda: (1) Mazurek – Majczyna 6:0, 6:1; (5) Sasiak – Kotylak 6:2, 6:1; (4) Nebelska – Podulka 6:1, 6:4; Wahl-Maniecka – (8) Dziarkowska 6:1, 6:3; Kasprzak – (6) Niemc 6:3, 6:2; (3) Olszewska – Strzelecka 6:4, 6:3; Z. Dziewięcka – (7) Pietras 6:3, 7:6 (6); Gołaś – (2) Jodłowska 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Sasiak – Mazurek 6:2, 6:2; Nebelska – Wahl-Maniecka 6:2, 3:6, 10:8; Kasprzak – Olszewska 2:6, 6:4, 10:6; Gołaś – Z. Dziewięcka 6:1, 6:1.

Półfinały: Sasiak – Nebelska 7:5, 6:2; Gołaś – Kasprzak 6:2, 6:0.

Finał: Gołaś – Sasiak 6:1, 6:0.

SINGIEL MĘŻCZYZN 

Pierwsza runda: (1) Bienkiewicz – bye; W. Kasperski – P. Łuczak 6:0, 6:0; Szic – Budzyński 6:2, 6:0; (6) Samojłowicz – bye; (3) Krawczyński – bye; J. Włodarczyk – Nawój 6:2, 4:6, 10:5; Szymkowiak – Weiner 6:1, 6:4; (8) M. Matuszewski – Medyński 6:4, 6:0; (7) Kusiewicz – Jarosz 6:1, 6:0; Kos – P. Kowalski 6:0, 6:0; Gontar – K. Kowal 6:2, 2:6, 10:4; (4) Chudy – bye; (5) Lis – bye; Matuszczyk – Cisło 6:7 (3), 7:6 (3), 10:3; Kuś – Skupiński 6:0, 6:2; (2) Brzeziński – bye. 

Druga runda: Bienkiewicz – W. Kasperski 6:3, 6:2; Szic – Samojłowicz 6:3, 7:6 (2); Krawczyński – J. Włodarczyk 6:1, 6:0; Szymkowiak – M. Matuszewski 7:5, 4:6, 10:2; Kos – Kusiewicz 6:3, 7:5; Chudy – Gontar 6:2, 3:6, 10:7; Lis – Matuszczyk 6:3, 7:5; Brzeziński – Kuś 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: Szic – Bienkiewicz 4:6, 6:3, 10:7; Krawczyński – Szymkowiak 6:4, 6:3; Kos – Chudy 6:2, 6:2; Brzeziński – Lis 6:2, 6:1.

Półfinały: Szic – Krawczyński 6:4, 6:0; Kos – Brzeziński 6:3, 6:2.

Finał: Szic – Kos 6:2, 6:2.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Dziarkowska/Pietras – bye; Kasprzak/Wahl-Maniecka – Dziewięcka/Kotylak 6:4, 6:1; Kowalczyk/Olszewska – bye; (2) Jodłowska/Mazurek – bye.

Półfinały: Kasprzak/Wahl-Maniecka – Dziarkowska/Pietras 7:5, 4:6, 10:7; Kowalczyk/Olszewska – Jodłowska/Mazurek 0:6, 6:1, 10:8.

Finał: Kowalczyk/Olszewska – Kasprzak/Wahl-Maniecka 6:4, 6:7 (6), 10:8.

DEBEL MĘŻCZYZN 

Pierwsza runda: (1) Kos/Szymkowiak – Kasperski/Kusiewicz 6:2, 6:4; (2) Brzeziński/K. Kowal – Gontar/Matuszczyk 2:6, 6:1, 13:11.

Finał: Kos/Szymkowiak – Brzeziński/K. Kowal 7:6 (4), 6:0.

Plan gier na poniedziałek

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności