Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis. Halowy Puchar Polski 2022 w Zielonej Górze – wyniki

W Zielonej Górze odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacji Kobiet i Mężczyzn w ramach Halowego Pucharu Polski 2022.

W singlu zwyciężyli Julia Oczachowska i Juliusz Bienkiewicz. Finalistami byli Aleksandra Wierzbowska i Przemysław Michocki. W deblu pań niespodziewanie triumfowały Martyna Śrutwa i Katarzyna Trocha.

W grze podwójnej mężczyzn bezkonkurencyjni byli Juliusz Bienkiewicz i Jonasz Dziopak.

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Oczachowska – bye; Gołaś – Z. Dziewięcka 6:1, 6:1; Kotylak – bye; (7) Zaremba – bye; (3) Jaśkiewicz – bye; Kluska – Paluch 6:4, 6:1; Czapulak – Pietras 5:7, 6:2, 10:8; (6) Olszewska – bye; (8) Niemc – bye; Śrutwa – Trocha 6:1, 6:0; Turczuk – bye; (4) Wierzbowska – bye; (5) Jodłowska – bye; Strzelecka – Kołowrotkiewicz 7:5, 6:4; Dziarkowska – Caruk 4:6, 7:6 (5), 10:3; (2) Jeleń – bye.

Druga runda: Oczachowska – Gołaś 6:4, 6:3; Kotylak – Zaremba 6:1, 7:5; Jaśkiewicz – Kluska 6:0, 6:1; Czapulak – Olszewska 6:0, 7:6 (3); Niemc – Śrutwa 4:6, 6:4, 11:9; Wierzbowska – Turczuk 6:2, 6:4; Strzelecka – Jodłowska 7:6 (3), 6:4; Jeleń – Dziarkowska 3:6, 6:4, 10:4.

Ćwierćfinały: Oczachowska – Kotylak 6:0, 6:0; Czapulak – Jaśkiewicz 0:6, 6:1, 10:3; Wierzbowska – Niemc 6:0, 6:0; Jeleń – Strzelecka 6:1, 6:2.

Półfinały: Oczachowska – Czapulak 6:0, 6:1; Wierzbowska – Jeleń 6:2, 7:5.

Finał: Oczachowska – Wierzbowska 6:2, 6:3.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Michocki – bye; Szic – Gontar 6:1, 6:1; Matuszczyk – V. Blom 6:4, 7:5; (5) B. Andrzejczak – bye; (4) Sowiński – bye; Cisło – Kuś 6:1, 6:1; Bojko – Nawój 6:2, 6:3; (6) Kubicz – bye; (7) Samojłowicz – bye; Kyrychenko – Walkowski 6:1, 6:4; K. Kowal- Chorostin 6:2, 6:3; (3) Chudy – bye; (8) Dziopak – bye; Kusiewicz – Skrypak 6:1, 6:3; Jandy – B. Chmielewski 6:1, 6:2; (2) Bienkiewicz – bye.

Druga runda: Michocki – Szic 4:6, 7:6 (6), 10:1; B. Andrzejczak – Matuszczyk 6:1, 6:0; Sowiński – Cisło 6:2, 6:2; Bojko – Kubicz 6:3, 6:2; Samojłowicz – Kyrychenko 5:7, 6:1, 10:8; Chudy – K. Kowal 6:4, 6:0; Dziopak – Kusiewicz 6:2, 4:6, 10:3; Bienkiewicz – Jandy 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: Michocki – B. Andrzejczak 6:3, 6:3; Bojko – Sowiński 6:2, 6:3; Chudy – Samojłowicz 6:4, 6:3; Bienkiewicz – Dziopak 6:3, 4:6, 10:4.

Półfinały: Michocki – Bojko 6:1, 6:4; Bienkiewicz – Chudy 6:3, 6:3.

Finał: Bienkiewicz – Michocki 6:4, 6:4. 

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jeleń/Wierzbowska – bye; Kluska/Strzelecka – Dziewięcka/Kotylak 6:1, 6:3; Śrutwa/Trocha – bye; (2) Dziarkowska/Pietras – bye.

Półfinały: Jeleń/Wierzbowska – Kluska/Strzelecka 7:5, 6:2; Śrutwa/Trocha – Dziarkowska/Pietras 6:4, 6:3.

Finał: Śrutwa/Trocha – Jeleń/Wierzbowska walkower.

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Michocki/Samojłowicz – Kubicz/Skrybak 6:4, 6:3; Gontar/Matuszczyk – Bojko/Stefaniak 6:3, 1:6, 10:6; Bienkiewicz/Dziopak – Chmielewski/Kuś 6:0, 6:1; (2) Chudy/Kusiewicz – Andrzejczak/Sowiński 6:7 (4), 6:1, 10:6.

Półfinały: Michocki/Samojłowicz – Gontar/Matuszczyk 6:4, 6:4; Bienkiewicz/Dziopak – Chudy/Kusiewicz 6:2, 7:5.

Finał: Bienkiewicz/Dziopak – Michocki/Samojłowicz 6:3, 6:3. 

Kategoria: PZT

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności