Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Świątek - Stephens 6:4, 6:4; Fręch - Martic 6:4, 1:6, 6:2; Vekic - Sabalenka 6:7 (5), 6:3, 6:0; Rybakina - Azarenka 4:6, 6:2 i krecz Victorii; Ostapenko - L. Sun 6:4, 6:3; Kalinskaya - Bucsa 6:3, 6:4; Potapova - Bronzetti 6:0, 6:3; Sakkari - E. Navarro 6:2, 6:4; Q. Zheng - Hibino 5:7, 6:2, 6:2; Paolini - L. Fernandez 6:3, 6:4; Vondrousova - Stearns 6:1, 5:7, 6:2; Samsonova - Pavlyuchenkova walkower; DOHA ATP 250: Mensik - Davidovich Fokina 7:6 (3), 6:4; O'Connell - Struff 6:4, 6:4; Ruusuvuori - Zeppieri 7:6 (2), 7:5; A. Murray - A. Muller 6:1, 7:6 (5); Gasquet - Shevchenko 6:4, 6:4; Grenier - Marterer 7:6 (5), 7:5; LOS CABOS ATP 250: Evans - Safiullin 6:2, 6:4; Michelsen - Lestienne 6:3, 7:6 (3); Purcell - Arnaldi 6:4, 4:6, 6:4; Kovacevic - Holt 6:1, 6:4; Kokkinakis - Draper 4:6, 7:6 (5), 6:4.

Tenis. LOTTO SuperLIGA – wyniki drugiej kolejki spotkań

W niedzielę w drugiej kolejce drużynowych rozgrywek LOTTO SuperLIGI rozgrywane były cztery mecze. 

Na kortach pojawili się m.in. siostry Agnieszka i Urszula Radwańska, Maja Chwalińska, Katarzyna Piter, Marta Leśniak, Anna Korzeniak, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Daniel Michalski, Mateusz Kowalczyk. 

CKT GRODZISK MAZOWIECKI – BKT ADVANTAGE BIELSKO-BIAŁA 5:1

Dalma Galfi – Maja Chwalińska 6:4, 3:6, 10:3; Jekaterina Gorgodze – Johana Markova 6:2, 6:3; Maks Kaśnikowski – Zdenek Kolar 2:6, 7:6 (4), 5:10 Jerzy Janowicz – David Poljak 6:3, 7:6 (3); Gorgodze/Katarzyna Piter – Markova/Patrycja Niewiadomska 6:1, 6:0; Janowicz/Łukasz Kubot – Kolar/Poljak 6:1, 6:3.

KS GÓRNIK BYTOM – OSAVI TENNIS TEAM KALISZ 5:1

Daria Lopatetska – Jowana Kołowrotkiewicz 6:0, 6:1; Marcelina Podlińska – Karolina Bartusek 6:2, 6:2; Vit Kopriva – Petr Hajek 6:2, 2:6, 10:4; Wojciech Marek – Piotr Gryńkowski 6:7 (1), 6:4, 7:10; Olivia Bergler/Lopatetska – Bartusek/Agata Będkowska 6:2, 6:2; Kopriva/Marek – Hajek/Michał Matuszewski 6:3, 6:0.

WKT MERA WARSZAWA – PT OLIMPIA POZNAŃ 4:2

Urszula Radwańska – Kamilla Bartone 6:0, 3:6, 12:10; Aleksandra Jeleń – Anna Korzeniak 6:2, 6:1; Daniel Michalski – Aldin Setkic 6:7 (2), 4:6; Luca Vanni – Jurgen Zopp 6:4, 6:4; Agnieszka Radwańska/U. Radwańska – Bartone/Anastazja Soboleva 6:3, 6:4; Michalski/Vanni – Setkic/Zopp 3:6, 6:7 (5).

AZS POZNAŃ – KT KUBALA USTROŃ 0:6

Wiktoria Rutkowska – Natalia Siedliska 3:6, 2:6; Amelia Paszun – Marta Leśniak 2:6, 3:6; Borys Zgoła – Lukas Rosol 1:6, 1:6; Przemysław Michocki – Jaroslav Pospisil 5:7, 5:7; Rutkowska/Sylwia Zagórska – Leśniak/Siedliska 6:3, 3:6, 6:10; Piotr Matuszewski/Maciej Smoła – Mateusz Kowalczyk/Lukas Rosol 6:7 (5), 6:3, 8:10.

Terminarz rozgrywek

Tenis. Ruszyła LOTTO SuperLIGA – wyniki spotkań

Kategoria: SuperLiga