Polski Tenis

WYNIKI

PUCHAR DAVISA: Niemcy - Wielka Brytania 2:1: Gojowczyk - Evans 2:6, 1:6; Struff - Norrie 7:6 (6), 3:6, 6:2; Krawietz/Puetz - Salisbury/N. Skupski 7:6 (10), 7:6 (5); Chorwacja - Włochy 2:1: Gojo - Sonego 7:6 (2), 2:6, 6:2; Cilic - Sinner 6:3, 6:7 (4), 3:6; Mektic/Pavic - Fognini/Sinner 6:3, 6:4.

Tenis. Magda Linette i Dawid Celt zakończyli współpracę

Magda Linette (52 WTA) i Dawid Celt zakończyli kilkumiesięczną współpracę. W tym okresie była w półfinałach w Strasburgu i Cleveland oraz trzecich rundach w Paryżu i Londynie. 

Tenisistka w mediach społecznościowych podziękowała szkoleniowcowi. – Dziękuję za Twój czas i pomoc w roku, który był jednym z najtrudniejszych w mojej karierze.

Podziękowania Magdy Linette dla Dawida Celta

– W czasie, który był dla mnie tak trudny pomogłeś znaleźć mi pewność siebie i przekonałeś do trochę innego spojrzenia na mój tenis, perspektywy, która dzisiaj wydaje mi się tak oczywista. Cieszę się, że nasza praca odzwierciedlała się poprzez wyniki, ponieważ w maju ten rok wydawał mi się nie do uratowania. Byłam zagubiona na korcie i poza nim, a moje ciało nie regeneruje się już tak jak kiedyż. Dziękuję za pomoc i Twój cenny czas, który mi poświeciłeś – szczerze wyznała Magda Linette. 

– Dziękuję Magda Linette i powodzenia dalej. Do zobaczenia na Billie Jean King Cup – odpisał Dawid Celt.

Polka zakończyła już starty w tym sezonie. Nie jest jeszcze znane nazwisko jej nowego trenera.  

Kategoria: WTA

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności