Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: A. Zverev - Khachanov 6:3, 6:1; Krejcikova/Siniakova - Bencic/Golubic 7:5, 6:1; Pavlyuchenkova/Rublev - Vesnina/Karatsev 6:3, 6:7 (5), 13:11; ATLANTA ATP 250: Isner - Fritz 7:6 (4), 5:7, 6:3; Nakashima - Ruusuvuori 3:6, 6:4, 6:3.

Tenis. Turnieje ITF Wrocław World Cup 2021 – wyniki

Na kortach Olimpijskiego Clubu dobiegły końca międzynarodowe turnieje ITF W25 i M25 Wrocław World Cup 2021.

Zawody odbyły się także w ramach cyklu LOTOS PZT Polish Tour. W stolicy Dolnego Śląsku pojawili się m.in. Weronika Falkowska, Martyna Kubka, Weronika Baszak, Ania Hertel, Daniel Michalski, Michał Dembek.

Dzikie karty otrzymały: Maja Chwalińska, Weronika Falkowska, Martyna Kubka, Weronika Baszak i Anna Hertel. Chwalińska ostatecznie wycofała się z zawodów. 

Najlepiej wypadła Weronika Falkowska, która dotarła do ćwierćfinału. W deblu triumfowały Ania Hertel i Martyna Kubka. W półfinałach gry podwójnej byli: Weronika Baszak, Piotr Pawlak i Mateusz Terczyński oraz Michał Dembek i Daniel Michalski. 

SINGIEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Jani – bye; Avdeeva – Kubka 6:2, 6:1; Helgo – Ferrando 6:1, 4:6, 6:3; (16) Lapko – bye; Martynov (za C. Zhao) – bye; Falkowska – Simion 6:3, 6:4; Tomanova – Sugnaux 6:2, 2:6, 6:4; (5) Papamichail – bye; (3) Burillo Escorihuela – bye; Oz – Moratelli 6:1, 6:4; N. Brancaccio – Siskova 5:7, 7:6 (2), 6:3; (13) C. Alves – bye; (12) Danilina – bye; Detiuc – Morgina 4:6, 7:5, 6:1; Kilnarova – Milatova 6:1, 6:3; (8) Cadantu – bye; (7) Paquet – bye; Herdzelas – Svatikova 6:1, 6:3; Potocnik – Primorac 6:1, 6:4; (9) Maleckova – bye; (15) Anshba – bye; Bosio – Colmegna 6:3, 6:3; Markova – Skamlova 6:2, 2:6, 7:5; (4) Osuigwe – bye; (6) Lukas – bye; Hertel – Baszak 6:4, 7:5; V. Olianovskaia 6:1, 6:1; (11) D. Marcinkevica – bye; (14) Kolodziejova – bye; Strakhova – Herrmann 6:1, 6:1; Gamiz – Tjandramulia 4:6, 7:6 (1), 4:1 i krecz Australijki; Hindova (za Chwalińską) – bye. 

Druga runda: Jani – Avdeeva 6:3, 6:7 (3), 6:4; Lapko – Helgo 6:4, 6:2; Falkowska – Martynov 6:3, 6:2; Papamichail – Tomanova 6:3, 6:3; Oz – Burillo Escorihuela 6:2, 6:4; N. Brancaccio – C. Alves 4:6, 7:6 (4), 4:0 i krecz Brazylijki; Detiuc – Danilina 7:6 (6), 6:3; Kilnarova – Cadantu 6:4, 1:6, 6:2; Paquet – Herdzelas 6:3, 6:2; Potocnik – Maleckova 6:4, 6:4; Anshba – Bosio; 6:3, 3:6, 6:4; Markova – Osuigwe 7:5, 6:3; Lukas – Hertel 6:3, 6:4; D. Marcinkevica – Soboleva 4:6, 7:5, 6:3; Kolodziejova – Strakhova 6:0, 6:7 (1), 6:4; Gamiz – Hindova 6:2, 6:2.  

Trzecia runda: Jani – Lapko walkower; Falkowska – Papamichail 4:6, 6:3, 6:4; Oz – N. Brancaccio 6:4, 1:6, 7:5; Kilnarova – Detiuc 6:3, 6:4; Paquet – Potocnik 6:1, 6:1; Anshba – Markova 6:4, 6:2; D. Marcinkevica – Lukas 6:4, 7:5; Kolodziejova – Gamiz 6:2, 6:2. 

Ćwierćfinały: Jani – Falkowska 6:2, 4:6, 6:4; Oz – Kilnarova 6:0, 6:4; Paquet – Anshba 6:0, 6:4; Kolodziejova – D. Marcinkevica 6:4, 7:5. 

Półfinały: Oz – Jani 6:4, 6:0; Paquet – Kolodziejova 3:6, 6:4, 7:5.

Finał: Paquet – Oz 4:6, 6:3, 6:3.

DEBEL KOBIET

Pierwsza runda: (1) Anshba/Gamiz – Martynov/Milatova 6:0, 6:2; Brancaccio/Oz – Podlińska/Rutkowska 6:4, 6:1; Ferrando/Simion – Hędrzak/Vocinakova 6:3, 6:1; Hindova/Tomanova – Foryś/Jeleń; Baszak/Lapko – Bosio/Moratelli 6:4, 6:4; (3) Markova/Skamlova – Jaśkiewicz/Wysoczańska 6:0, 6:4; Hertel/Kubka – Falkowska/Helgo 6:2, 6:1; (2) Danilina/Strakhova – Marcinkevica/Morgina 6:3, 4:6, 10:7.

Ćwierćfinały: Brancaccio/Oz – Anshba/Gamiz 6:4, 3:6, 10:7; Ferrando/Simion – Hindova/Tomanova 7:5, 3:6, 10:6; Baszak/Lapko – Markova/Skamlova 6:2, 1:6, 10:7; Hertel/Kubka – Danilina/Strakhova 6:3, 6:2.

Półfinały: Brancaccio/Oz – Ferrando/Simion walkower; Hertel/Kubka – Baszak/Lapko walkower.

Finał: Hertel/Kubka – Brancaccio/Oz 6:7 (2), 6:3, 10:7.

KWALIFIKACJE KOBIET

Pierwsza runda: (1) Helgo – Kołowrotkiewicz 6:0, 6:0; (12) Martynov – Kopel 6:3, 6:3; (2) N. Brancaccio – Slaba 6:0, 6:0; (10) Hindova – Novakova 6:3, 6:4; (3) Primorac – Rutkowska 7:6 (4), 6:1; (14) Svatikova – Wysoczańska 6:3, 6:4; (4) Sugnaux – Skowrońska 6:1, 6:2; Górska – (11) Sziedat 6:4, 6:3; (5) Miklova – Mandelikova 2:6, 6:4, 10:2; (9) Milatova – Nebelska 6:0, 6:1; (6) V. Olianovskaia – Marusinova 6:1, 6:2; (13) Vojcinakova – Hędrzak 6:2, 6:2; (7) Tomanova – K. Jaśkiewicz 6:4, 6:1; Podlińska – (16) Jeleń 6:1, 6:2; (8) Soboleva – Foryś 6:2, 6:1; (15) Ozerova – Samberger 6:1, 6:4. 

Druga runda: Helgo – Martynov 6:0, 6:1; N. Brancaccio – Hindova 6:3, 6:4; Primorac – Svatikova 6:4, 6:4; Sugnaux – Górska 7:5, 6:3; Milatova – Miklova 6:0, 6:3; V. Olianovskaia – Vojcinakova 6:2, 6:4; Tomanova – Podlińska 6:2, 6:1; Soboleva – Ozerova 6:1, 6:1.

SINGIEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Luz – Michnev 6:2, 6:4; Bobrov – Vanshelboim 6:3, 7:5; Kodat – Pawelski; 6:1, 7:6 (5); (8) Michalski – Szic 6:1, 6:2; (3) Orlov – Moreno de Alboran 6:4, 6:2; Ionel – Tortora 6:3, 4:6, 6:3; Jirousek – Peliwo 6:1, 6:2; (7) Gutierrez – Rajski 6:3, 6:4; (5) Bega – Marek 6:2, 6:4; D. Dutra da SIlva – Soderlund 7:5, 6:3; Beloborodko – Bortolotti 6:3, 6:3; (4) Casanova – Stodder 7:5, 7:5; (6) Ignatik – Poljak 6:0, 6:2; Lama – Kielan 6:1, 6:2; Shevchenko – C. Rodriguez 6:4, 6:1; Dembek – (2) Dougaz 6:2, 6:4.

Druga runda: Luz – Bobrov 6:2, 6:3; Kodat – Michalski 6:7 (5), 6:4, 6:0; Orlov – Ionel 6:2, 3:6, 5:3; Gutierrez – Jirousek 6:3, 6:2; D. Dutra da SIlva; – Bega 6:3, 6:1; Casanova – Beloborodko 6:2, 6:1; Ignatik – Lama 6:3, 7:6 (9); Shevchenko – Dembek 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: Luz – Kodat 6:2, 7:5; Gutierrez – Orlov 6:1, 6:1; Casanova – D. Dutra da Silva 6:1 i krecz Brazylijczyka; Ignatik – Shevchenko 4:6, 6:4, 6:1.

Półfinały: Luz – Gutierrez 6:2, 6:4; Casanova – Ignatik 6:3, 2:6, 6:4.

Finał: Casanova – Luz 6:1, 6:3. 

DEBEL MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Gutierrez/Luz – Marek/Mikuła 7:5, 7:5; Ovcharenko/Stodder – Castelnuovo/Vanshelboim 7:5, 5:7, 10:5; Kachmazov/Shevchenko – (3) Bega/Dougaz 6:3, 6:2; Pawlak/Terczyński – Bobrov/Uzhylovskiy 6:3, 7:6 (4); Dembek/Michalski – Jirousek/Michnev 7:5, 6:4; (4) Leite/Poljak – Monzon/Soto 6:1, 6:3; Ignatik/Ionel – Krawczyński/Szic 6:3, 6:3; (2) Bortolotti/C. Rodriguez – Peliwo/Wójcik 6:4, 6:4.  

Ćwierćfinały: Gutierrez/Luz – Ovcharenko/Stodder 6:0, 6:2; Pawlak/Terczyński – Kachmazov/Shevchenko 7:6 (4), 2:6, 12:10; Dembek/Michalski – Leite/Poljak 6:3, 0:6, 11:9; Bortolotti/C. Rodriguez – Ignatik/Ionel 7:5, 7:6 (2).

Półfinały: Gutierrez/Luz – Pawlak/Terczyński 6:4, 7:6 (1); Bortolotti/C. Rodriguez – Dembek/Michalski 4:6, 6:1, 10:5.

Finał: Gutierrez/Luz – Bortolotti/C. Rodriguez 7:6 (6), 2:6, 11:9.

ELIMINACJE MĘŻCZYZN

Pierwsza runda: (1) Leite – Kułakowski 6:2, 6:1; Wójcik – Mikuła 7:6 (0), 6:0; Trocker – Zukauskas 6:4, 6:0; (12) Jirousek – Minakov 3:6, 6:3, 10:1; (2) D. Dutra da Silva – M. Woźniak 6:3, 6:2; Horak – Papik 5:7, 3:1 i krecz Tomasa; Villoslada – Ilnytskyy 6:7 (6), 6:3, 10:6; (13) Stodder – M. Adamek 6:1, 6:4; (3) M. Moeller – Szajrych 6:2, 6:1; Galik – Vrzesinski 6:3, 6:4; Tortora – Politowicz 6:2, 4:6, 10:8; (10) Ovcharenko – Borkowski 6:4, 6:0; (4) Kachmazov – Samosi 6:2, 6:1; Pieczkowski – Lanik 6:2, 6:3; Yamanaka – Bienkiewicz 6:3, 6:1; (11) Michnev – Hoeveler 6:2, 6:1; Gryńkowski – (5) Castelnuovo 4:6, 7:6 (3), 10:7; Rajski – Schifris 6:1, 6:2; Novansky – Lahky 6:4, 6:4; M. Karol – (9) Ciaś 6:7, 6:3, 10:8; Lane – (6) Bertola 6:2, 6:4; Kielan – Pecak 4:6, 6:4, 10:8; Terczyński – Langmajer 6:1, 6:3; Palovic – (14) Soto 7:5, 7:6; (7) Kodat – Zapsky 6:0, 6:2; Kellovsky – Donati 2:6, 7:6, 10:6; Pokorny – A. Bojarski 6:2, 6:2; (15) Soderlund – Puskar 4:6, 6:1, 10:8; (8) Monzon – Pawlak 1:6, 6:4, 10:5; Siniakov – K. Gajewski 6:2, 7:5; Procopio – Schuetze 6:3, 3:6, 10:5; (16) Beloborodko – Paty 6:4, 6:4.

Druga runda: Wójcik – Leite 7:5, 5:7, 10:8; Jirousek – Trocker 6:2, 6:1; D. Dutra da Silva – Horak 6:3, 6:0; Stodder – Villoslada 6:2, 6:2; Galik – M. Moeller 3:6, 7:6 (4), 13:11; Tortora – Ovcharenko 6:4, 6:4; Kachmazov – Pieczkowski 6:0, 6:1; Michnev – Yamanaka 7:5, 6:2; Rajski – Gryńkowski 7:6 (5), 6:4; M. Karol – Novansky 6:1, 1:6, 10:4; Kielan – Lane 6:3, 6:0; Terczyński – Palovic 6:3, 6:1; Kodat – Kellovsky 6:3, 6:4; Soderlund – Pokorny 7:5, 6:4; Siniakov – Monzon 6:3, 4:6, 10:7; Beloborodko – Procopio 6:2, 6:4.

Trzecia runda: Jirousek – Wójcik 6:2, 6:4; D. Dutra da Silva – Stodder 6:3, 6:7 (4), 10:3; Tortora – Galik 6:2, 6:2; Michnev – Kachmazov 4:6, 6:2, 10:7; Rajski – M. Karol 6:4, 6:4; Kielan – Terczyński 6:3, 6:2; Kodat – Soderlund 7:6 (3), 6:4; Beloborodko – Siniakov 4:6, 6:4, 10:6.

Kategoria: ITF

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności