Polski Tenis

WYNIKI

FUDŻAJRA: Tauson - Chwalińska 7:6 (3), 6:3; Golubic - Buyukakcay 6:3, 6:4; Snigur - Bucsa 6:1, 6:3; STAMBUŁ: Bonzi - Musetti 6:1, 6:4; Hoang - Giustino 6:4, 6:4; Huesler - Bagnis 7:5, 6:2; Rinderknech - Nakashima 6:7 (7), 6:1, 6:4.

XIII LOMK w Piotrkowie Trybunalskim

przez maka

Najlepsi zawodnicy do lat 10 walczyli o medale na kortach w Piotrkowie Trybunalskim.

W 13. edycji Letnich Ogólnopolskich Mistrzostwach Krasnali Marcin Andrzejczak z Łodzi pokonał Jakuba Jędrzejczaka z Bielska.

W gronie dziewcząt z jedynką gra Dominika Podhajecka z Górzycy, a z dwójką Marta Nadajewska z Piotrkowa Tryb. Po tytuł sięgnęła Amelia Ciesielczyk z Olsztyna.

SINGIEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: (1) M. Andrzejczak – bye; Wygona – Sańczuk 4:3 (3), 4:1; Hrynkiewicz – F. Ostrowski 4:1, 4:0; Rycerz – (16) Hetko 2:4, 4:0, 10:8; (9) Pasyniuk – bye; O. Wiśniewski – Piekarz 4:1, 4:0; Struski – Guziński 4:1, 2:4, 10:5; (6) M. Ostrowski – bye; (3) Lange – bye; Makieła – Koper 2:4, 4:1, 10:5; Wiktorowicz – Januchowski 4:3 (4), 1:4, 10:5; (13) Okrzesik – Stańczyk 4:0, 4:0; (11) M. Kowal – bye; Downar – P. Zygmunt 4:0, 4:2; Sterniczuk – J. Paluch 4:1, 4:0; (5) Sasko – bye; (8) Kontraktowicz – bye; Błuś – Miśkiewicz 3:4 (5), 4:3 (5), 10:8; Daw. Lewandowski – Sorbian 4:1, 4:1; (12) Zemła – F. Kosiński 4:1, 4:2; (14) Czapracki – Skupiński 4:1, 4:0; Ważny – Styś 4:0, 4:0; Dąbrowski – Plenkiewicz 2:4, 4:3 (5), 10:8; (4) Tomasiak – bye; (7) Kokot – bye; Dam. Lewandowski – Załoga 4:3 (3), 4:1; Nowacki – Zyguła 2:4, 4:2, 10:7; (10) Michałowski – bye; (15) Kolek – Gadzaliński 4:2, 4:1; Okopniak – Oszust 4:2, 4:0; Hapke – D. Nowak 4:3 (3), 4:2; (2) Jędrzejczak – bye.

Druga runda: M. Andrzejczak – Wygona 4:0, 4:1; Hrynkiewicz – Rycerz 4:1, 4:1; Pasyniuk – O. Wiśniewski 4:3 (7), 4:2; M. Ostrowski – Stuski 4:0, 4:2; Lange – Makieła 2:4, 4:1, 10:5; Okrzesik – Wiktorowicz 3:4 (1), 4:1, 10:6; M. Kowal – Downar 4:0, 4:1; Sasko – Sterniczuk 4:0, 4:0; Kontraktowicz – Błuś 4:0, 4:1; Zemła – Daw. Lewandowski 4:1, 4:0; Czapracki – Ważny 4:3 (2), 4:2; Tomasiak – Dąbrowski 4:1, 4:0; Kokot – Dam. Lewandowski 4:1, 4:2; Michałowski – Nowacki 4:3 (3), 4:1; Kolek – Okopniak 4:2, 4:2; Jędrzejczak – Hapke 3:4 (5), 4:2, 10:5.

Trzecia runda: M. Andrzejczak – Hrynkiewicz 4:0, 4:0; Pasyniuk – M. Ostrowski 4:2, 4:0; Lange – Okrzesik 4:0, 4:1; Sasko – M. Kowal 4:1, 4:1; Zemła – Kontraktowicz 4:0, 4:1; Tomasiak – Czapracki 4:0, 4:1; Kokot – Michałowski 4:0, 4:3 (5); Jędrzejczak – Kolek 4:1, 4:0.

Ćwierćfinały: M. Andrzejczak – Pasyniuk 4:0, 4:1; Sasko – Lange 2:2 i krecz Mateusza; Tomasiak – Zemła 3:4 (1), 4:2, 10:7; Jędrzejczak – Kokot 4:1, 4:1.

Półfinały: M. Andrzejczak – Sasko 4:2, 4:2; Jędrzejczak – Tomasiak 4:0, 4:1.

Finał: M. Andrzejczak – Jędrzejczak 4:3 (2), 4:3 (0).

DEBEL CHŁOPCÓW

Pierwsza runda: Sańczuk/Sorbian – Gadzaliński/Kosiński 4:2, 2:4, 10:8; Januchowski/Zygmunt – Struski/Zyguła 4:0, 4:3 (6); Hapke/Kolek – Stańczyk/Załoga 4:0, 4:3 (6); Nowacki/Zemła – Guziński/Sasko 4:3 (0), 4:1; Daw. Lewandowski/Wygona – Błuś/Makieła 4:2, 3:4 (8), 10:8.

Druga runda: (1) Jędrzejczak/Kokot – Miśkiewicz/Wiktorowicz walkower; (6) Czapracki/Kowal – Sańczuk/Sorbian 4:0, 4:1; (3) M. Ostrowski/Pasyniuk – Januchowski/Zygmunt 4:1, 4:1; (7) Lange/Sterniczuk – Paluch/Ważny 4:2, 4:1; Hapke/Kolek – (5) Kontraktowicz/Okrzesik 2:4, 4:3 (9), 10:5; (4) Andrzejczak/Rycerz – Nowacki/Zemła 4:2, 4:1; (8) F. Ostrowski/Wiśniewski – Daw. Lewandowski/Wygona 4:2, 3:4 (6), 10:8; (2) Michałowski/Tomasiak – Hrynkiewicz/Dam. Lewandowski 4:1, 4:2.

Ćwierćfinały: Jędrzejczak/Kokot – Czapracki/Kowal 4:1, 4:3 (2); M. Ostrowski/Pasyniuk – Lange/Sterniczuk walkower; Andrzejczak/Rycerz – Hapke/Kolek 4:3 (5), 2:4, 10:7; Michałowski/Tomasiak – F. Ostrowski/Wiśniewski 4:2, 4:1.

Półfinały: Jędrzejczak/Kokot – M. Ostrowski/Pasyniuk 2:4, 4:3 (5), 10:8; Michałowski/Tomasiak – Andrzejczak/Rycerz 4:2, 4:0.

Finał: Jędrzejczak/Kokot – Michałowski/Tomasiak 2:4, 4:0, 10:4.

SINGIEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: M. Zając – Kłys 4:3 (5), 4:0; Dobija – Niepsuj 4:3 (3), 4:3 (4); Owcarz – Koczocik 4:3 (3), 4:1.

Druga runda: (1) Podhajecka – Soból 4:0, 4:2; Zięć – (15) Strzyżewska 4:3 (3), 2:4, 14:12; (12) Straszewska – N. Kowal walkower; (5) Gniewkowska – H. Szczotka 4:2, 4:1; (3) Helińska – Czajka 4:2, 1:4, 10:7; (14) Młodzińska – Chmielewska 4:1, 4:0; Sobalak – (9) Sawicka 4:3 (4), 4:3 (1); (8) Wdzięczna – M. Zając 4:0, 4:0; (6) Ciesielczyk – Hałat 4:0, 1:0 i krecz Ani; (11) Nizio – Dobija 4:1, 4:3 (2); (13) Jędrzejczak – Owcarz walkower; (4) Stypuła – Kowalik 4:0, 4:0; Kulczycka – (7) Mańkowska 4:1, 1:4, 10:8; (10) Gołda – Misiaczyk 4:0, 4:0; Bojarska – (16) Rejniak 1:4, 4:0, 10:5; (2) M. Nadajewska – Wojtaszczyk 4:0, 4:0.

Trzecia runda: Podhajecka – Zięć 4:0, 4:0; Straszewska – Gniewkowska 1:4, 4:1, 10:5; Helińska – Młodzińska 4:1, 4:0; Sobalak – Wdzięczna 1:4, 4:0, 10:6; Ciesielczyk – Nizio 1:4, 4:2, 10:2; Stypuła – Jędrzejak 4:1, 4:0; Kulczycka – Gołda 4:3 (5), 4:2; M. Nadajewska – Bojarska 4:1, 4:2.

Ćwierćfinały: Podhajecka – Straszewska 4:0, 4:0; Helińska – Sobalak 4:2, 4:1; Ciesielczyk – Stypuła 4:1, 3:4 (6), 10:4; M. Nadajewska – Kulczycka 4:0, 4:0.

Półfinały: Podhajecka – Helińska 4:1, 4:1; Ciesielczyk – M. Nadajewska 4:3 (6), 4:0.

Finał: Ciesielczyk – Podhajecka 4:2, 4:0.

DEBEL DZIEWCZĄT

Pierwsza runda: (1) Nadajewska/Podhajecka – bye; Jędrzejak/Wdzięczna – Misiaczyk/Straszewska 4:2, 4:2; (3) Helińska/Mańkowska – bye; Czajka/Gołda – Dobija/Nizio 4:3 (2), 0:4, 10:4; Strzyżewska/Zięć – Kłys/Rejniak 4:1, 4:2; (4) Gniewkowska/Sawicka – Kulczycka/Sobalak 1:4, 4:3 (4), 10:3; Bojarska/Koczocik – Kowalik/Młodzińska walkower; (2) Ciesielczyk/Stypuła – bye.

Ćwierćfinały: Nadajewska/Podhajecka – Jędrzejak/Wdzięczna 4:2, 4:2; Helińska/Mańkowska – Czajka/Gołda 4:2, 4:1; Gniewkowska/Sawicka – Strzyżewska/Zięć 4:2, 4:0; Ciesielczyk/Stypuła – Bojarska/Koczocik 4:0, 4:0.

Półfinały: Nadajewska/Podhajecka – Helińska/Mańkowska 4:0, 4:2; Ciesielczyk/Stypuła – Gniekowska/Sawicka 4:0, 4:2.

Finał: Ciesielczyk/Stypuła – Nadajewska/Podhajecka 4:0, 3:4 (7), 10:6.

Drabinki

Kategoria: PZT

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności