Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Hsieh/J. Zieliński - Olmos/S. Gonzalez 6:4, 6:2; Alcaraz - Djokovic 6:2, 6:2, 7:6 (4); Krejcikova - Paolini 6:2, 2:6, 6:4; Siniakova/Townsend - Dabrowski/Routliffe 7:6 (5), 7:6 (1); Heliovaara/Patten - Purcell/Thompson 6:7 (7), 7:6 (8), 7:6 (9). 

Dlaczego wygrywanie z bukmacherem nie jest proste?

Aby ograć bukmachera i zarabiać na zakładach bukmacherskich dobre pieniądze, trzeba być naprawdę dobrym typerem.

To chyba logiczne, że firmy bukmacherskie nie dadzą się nam ograć tak łatwo. 

Przecież cały zarobek firm bukmacherskich polega na przyjmowaniu pieniędzy i nie oddawaniu ich po nietrafionym zakładzie, czyż nie? Ale czy to jedyny powód, dla którego ogrywanie bukmachera nie jest prostym zadaniem?

Najczęstsze przyczyny przegranych

Prawdopodobnie pierwszą z przyczyn na pewno jest brak przygotowania do danego naszego typu, czyli:

– brak wiedzy na temat spotkania, które chcemy obstawić,

– złe dobranie rodzaju zakładu do danego spotkania,

– zbyt emocjonalna rozgrywka

Oczywiście to nie są jedyne powody, dla których możemy zaprzepaścić nasz kupon u bukmachera, jednakże należą one do jednych z najczęściej spotykanych. Jak więc podnieść swoje szanse na zwycięstwo?

Pamiętaj, że twoje opanowanie (lub jego brak) może zmienić los twojego kuponu

Opanowanie nie jest zaletą zarezerwowaną wyłącznie tylko do tego, aby stosować ją wyłącznie w bukmacherce. Ta cecha może dosłownie przydać się nam w każdym aspekcie życia, czy to mowa o sytuacjach awaryjnych, czy też o typowaniu zakładów na żywo.

Niektórzy ludzie mają naturalny dar, żeby nie przejmować się niczym i po prostu na chłodno kalkulują każdą sytuację oraz problem jaki tylko się pojawi w ich życiu. Przy bukmacherce jest to ogromny atut, ponieważ umożliwia to takiej osobie skupienie się na wyłącznie najważniejszych kwestiach, nie zważając na stres bądź po prostu presję.A jeśli już o presji mowa, niestety wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich ma z tym ogromny problem, i przez stres właśnie oraz presję, skupienie na typowaniu staje się niemalże niemożliwe, przez co zazwyczaj obstawiony wynik będzie przez to nietrafiony.

Dlaczego lepiej jest założyć konta u kilku bukmacherów na raz?

A na przykład dlatego, że zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie – mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę – to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

Jeśli jednak mamy ochotę poznać opinię na temat naszych wybranych bukmacherów, wystarczy że pójdziemy do jednego z punktów bukmacherskich wybranego bukmachera w najbliższej do nas okolicy i popytamy tam ludzi o zdanie. Takie działanie może sprawić, że zmienimy zdanie o danej firmie bukmacherskiej.

Nielegalni bukmacherzy

Co ciekawe, większość nielegalnych firm bukmacherskich, ma swoje strony zablokowane w polskiej sieci – niektórzy z nich, starają się chociaż w minimalnym stopniu przestrzegać polskiego prawa i po prostu zrezygnowały z oferowania zakładów w naszym kraju, jednakże niektóre nielegalne podmioty nic sobie z tego nie robią, i nadal proponują zakłady bukmacherskie, jednakże to może doprowadzić do tego, że za jakiś czas dostaniemy ładnie zapakowany polecony, z wezwaniem do zapłaty za granie w gry losowe u nielegalnych bukmacherów.

Wykonaj odpowiednie analizy bukmacherskie przed obstawianiem!

Wykonanie odpowiedniej analizy bukmacherskiej jest naprawdę sztuką, ponieważ sprawdzenie każdego ruchu, każdego zagrania – jest po prostu czasochłonne, nie mówiąc o tym, że w większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy – jednakże takie analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport – z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje w przyszłości wytypować odpowiedni wynik. Pamiętaj jednak, że analizy bukmacherskie to nie taka prosta sprawa i warto się do nich odpowiednio przygotować pod względem wiedzy.

Skorzystaj z forum bukmacherskiego!

Korzystanie z dowolnego, dobrze prowadzonego forum bukmacherskiego może pomóc nam w obstawianiu typów online, ponieważ wiedza jaka się na takowych forach znajduje, może mieć instrumentalny wpływ na nasze sposoby obstawiania. Wystarczy spojrzeć, a czasami można znaleźć naprawdę świetne rady odnośnie typowania, które możemy zaimplementować do naszego stylu obstawiania – przez co nasza szansa na wygraną prawdopodobnie urośnie.

Dzięki korzystaniu z for bukmacherskich będziemy mogli uniknąć błędów podczas typowania zakładów bukmacherskich, z racji tego że wyciąganie wniosków z naszych nieudanych typów jest o wiele trudniejsze, niż na przykład gdybyśmy porozmawiali na ten temat na forach bukmacherskich. Taka rozmowa z innymi graczami daje naprawdę bardzo dużo korzyści i umożliwia nawiązanie nowych znajomości, które mogą być nie tylko przydatne w obstawianiu, ale również w prawdziwym życiu.

Dużo doświadczonych typerów wybiera forum bukmacherskie, z racji tego że takie miejsca są w stanie pomóc im w analizowaniu danych spotkań sportowych, a poza tym, na takich forach dzielą się oni zazwyczaj swoimi sukcesami, jak i porażkami związanymi z obstawieniem, na przykład ostatniego meczu piłkarskiego, co może nam pomóc w przyszłości, aby unikać takich błędów.

Kategoria: Art. spons.