Polski Tenis

WYNIKI

PEKIN WTA 1000: Świątek - Linette 6:1, 6:1; Ostapenko - Pegula 6:4, 6:2; Samsonova - Kostyuk 6:4, 6:7 (4), 7:5; SZANGHAJ ATP 1000: Kokkinakis - Fognini 6:2, 6:4; Lajovic - Wawrinka 6:4, 7:6 (7); Munar - R. Te 6:2, 6:4; Nishioka - Altmaier 6:4, 3:6, 7:6 (2); Nakashima - Zapata Miralles 6:1, 7:6 (3); Sweeny - Daniel 6:2, 6:3; Zh. Zhang - Gasquet 6:1, 6:2; McDonald - Moutet 6:2, 6:3; Giron - Galan 6:4, 6:2; Marozsan - Rinderknech 7:6 (6), 6:2; Fucsovics - Yevseyev 6:4, 6:2; Hanfmann - Duckworth 6:4, 6:7 (10), 6:3; Y. Bu - Kecmanovic 6:7 (5), 6:2, 2:1 i krecz Serba.
Polska Liga Tenisa

Gdzie oglądać transmisje meczów online?

Tenis jest obecnie jednym z najpopularniejszych sportów na świecie.

Może oglądalność nie przewyższa w rankingach piłki nożnej, koszykówki i krykieta, ale jest niezaprzeczalne, że ma rzesze fanów na całym świecie. Dzięki temu nic dziwnego, że istnieje duże zapotrzebowanie na transmisję tenisa na żywo.

Szukasz najlepszej strony internetowej, na której możesz oglądać tenisa online? Przygotowaliśmy kilka porad, jak najlepiej oglądać transmisje meczów na żywo.

US Open, Australian Open, Wimbledon, Roland Garros, Indian Wells Masters, Miami Open, Monte-Carlo Masters, Madrid Open, Italian Open, Rogers Cup, Cincinnati Masters, Shanghai Masters, Paris Masters, Rotterdam Open, Rio Open, tenis dla kobiet. Jak oglądać tenisa online?

Jeśli chodzi o US Open, Wimbledon i inne duże turnieje, wszyscy robią wszystko, aby oglądać tenisa na żywo. Od rezerwacji miejsca na stadionie lub dyskretnie z komputera biurowego. Tenis przyciąga uwagę wszystkich na świecie.

W poniższej tabeli prezentujemy listę kanałów sportowych oferujących transmisje tenisa, również online:

Kraj

Kanał

Australia

beIN

Austria

DAZN

Białoruś

Belarus TV

Belgia

beIN

Chorwacja

IKO SportKlub

Bułgaria

Bulsat

Kanada

TVA SportsDAZN

Chiny

iQIYI

Czechy

O2 Czech Sports

Francja

beIN

Niemcy

DAZN

Włochy

Super Tennis

Polska

TVP Sport

Ukraina

Match TVPoverkhnost

Wielka Brytania

BT Sport

USA

Tennis Channel

Dana transmisja jest dostępna w polskiej telewizji, ale jesteś w Hiszpanii na wakacjach i nie masz dostępu do kanałów z powodu ograniczeń terytorialnych? W przypadku, gdy dana witryna nie jest dostępna w kraju, w którym się znajdujemy, warto wypróbować VPN. Co to takiego? VPN czyli wirtualna sieć prywatna ułatwia oglądanie transmisji sportowych w
innych krajach. Wystarczy po prostu poprowadź połączenie internetowe przez serwer w wybranym kraju, a witryny uznają, że znajdujesz się w tym kraju. Ponadto dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa przy minimalnej utracie prędkości.

VPN działa ze wszystkimi urządzeniami i prawie każdym systemem operacyjnym, dzięki czemu możesz oglądać swoje ulubione mecze na urządzeniach z Windows, Mac, Linux, iOS i
Android. Możesz nawet uruchomić VPN na routerze, rozszerzając VPN na każde urządzenie w sieci.

Uzyskanie dostępu jest bardzo proste. Wystarczy wykonać następujące proste kroki:

– Zarejestruj konto VPN
– Skonfiguruj oprogramowanie klienta VPN na swoim urządzeniu.
– Połącz się z serwerem, na którym mecze nie są ograniczone, i zacznij oglądać!

W poszczególnych krajach istnieją płatne kanały do oglądania sportów. Potrzebny jest telewizor. Aplikacje takie jak Mobdro pozwalają oglądać sport wszędzie i szybciej.

Mobdro to aplikacja, która działa głównie na urządzenia z Androidem i nie jest dostępna dla smartfonów z iOS. Mobdro to przyjazna aplikacja, która pozwala robić tak wiele rzeczy i
pobierać wideo do późniejszego obejrzenia. Gdy pobierasz określoną zawartość, w rzeczywistości zapisujesz ją na urządzeniu z Androidem.

W ten sposób możesz pobrać wszystko do swojego smartfona i oglądać je – również w trybie offline.

Możesz także uzyskać kanał sportowy tenisa, piłki nożnej, krykieta, badmintona, hokeja itp. na żywo. I oglądać je natychmiast w aplikacji Mobdro. Możesz również przekonwertować plik wideo na plik audio. Następnym razem, gdy słuchasz piosenki wideo, pobierz adres URL wideo, a następnie rozpakuj plik w formacie audio.

Kategoria: Art. spons.