Polski Tenis

WYNIKI

DUBAJ WTA 1000: Rybakina - Fręch 7:6 (5), 3:6, 6:4; Kalinskaya - Ostapenko 6:4, 7:5; Paolini - Sakkari 6:4, 6:2; Vondrousova - Samsonova 6:2, 6:2; LOS CABOS ATP 250: Thompson - Escobedo 6:4, 6:3; Nava - Schwartzman 6:4, 6:3; Vukic - Pacheco Mendez 7:6 (5), 7:6 (10); Hijikata - Kecmanovic 6:3, 7:6 (2); Giron - Daniel 6:4, 7:5; Borges - Koepfer 7:6 (2), 6:2; Nishioka - Cobolli 6:1, 6:0.

Jak obstawiać mecze baseballa?

Baseball należy do tego rodzaju sportów drużynowych, którego popularność mocno zależy od regionu świata.

Oczywiście najważniejsze rozgrywki ligi baseballa na świecie rozgrywane są w Ameryce Północnej i właśnie tam sport ten wiedzie prym wraz footballem amerykańskim, koszykówką czy hokejem na lodzie, zyskując w USA miano sportu narodowego. 

Dyscyplina ta jest również bardzo popularna w krajach wschodniej Azji. Co ciekawe w Europie sytuacja wygląda inaczej, ale z racji swojej widowiskowości baseball gromadzi rzesze kibiców, również w Polsce. A wiadomo – gdzie sport, tam zakłady bukmacherskie. Jak zatem obstawiać baseball?

Popularność baseballa a zakłady bukmacherskie

Baseball uznawany jest za jedną z najważniejszych dyscyplin drużynowych na świecie, szczególnie w USA i Kanadzie. Rozgrywki zawodowej ligi Major League Baseball gromadzą na trybunach dziesiątki tysięcy fanów i miliony przed telewizorami. Tradycje kibicowania są przekazywane z pokolenia na pokolenie, a na stadionach zawsze panuje atmosfera sportowego święta z najwyższym szacunkiem do kibiców przeciwnej drużyny. Same mecze charakteryzuje ogromny dynamizm, co przekłada się na atrakcyjność baseballa w oczach fanów. Topowe drużyny, jak np. New York Yankees (27 tytułów mistrzowskich) zyskują miano wręcz kultowych o marce rozpoznawalnej globalnie. Jeśli lubisz ten dreszcz emocji i chcesz połączyć to z typowaniem meczów, to w Fortunie dowiesz się, jak obstawiać w baseballu zakłady bukmacherskie, wejdź: https://www.efortuna.pl/zaklady-bukmacherskie/baseball.

Światowy baseball – obstawianie w Fortunie

Dzięki zakładom wzajemnym organizowanym przez Fortunę, prawdziwi fani baseballa oraz typerzy zyskują dostęp do ultra szerokiej oferty na obstawianie wyników meczów oraz ich przebiegu. Oczywiście oferta ta nie zamyka się wyłącznie do Ameryki Północnej, gdzie można baseball typować w ramach nie tylko głównych rozgrywek MLB, ale również MILB (Minor League Baseball) z kilkoma poziomami rozgrywkowymi. Co więcej, w Fortunie można też obstawiać mecze baseballa z Meksyku, a także Korei Południowej czy Tajwanu. Typowanie baseballa w Fortunie cieszy się ogromną popularnością zarówno w rozbudowanych i szczegółowych zakładach typu Live, jak również w trybie prematch.

Baseball i typowanie

Warto podkreślić fakt, że baseball jest serwowany w Fortunie na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczy bardzo bogata oferta różnych typów do obstawienia w ramach jednego spotkania. I tak np. typować można łączną liczbę zdobytych punktów (razem z dodatkowymi inningami), czy zakłady poniżej/powyżej w obrębie jednego inningu (jak np. wynik, zwycięzca, czy liczba zdobytych punktów). Baseball typować można również w odniesieniu do klasyfikacji końcowej rozgrywek, czyli wskazanie, która drużyna wygra lub zajmie miejsce w pierwszej dwójce. Z kolei w trybie Live gracze mogą obstawiać poszczególne wydarzenia w ramach spotkania w oparciu o rzeczywisty przebieg spotkania, z którego relację można w Fortunie wygodnie śledzić.

Jak skutecznie obstawiać baseball?

Jeśli jesteś początkującym fanem baseballa, to zanim obstawisz swój pierwszy kupon, to zdecydowanie musisz się zapoznać z zasadami gry, w której pełno specjalistycznych zwrotów. Jeśli to już masz opanowane, to kolejnym krokiem w baseballowym typowaniu będzie dokładna analiza wyników meczów, sytuacji w tabeli, formy drużyn i poszczególnych zawodników. Dobrze też będzie zaznajomić się z profesjonalnymi analizami komentatorów dyscypliny. Baseballowe zakłady bukmacherskie są zadaniem wymagającym wiedzy i solidnego przygotowania. Ale dzięki szerokiej ofercie od Fortuny można baseball typować wygodnie, bezpiecznie i z minimalizacją ryzyka że kupon nie wejdzie.