Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Hsieh/J. Zieliński - Olmos/S. Gonzalez 6:4, 6:2; Alcaraz - Djokovic 6:2, 6:2, 7:6 (4); Krejcikova - Paolini 6:2, 2:6, 6:4; Siniakova/Townsend - Dabrowski/Routliffe 7:6 (5), 7:6 (1); Heliovaara/Patten - Purcell/Thompson 6:7 (7), 7:6 (8), 7:6 (9). 

Kody i bonusy od bukmachera Etoto

Etoto działa na rodzimym rynku już od dekady. W związku z tym można byłoby się spodziewać potężnej oferty promocyjnej.

Jednak bukmacher postanowił rozwijać pozostałą część swojej działalności. Dlatego kod promocyjny Etoto nie jest aż tak atrakcyjny na tle konkurencji. Na promocjach zyskają przede wszystkim najbardziej oddani, przywiązani do marki gracze. 

To właśnie z myślą o nich został przygotowany program bonusowy.

Kod bonusowy Etoto na start

Zanim zostanie się stałym graczem u bukmachera, należy założyć własne konto. Oferta powitalna wygląda na interesującą. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, a następnie się zweryfikować. Dzięki temu otrzymuje się dostęp do wszystkich zakładów wzajemnych w Etoto. Co oprócz tego czeka na typera? Oczywiście bonus Etoto. Podczas gdy większość bukmacherów proponuje podwojenie pierwszego depozytu (lub innego rodzaju promocje), tutaj można liczyć aż na 200% dodatkowych środków na koncie.

Potrójny depozyt ma przy tym swoje ograniczenia. Nalicza się wyłącznie do 200 zł. Nie można jednak powiedzieć, że taki kod bonusowy Etoto nie ma żadnego znaczenia. To w końcu aż trzy razy więcej pieniędzy na starcie do wykorzystania w dowolnej dyscyplinie sportowej. 200% bonusu można uznać za wystarczającą zachętę, zwłaszcza że w bardzo przyjazny dla nowych graczy sposób otwiera drogę do pozostałej oferty promocyjnej bukmachera.

Kod promocyjny na freebety

Stałą promocją u bukmachera są uznaniowe freebety. Pojawiają się one w okienku wpisywania stawki podczas tworzenia kuponu. Ich wartość jest zazwyczaj stosunkowo niska (np. 20 zł). Wystarczy kliknąć opcję skorzystania z freebetu, aby zaczął działać. Zdecydowaną zaletą promocji jest brak jakichkolwiek dodatkowych obostrzeń. Można więc postawić freebet i odebrać wygraną bez spełniania skomplikowanych warunków.

Bonus Etoto w postaci programu lojalnościowego

Bukmacher doskonale wie, jak zadbać o najbardziej zaangażowanych graczy. Mogą oni wziąć udział w programie lojalnościowym o nazwie Etotomania, który dostępny jest dla wszystkich typerów już od pierwszego dnia od zarejestrowania.

W ramach programu gracze otrzymują punkty za każdą aktywność w serwisie, czyli przede wszystkim postawione oraz rozliczone zakłady. Kupony z wysokimi kursami dają najwięcej punktów bonusowych Etoto. W przedziale kursowym 1.50-1.99 każde wydane 5 zł oznacza 1 punkt lojalnościowy. Kurs powyżej 10.00 to już 5 punktów za 5 zł.

Zebrane punkty upoważniają do odebrania kodów promocyjnych Etoto. Dzielą się one na 3 wersje: brązowe, srebrne oraz złote. Typerzy z brązowym poziomem dostępu mogą wybrać np. freebet do 500 zł, a ze złotym 50-procentowy bonus do wpłaty (do 500 zł). Dokładną rozpiskę nagród można znaleźć na stronie internetowej bukmachera.

Na powyższych przykładach widać, że kody promocyjne Etoto prezentują się jeszcze skromnie. W przyszłości może się to poprawić. Jednak aktualna oferta bonusowa nie wypada źle, jeśli weźmie się pod uwagę korzyści, które czekają na graczy. Z tego powodu warto zainteresować się bukmacherem Etoto.

Kategoria: Art. spons.