Zamknij
Online
Użytkownicy online
51

Dodaj komentarz

Linda Klimovicova akcjonariuszem w Sports Advantage S.A.

maka 18:01, 06.11.2025 Aktualizacja: 18:22, 06.11.2025
Skomentuj Linda Klimovicova i Piotr Szczypka Linda Klimovicova i Piotr Szczypka

Linda Klimovicova (148 WTA) zainwestowała w rozwój infrastruktury tenisowej w Bielsku-Białej. Została akcjonariuszem spółki Sports Advantage S.A.

Związana z Bielskiem 

- Linda Klimovicova to druga czołowa polska tenisistka po Mai Chwalińskiej, która zdecydowała się zainwestować w rozwój BKT Advantage Bielsko-Biała. Zainwestowała w spółkę wspierającą klub. Linda mieszka w Bielsku od ponad pięciu lat, od zeszłego roku reprezentuje Polskę w rozgrywkach WTA, a za tydzień zadebiutuje w biało-czerwonych barwach w drużynowych rozgrywkach Billie Jean King Cup w Gorzowie Wielkopolskim - mówi Piotr Szczypka, prezes zarządu BKT Advantage Bielsko-Biała. 

BKT Advantage dysponuje 11 kortami (6 ziemnych zewnętrznych, 4 o nawierzchni dywanowej w hali, 1 hard w hali), a także dwoma kortami dla najmłodszych. Zawodnicy i klienci mogą korzystać również z restauracji, siłowni i gabinetu fizjoterapeutycznego. Obiekt posiada około 40 miejsc noclegowych. 

Wiosną 2026 roku na terenie Rozlewni Wód przy ul. Ceramicznej 20 (za nową halą) ruszy budowa nowej inwestycji fitness i odnowy biologicznej.

- To wspaniała sprawa, że tak młode tenisistki chcą wspierać swój klub! - dodaje Szczypka. 

W grudniu we Francji

W tym sezonie - poza występem w Arenie Gorzów - planuje starty w dwóch halowych turniejach WTA 125 we Francji. Zagra w Open Angers Loire Trelaze w Angers (od 1 grudnia) i Open BLS w Limoges (od 8 grudnia). 

(maka)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
0%