Blisko 4 miliony złotych otrzyma Gmina Miasto Gdańsk w ramach Programu modernizacji kompleksów tenisowych na budowę pierwszego etapu Gdańskiego Centrum Tenisa. To kolejne już rozstrzygnięcie, które zostało ogłoszone przez Ministra Sportu i Turystyki Jakuba Rutnickiego.