Polski Tenis

WYNIKI

MADRYT ATP 1000: Thiem - Isner 3:6, 6:3, 6:4; Mektic/M. Pavic - Koolhof/Kubot 6:3, 6:7 (4), 10:7; MADRYT WTA 1000: Barty - Badosa 6:4, 6:3; Sabalenka - Pavlyuchenkova 6:2, 6:3; SAINT-MALO WTA 125: Golubic - Sasnovich 6:1, 6:0; Gracheva - Peterson 6:4, 6:0; Paolini - Schmiedlova 6:3, 7:5.

Tenis. Magda Linette nie zagra w Stambule

przez maka

Magda Linette wycofała się z turnieju WTA TEB BNP Paribas Tennis Championship Istanbul 2021. 

Powrót po kontuzji zawsze jest trudny. Nie inaczej było w przypadku poznanianki (51. miejsce w światowym rankingu). W turniejach WTA w Miami i Charleston (dwóch) wygrała tylko jedno z czterech spotkań. 

Trudny powrót

Na Florydzie Linette pokonała młodą Amerykankę Robin Montgomery, ale uległa Brytyjce Johannie Koncie.

Już na kortach ziemnych w Charleston nie sprostała Amandzie Anisimovej (USA) i Marii Camili Osorio Serrano (Kolumbia).

Magda postanowiła zrezygnować z gry w Stambule. 

Polki w Madrycie

Poznanianka wróci do rywalizacji w Madrycie (od 29 kwietnia), gdzie jest drugą oczekującą na start w turnieju WTA 1000. Zgłosiła się w Hiszpanii do eliminacji. 

Turniej główny singla w Madrycie: Barty, Osaka, Halep, Kenin, Svitolina, Kar. Pliskova, Sabalenka, Andreescu, Kvitova, Bertens, Bencic, Muguruza, Brady, Azarenka, ŚWIĄTEK, E. Mertens, Konta, Keys, Vondrousova, Martic, Muchova, Rybakina, Kontaveit, Sakkari, Kerber, Riske, Putintseva, Vekic, Jabeur, Yastremska, Anisimova, Pegula, Alexandrova, Kuznetsova, Gauff, V. Kudermetova, Q. Wang, Krejcikova, Collins, Teichmann, Kasatkina, S. Zhang, Ferro, Pavlyuchenkova, Bouzkova, Shvedova, Podoroska, Sorribes Tormo (WC). Rezerwowe: Stephens, LINETTE, C. Garcia, Rogers, Vesnina. 

Eliminacje singla: Sevastova, Sorribes Tormo, S. Zheng, LINETTE, Rogers, Vesnina, Mladenovic, Stephens, Siegemund, Cornet, Hercog, Peterson, Hsieh, Tig, Kanepi, Cirstea, Van Uytvanck, Watson, Siniakova, Pera, Badosa, L. Fernandez, Begu, Potapova, Kr. Pliskova, Doi, Tomljanovic, L. Davis, Giorgi, Rus, Kostyuk, Stojanovic, Hibino, Gasparyan, Diyas, McHale, Kovinic, Juvan, Zidansek, Sasnovich, Gracheva. 

Gra podwójna: Hsieh/Mertens, Krejcikova/Siniakova, Dabrowski/Schuurs, Aoyama/Shibahara, Babos/Kudermetova, Vesnina/Zvonareva, Guarachi/Krawczyk, Chan/Chan, Xu/S. Zhang, Carter/Stefani, Gauff/Melichar, Hradecka/Siegemund, Jurak/Klepac, E. Perez/S. Zheng, Ninomiya/Shvedova, N. Kichenok/Olaru, Barty/Brady, Muhammad/Pegula, L. Kichenok/Niculescu, Fichman/Olmos, Kalinskaya/Kuzmova, Kalashnikova/Kudryavtseva. Rezerwowe: Christian/Santamaria, Alexandrova/Yang, … 5. KANIA-CHODUŃ/PITER

Więcej list zgłoszeń do zawodów WTA

Kategoria: WTA

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności