Polski Tenis

WYNIKI

BERLIN WTA 500: Q. Zheng 6:4, 3:6, 6:3; Vekic - Niemeier 1:6, 6:1, 6:3; BIRMINGHAM WTA 250: Mertens - Woźniacka 6:4, 6:1; Krejcikova - D. Saville 6:1, 7:6 (5); GAIBA WTA 125: Pera - Semenistaja 6:3, 6:4; HALLE ATP 500: Duckworth - Fonseca 6:4, 6:4; Fils - Machac 6:4, 6:4; Giron - Rublev 6:4, 7:6 (5); Eubanks - P. Martinez 6:3, 6:4; LONDYN ATP 500: Fritz - Daniel 6:3, 6:3.

Listy zgłoszeń

BERLIN WTA 500 – OD 17 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Gauff, Sabalenka, Rybakina, Pegula, Vondrousova, Sakkari, Q. Zheng, Jabeur, Kasatkina, Haddad Maia, Alexandrova, Samsonova, Kostyuk, Azarenka, C. Garcia, Kalinskaya, Noskova, E. Navarro, Vekic, Niemeier (WC), Osaka (WC), Kerber (WC). 

Wycofały się: ŚWIĄTEK, Paolini, Pavlyuchenkova. 

Eliminacje: Yastremska, Siniakova, V. Kudermetova, Xinyu Wang, Rus, Korpatsch, Hibino, Bektas, Sasnovich, Masarova, Rodionova, Day, Bejlek, Ferro, Starodubtseva, Lamens, Seidel, Sonmez, Makarova, Krunic, Noha Akugue (WC), Guth (WC), Papadakis (WC), Stabel (WC).

Gra podwójna: Melichar-Martinez/E. Perez, Schuurs/Stefani, L. Kichenok/N. Kichenok, Gauff/Pegula, S. Zheng/Xinyu Wang, H-Ch. Chan/V. Kudermetova, Eikeri/Neel, Krawczyk/Vondrousova, Olmos/Panova, Aoyama/F-H. Wu, Hozumi/Ninomiya, Noskova/Siniakova, Azarenka/Badosa, Alexandrova/Khromacheva, Haddad Maia/Martins, Niemeier/Noha Akugue (WC).

BIRMINGHAM WTA 250 – OD 17 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Ostapenko, Krejcikova, Cirstea, Boulter, E. Mertens, L. Fernandez, Potapova, Bouzkova, Yuan, Putintseva, Burel, Blinkova, Sorribes Tormo, Shnaider, Bronzetti, Pliskova, Cocciaretto, FRĘCH, Tomljanovic, Kalinina, Lin Zhu, Stephens (WC), Dart (WC), Watson (WC), Woźniacka (WC).

Wycofały się: M. Andreeva, Tsurenko, LINETTE.   

Eliminacje: Dolehide, Bucsa, Gracheva, Y. Wang, Golubic, Uchijima, Volynets, Avanesyan, Osorio, D. Saville, L. Fruhvirtova, Fett, Arango, O. Gadecki, Zakharova, Martincova, Appleton, Christie, E Silva, Rajecki (WC), Grey (WC), Stojsavljevic (WC).

Gra podwójna: Hsieh/E. Mertens, Dabrowski/Routliffe, Bozukova/Sorribes Tormo, Muhammad/Sutjiadi, H. Guo/Jiang, Kato/S. Zhang, Minnen/Watson, Kalashnikova/Sizikova, Mihalikova/Nicholls, Dart/Lumsden, Grey/T. Moore, Krejcikova/Shnaider, Potapova/Putintseva, Cirstea/Tomljanovic, Murray Sharan/E. Silva, Barnett/Christie.

GAIBA WTA 125 – OD 17 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Carle, Bouzas Maneiro, Errani (WC), Zarazua, Baptiste, E. Andreeva, Pera, Semenistaja, Todoni, Montgomery, Hruncakova, Bara, Stefanini, Salkova, L. Sun, Eala, Monnet, Topalova, Zavatska, Rakhimova, Van Uytvanck, Stevanovic, Falei, Naef, Rosatello, Pedone, Ricci. 

Eliminacje: Parks, Lepchenko, Kalieva, Raina, Siskova, Bandecchi, Ruggeri, Abbagnato. 

HALLE ATP 500 – OD 17 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Sinner, A. Zverev, Medvedev, Rublev, HURKACZ, S. Tsitsipas, Bublik, Auger-Aliassime, Griekspoor, Machac, Fils, Darderi, Struff, Safiullin, Marozsan, Zh. Zhang, Ofner, Eubanks, Borges, Cobolli, P. Martinez, Giron, Kecmanovic, Sonego, Koepfer (WC), Squire (WC).

Wycofał się: Nishikori.

Eliminacje: Moutet, Shevchenko, Michelsen, Mensik, Bautista Agut, Lestienne, Hanfmann, Karatsev, Purcell, Duckworth, Walton, Vacherot, Herbert, Wessels (WC), Rehberg (WC), Otte (WC).

Gra podwójna: Bolelli/Vavassori, Krawietz/Puetz, Lammons/Withrow, NYS/J. ZIELIŃSKI, Gille/Vliegen, Doumbia/Reboul, Behar/Pavlasek, Glasspool/Rojer, Machac/Zh. Zhang, Griekspoor/Struff, Rublev/A. Zverev, Bublik/Fils, HURKACZ/SINNER, Frantzen/Jebens (WC), Hanfmann/Koepfer (WC).

Eliminacje debla: Bhambri/Olivetti, P. Martinez/Nedovyesov, Medvedev/Safiullin, Mies/Otte (WC).

LONDYN QUEEN’S ATP 500 – OD 17 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Alcaraz, Dimitrov, De Minaur, Fritz, Rune, T. Paul, Shelton, Humbert, Khachanov, Baez, Mannarino, Tabilo, F. Cerundolo, Korda, Etcheverry, Musetti, Navone, Davidovich Fokina, Arnaldi, Thompson, Norrie, Draper, Raonic, Nakashima (SE), Evans (WC), A. Murray (WC), B. Harris (WC).

Wycofał się: Lehecka.

Eliminacje: Popyrin, G. Mpetshi Perricard, Rinderknech, Nardi, McDonald, Cazaux, Hijikata, Bergs, Kovacevic, Daniel, Vukic, Kokkinakis, Virtanen, Choinski (WC), Jubb (WC), Searle (WC).

Gra podwójna: Bopanna/Ebden, Ram/Salisbury, Arevalo/Pavic, I. Dodig/Krajicek, Koolhof/Mektic, S. Gonzalez/Roger-Vasselin, Skupski/Venus, Fritz/Khachanov, De Minaur/Korda, F. Cerundolo/Etcheverry, Baez/Mannarino, Humbert/Shelton, Evans/A. Murray (WC), Draper/Norrie (WC).

Eliminacje debla: Peers/Thompson, Erler/Miedler, Cash/Galloway.

ILKLEY CHALLENGER ATP 125 – OD 17 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Gaston, L. Harris, Barrere, Goffin, Garin, Gasquet, Z. Svajda, Napolitano, Atmane, Mayot, Meligeni Alves, L. Klein, Droguet, Kukushkin, Ajdukovic, Nava, Stricker, Albot, Rodionov, C. Wong, H. Rocha, M. Bellucci (SE), Broom (SE), Peniston (WC), Fery (WC), Gill (WC).

Eliminacje: Dzumhur, Kypson, S. Mochizuki, Barrios Vera, Diallo, Kudla, Bonzi, Moro Canas, J. Faria, Martineau, Grenier, Cressy, Schoolkate, De Loore, Y. Bu, Zhukayev, Li Tu, Jasika, Polmans, Riedi, Clarke (WC), McHugh (WC), Loffhagen (WC), Bonding (WC).

Gra podwójna: Barrientos/Cabral, Balaji/L. Johnson, Jacq/Mansouri, E. King/Stalder, Goransson/Verbeek, Schoolkate/J-P. Smith, Choudary Bollipalli/Kaliyanda Poonacha, Chandrasekar/Kadhe, Arends/D. Pel, Nedunchezhiyan/Prashanth, Ch. Harrison/F. Martin, Arribage/Martineau, Daniell/Middelkoop, Barrios Vera/Garin, Broom/B. Jones (WC), Clarke/Willis (WC).

SASSUOLO CHALLENGER ATP 125 – OD 17 CZERWCA (CLAY)

Turniej główny: Coria, A. Muller, Coric, Altmaier, Fognini (WC), Van Assche, Comesana, Tirante, Zeppieri, Burruchaga, De Jong, Pellegrino, Varillas, Maestrelli, Travaglia, E. Ymer, Zapata Miralles, Janvier, Boyer, Ficovich, Vesely, Gerasimov, Buse, Campana Lee, F. Arnaboldi (WC), Cina (WC).

Eliminacje: Royer, F.A. Gomez, Andreozzi, Weis, R. Brancaccio, Jorda Sanchis, Mott, Bonadio, Mikrut, Giannessi, Ellis, Serdarusic, Cecchinato, Gaio, Seggerman, Vatutin, Klizan, Piraino, Giacomini, Castagnola, S. Pieri (WC), Bondioli (WC), Cadenasso (WC), Caniato (WC). 

Gra podwójna: Arneodo/Weissborn, Andreozzi/Reyes-Varela, Arias/F. Zeballos, Begemann/Cornea, Molchanov/Oswald, Seggerman/Trhac, Liutarevich/Martos Gornes, Bortolotti/Romios, Nouza/Rikl, Ellis/Eysseric, Demoliner/Duran, Matsui/Uesugi, Altmaier/L.D. Martinez, Burruchaga/Coria, Bondioli/Cecchinato (WC), Cina/Gaio (WC).

POZNAŃ CHALLENGER ATP 75 – OD 17 CZERWCA (CLAY)

Turniej główny: Ramos-Vinolas, Ugo Carabelli, Molleker, Roca Batalla, Olivieri, Svrcina, Hardt, Sachko, Popko, Dalla Valle, Sanchez Izquierdo, KAŚNIKOWSKI, Gakhov, Vincent Ruggeri, Jianu, K. MAJCHRZAK, Mager, Fonio, Kodat, Noguchi, Luz, W. Bielinskyi (WC), Carreno Busta (WC), PIECZKOWSKI (WC).

Wycofali się: Kopriva, Misolic, Andreev, Neumayer, Rodriguez Taverna. 

Eliminacje: Fanselow, M. Dodig, McCabe, Stodder, Elias, MICHALSKI, D. Dutra da Silva, Erel, Dellavedova, M. Alves, S. Popovic, Strombachs, Barton, Gima, Krutykh, Agwi, PAWELSKI, Nam, Purtseladze, Jecan, M. ZIELIŃSKI (WC), Carboni (WC), LECHNO-WASIUTYŃSKI (WC)BŁUŚ (WC).

Gra podwójna: Luz/Zormann, Nam/Niklas-Salminen, Manafov/L. Sanchez, Schnaitter/Wallner, DRZEWIECKI/P. MATUSZEWSKI, Kalovelonis/P. Tsitsipas, GOLDHOFF/WALKÓW, Duncan/Reese, Cervantes/Vega Hernandez, Jecan/Pichler, M. Alves/D. Dutra da Silva, Roca Batalla/Sanchez Izquierdo, Olivieri/Ugo Carabelli, KAŚNIKOWSKI/K. MAJCHRZAKKRUTYKH/LECHNO-WASIUTYŃSKI (WC)BŁUŚ/PAWELSKI (WC)

BLOIS CHALLENGER ATP 50 – OD 17 CZERWCA (CLAY)

Turniej główny: Hemery, Tabur, Marie (WC), Kirkin, Kachmazov, Gaubas, Lamasine, Bourgue, Taberner, Landaluce, Bertola, Berankis, Echargui, Geerts, Ursu, Naw, G. Debru, Denolly, Krumich, Sanchez Jover, B. Lock, Alvarez Varona, Dar. Blanch, Gea (WC), Faurel (WC). 

Eliminacje: Krumich, Merida, Pacheco Mendez, Butvilas, Karlovskiy, Iannaccone, Zakharov, J. Berrettini, De Schepper, M. Zheng, Gombos, Guerrieri, Hoang, Bax, Potenza, Bouquet, Statham, Privara, Beauge, Fancutt, Ojakaar, Ghibaudo (WC), Setodji (WC), Inchauspe (WC), Lhomond (WC).

Gra podwójna: Fancutt/Statham, K. Stevenson/A. Taylor, Banthia/Sharan, Bertola/Geerts, Merino/Negritu, Babic/Roveri Sidney, B. Lock/C.J. Lock, Barnat/F. Duda, Genov/Pujol Navarro, Bayldon/Hermans, Potenza/Whiting, J. Davis/Mackinlay, Denolly/Gea, Echargui/Iannaccone, Karlovskiy/Zakharov, G. Debru/Inchauspe (WC).

SANTA CRUZ 2 CHALLENGER ATP 50 – OD 17 CZERWCA (CLAY)

Turniej główny: J.M. Cerundolo, M. Dellien, Collarini, H. Habib, Guillen Meza, P. Sakomoto, Olivo, Mena, Reis da Silva, H. Casanova, Pucinelli de Almeida, Soto, Villanueva, Midon, Lingua Lavallen, V. Aboian, J.B. Torres, Prado Angelo, Johns, Zanellato, Soriano Barrera, Boscardin Dias (SE), E. Gomez (WC), Cuellar Lorberg (WC), R. Garcia (WC).

Eliminacje: U. Blanch, Justo, H. Adams, Farjat, L. Aboian, J. Pereira, Barreto Sanchez, Dali Blanch, Leite, I. Gimenez, Barreiros Reyes, Hudd, J.S. Gomez, Vilicich, Stater, Lobanov, Schachter, F. Ribeiro, Carou, D.A. Nunez, I. Dellien (WC), Chan Baratau (WC), Gonzalez Benitez (WC), Davila (WC).

Gra podwójna: Britto/Villanueva, Reynolds/Soto, Hudd/D. Stevenson, Watanabe/Yuzuki, Farjat/Olivo, J.S. Gomez/Urrea, L. Aboian/V. Aboain, Johns/Schachter, H. Habib/Hilderbrand, Lobanov/Nesterov, Guillen Meza/Lingua Lavallen, Carou/Prado Angelo, F. Ribeiro/J.B. Torres, Pucinelli de Almeida, I. Dellien/M. Dellien (WC), Davila/R. Garcia (WC).

EASTBOURNE WTA 500 – OD 23 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Rybakina, Pegula, D. Collins, Ostapenko, Keys, Kasatkina, Paolini, Muchova, Pavlyuchenkova, Krejcikova, Mertens, Boulter, Cirstea, Tomljanovic, L. Fernandez, Stephens, Yuan. 

BAD HOMBURG WTA 500 – OD 23 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Vondrousova, Sakkari, Haddad Maia, Samsonova, Alexandrova, Svitolina, Azarenka, C. Garcia, E. Navarro, Kalinskaya, Noskova, Yastremska, Siniakova, M. Andreeva, Putintseva, Vekic, Sorribes Tormo, Burel, Shnaider, Rus, Cocciaretto, Kerber, Maria (WC), Badosa (WC), Woźniacka (WC).

MAJORKA ATP 250 – OD 23 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Shelton, Humbert, Mannarino, Griekspoor, Tabilo, Machac, Monfils, Thompson, Darderi, Eubanks, P. Martinez, Borges, Ofner, Fucsovics, Shevchenko, Munar, Michelsen, Carballes Baena, Fognini (WC), Thiem (WC).

Eliminacje: Moutet, Koepfer, Monteiro, A. Muller, Bautista Agut, Marterer, Lestienne, Hanfmann, Van de Zandschulp, Walton, Galan, Albot, Fonseca, Dougaz. 

EASTBOURNE ATP 250 – OD 24 CZERWCA (GRASS)

Turniej główny: Fritz, T. Paul, Bublik, Baez, Lehecka, F. Cerundolo, Navone, Etcheverry, Davidovich Fokina, Fils, Draper, Marozsan, Zh. Zhang, Djere, Cobolli, Giron, Sonego, Nishikori. 

Eliminacje: Kotov, Kecmanovic, G. Mpetshi Perricard, Rinderknech, O’Connell, Coria, Seyboth Wild, Ruusuvuori, Nardi, McDonald, Cazaux, Hijikata, A. Murray, Nishioka. 

Plany startowe