Polski Tenis

WYNIKI

QUIMPER: Furness - Marcora 6:2, 6:1; Istomin - Lacko 6:3, 6:7 (2), 7:6 (4); eliminacje: Żuk - Kamke 6:1, 6:4; Lamasine - Copil 6:3, 6:4; Cornut-Chauvinc - Guinard 6:2, 6:4; Marchenko - Wu 6:3, 6:7 (5), 6:1; ANDREZIEUX-BOUTHEON - eliminacje: U. Radwańska - Seguel 3:6, 6:3, 11:9; Konjuh - Grammatikopoulou 7:6 (3), 6:1; Zanevska - Caregaro 6:2, 6:4; Pieri - Salden 6:3, 6:4; Benoit - Rubini 6:1, 6:2; Fett - Rame 7:5, 6:2.

Listy zgłoszeń

MELBOURNE 2xWTA 500 - OD 31 STYCZNIA i WTA 500 - OD 3 LUTEGO

Trzy równolegle rozgrywane turnieje główne singla: Barty, Halep, N. Osaka, Kenin, Svitolina, Kar. Pliskova, Andreescu, Kvitova, Sabalenka, S. Williams, Bencic, Azarenka, Konta, Muguruza, ŚWIĄTEK, Martic, Rybakina, E. Mertens, Vondrousova, Sakkari, Kontaveit, Brady, Kerber, Riske, Muchova, Putintseva, Jabeur, Vekic, Alexandrova, Q. Wang, S. Zhang, Kuznetsova, Strycova, Pavlyuchenkova, Stephens, S. Zheng, Ferro, Garcia, Ostapenko, Collins, V. Kudermetova, Podoroska, Shvedova, Gauff, Hercog, Mladenovic, Siegemund, Bouzkova, Cornet, Sevastova, Peterson, Tig, Teichmann, Watson, Siniakova, Rogers, Blinkova, Pera, Pegula, Van Uytvanck, Krejcikova, Sorribes Tormo, Hsieh, Tomljanovic, Kr. Pliskova, Cirstea, Kasatkina, Hibino, Rus, Lin Zhu, Davis, Giorgi, Kovinic, Begu, Y. Wang, Zvonareva, V. Williams, Diyas, McHale, Brengle, Doi, Potapova, Trevisan, Boulter, Flipkens, Zidansek, L. Fernandez, Sasnovich, A. Bogdan, Kanepi, Gracheva, Paolini, Kuzmova, A. Li, Kostyuk, Stojanovic, Barthel, Petkovic, Bolsova, Juvan, Minnen, Babos, Pironkova, Samosonova, Sherif, Errani, Cocciarretto, Osuigwe, Marino, Hibi, Danilovic, Paquet, Savinykh, Burel, F. Jones.  

Wycofały się: Bertens, Yastremska, LINETTE, Anisimova, Keys, Badosa, Bellis.

Gra podwójna: Bencic/Strycova, Babos/Mladenovic, Krejcikova/Siniakova, Melichar/Schuurs, Dabrowski/Mattek-Sands, L. Chan/N-Ch. Chan, Aoyama/Shibahara, Duan/S. Zheng, Guarachi/Krawczyk, Stosur/S. Zhang, Xu/Yang, L. Kichenok/Ostapenko, Carter/Stefani, Flipkens/Klepac, Blinkova/Kudermetova, Hradecka/Kr. Pliskova, Siegemund/Zvonareva, Barty/Brady, Gauff/McNally, Bondarenko/N. Kichenok, Fichman/Olmos, Muhammad/Pegula, Ninomiya/Voracova, Jurak/Stojanovic, Kalinskaya/Kuzmova, Rodionova/Sanders, Mitu/Olaru, Rus/Zidansek, Christian/Arruabarrena, Garcia Perez/Kalashnikova, Doi/Hibino, Kostyuk/Sasnovich, Bouzkova/Sorribes Tormo, Santamaria/Sizikova, Lister/Van Uytvanck. 

MELBOURNE 1 ATP 250 - OD 1 LUTEGO

Turniej główny singla: Goffin, Khachanov, HURKACZ, Sinner, Opelka, Basilashvili, Kecmanovic, Bublik, Sandgren, J. Thompson, Djere, Querrey, Bedene, Andujar, V. Pospisil, F. Lopez, Koepfer, P. Cuevas, Travaglia, Caruso, Delbonis, K. Anderson, Herbert, Monteiro, P. Martinez, Gombos, Balazs, Kwon, Carballes Baena, Hanfmann, A. Martin, Lu, Mager, Uchiyama, Seppi, MAJCHRZAK.  

Wycofali się: Isner, Garin, Edmund i S. Johnson. 

Gra podwójna: Cabal/Farah, J. Murray/Soares, Dodig/Polasek, Herbert/Kontinen, Daniell/Venus, Haase/Marach, Arevalo/Middelkoop, Bambridge/Inglot, Bublik/Golubev, Ebden/Smith, Nam/Song, Delbonis/Sitak, Purcell/Thompson, Arneodo/Caruso, Opelka/V. Pospisil, Basilashvili/Begemann, Kecmanovic/Khachanov, HURKACZ/SINNER, Koepfer/Sandgren, Andujar/Martinez, Djere/Travaglia, F. Lopez/M. Lopez.

MELBOURNE 2 ATP 250 - OD 1 LUTEGO

Turniej główny singla: Wawrinka, Dimitrov, Auger-Aliassime, Coric, Ruud, Fritz, Humbert, Evans, Sonego, Mannarino, Cilic, Ramos-Vinolas, Kyrgios, Gasquet, Paul, Fucsovics, Tiafoe, G. Simon, Vesely, Berankis, Giron, Chardy, Norrie, Gerasimov, Cecchinato, Moutet, Londero, Albot, Ruusuvuori, Kukushkin, L. Harris, Coria, M. Ymer, McDonald, Sugita, Duckworth. 

Wycofał się: Davidovich Fokina.

Gra podwójna: Mektic/M. Pavic, KOOLHOF/KUBOT, Ram/Salisbury, Melo/Tecau, Chardy/F. Martin, Gille/Vliegen, K. Skupski/N. Skupski, Demoliner/S. Gonzalez, Bopanna/Nielsen, Behar/Escobar, Brkic/Qureshi, Molteni/Nys, Sharan/Zelenay, Norrie/O’Mara, Kyrgios/Reid, McDonald/Paul, Berankis/Kukushkin, Monroe/Tiafoe, Duran/Ramos-Vinolas, Londero/Vesely, Albot/Gerasimov, Cecchinato/Sonego.

QUIMPER 2 - CHALLENGER ATP - OD 1 LUTEGO

Turniej główny: Davidovich Fokina, Pouille, Barrere, Kudla, Korda, Hoang, Gaio, Rodionov, Gojowczyk, Huesler, Zapata Miralles, Ofner, Gaston, Bonzi, Nakashima, Maden, Fabbiano, Rinderknech, Marcora, Istomin, Horansky, Gulbis, Marterer. 

Eliminacje: Krueger, Rosol, Lacko, Couacaud, Bourgue, Marchenko, Copil, Ilkel, Viola, Bemelmans, Kamke, Moriya, Masur. Rezerwowi: Trungelliti, Vatutin, Lenz, … 11. ŻUK.

ANTALYA 2 - CHALLENGER ATP - OD 1 LUTEGO

Turniej główny: J. Sousa, Munar, Dellien, Galan, Seyboth Wild, Bagnis, Musetti, Altmaier, Kovalik, L. Mayer, Taberner, Petrovic, Lorenzi, Giustino, Safwat, T. Griekspoor, Varillas, E. Gomez, Giannessi, Popko, Tabilo, Domingues, Ramanathan.

Eliminacje: Menezes, Escobedo, Olivo, Molleker, Benchetrit, Kolar, Lestienne, Moroni, Meligeni Rodrigues Alves, Cid Subervi, Mena, Vatutin, Lenz.

ATP CUP - MELBOURNE - OD 2 LUTEGO

Serbia: Djokovic, Lajovic, Krajinovic, Cacic; Hiszpania: Nadal, Bautista Agut, Carreno Busta, M. Granollers; Austria: Thiem, Novak, Oswald, Weissborn; Rosja: Medvedev, Rublev, Karatsev, Donskoy; Grecja: S. Tsitsipas, Pervolarakis, Kalovelonis, P. Tsitsipas; Niemcy: A. Zverev, Struff, Krawietz, Mies; Argentyna: Schwartzman, Pella, H. Zeballos, M. Gonzalez; Włochy: M. Berrettini, Fognini, Bolelli, Vavassori; Japonia: Nishikori, Nishioka, McLachlan, Matsui; Francja: Monfils, Paire, Mahut, Roger-Vasselin; Kanada: Shapovalov, Raonic, Polansky, Diez; Australia: De Minaur, Millman, Peers, Saville. 

AUSTRALIAN OPEN WTA - MELBOURNE - OD 8 LUTEGO

Turniej główny singla: Barty, Halep, N. Osaka, Kenin, Svitolina, Kar. Pliskova, Andreescu, Kvitova, Sabalenka, S. Williams, Bencic, Azarenka, Konta, Muguruza, ŚWIĄTEK, Martic, Rybakina, E. Mertens, Vondrousova, Sakkari, Kontaveit, Brady, Kerber, Riske, Muchova, Putintseva, Jabeur, Vekic, Alexandrova, Q. Wang, S. Zhang, Kuznetsova, Strycova, Pavlyuchenkova, Stephens, S. Zheng, Ferro, Garcia, Ostapenko, Collins, V. Kudermetova, Podoroska, Shvedova, Gauff, Hercog, Mladenovic, Siegemund, Bouzkova, Cornet, Sevastova, Peterson, Tig, Teichmann, Watson, Siniakova, Rogers, Blinkova, Pera, Pegula, Van Uytvanck, Krejcikova, Sorribes Tormo, Hsieh, Tomljanovic, Kr. Pliskova, Badosa, Cirstea, Kasatkina, Hibino, Rus, Davis, Giorgi, Kovinic, Begu, Zvonareva, V. Williams, Diyas, McHale, Brengle, Doi, Trevisan, Boulter, Flipkens, Zidansek, L. Fernandez, Sasnovich, Lin Zhu, A. Bogdan, Kanepi, Gracheva, Y. Wang, Paolini, Kuzmova, A. Li, Kostyuk, Stojanovic, Potapova, Barthel, Petkovic, Bolsova, Xiyu Wang (WC), Aiava (WC), Rodionova (WC), Gavrilova (WC), Sharma (WC), Inglis (WC), Cabrera (WC), Minnen (Q), Paquet (Q), Osuigwe (Q), Babos (Q), Cocciaretto (Q), Hibi (Q), Juvan (Q), Errani (Q), Savinykh (Q), Pironkova (Q), F. Jones (Q), Burel (Q), Samsonova (Q), Marino (Q), Danilovic (Q), Sherif (Q), Bonaventure (LL), Gasparyan (LL), Schmiedlova (LL).

Wycofały się: Bertens, Yastremska, Keys, Anisimova, LINETTE

Gra podwójna: Hsieh/Strycova, Babos/Mladenovic, Mertens/Sabalenka, Krejcikova/Siniakova, Bencic/Kenin, Melichar/Schuurs, Barty/Brady, Dabrowski/Mattek-Sands, H-Ch. Chan/L. Chan, Rybakina/Shvedova, Aoyama/Shibahara, Duan/S. Zheng, Guarachi/Krawczyk, Stosur/S. Zhang, Xu/Yang, L. Kichenok/Ostapenko, Flipkens/Klepac, Carter/Stefani, Blinkova/Kudermetova, Siegemund/Zvonareva, Hradecka/Kr. Pliskova, Gauff/McNally, Pavlyuchenkova/Sevastova, Riske/Tomljanovic, Kasatkina/Kontaveit, Ferro/Teichmann, Dolehide/Rogers, Muhammad/Pegula, Bozukova/Sorribes Tormo, Diyas/Puitntseva, Niculescu/Tig, L. Fernandez/Watson, Jabeur/McHale, Bondarenko/N. Kichenok, Fichman/Olmos, Begu/Podoroska, Alexandrova/Sizikova, Rus/Zidansek, Peschke/Van der Hoek, Lapko/Yastremska, Jurak/Stojanovic, Kalinskaya/Kuzmova, Rodionova/Sanders, Mitu/Olaru, Ninomiya/Santmaria, Lister/Van Uytvanck, Voracova/Y. Wang, Arruabarrena/Christian, Krunic/Trevisan, Kostyuk/Sasnovich, Garcia Perez/Kalashnikova, A. Bogdan/Peterson, Badosa/Kovinic, Hibino/Doi, Brengle/Davis. 

AUSTRALIAN OPEN ATP - MELBOURNE - OD 8 LUTEGO

Turniej główny singla: Djokovic, Nadal, D. Thiem, Medvedev, S. Tsitsipas, A. Zverev, Rublev, Schwartzman, M. Berrettini, Monfils, Shapovalov, Bautista Agut, Raonic, Goffin, Carreno Busta, Fognini, Wawrinka, Dimitrov, Khachanov, Auger-Aliassime, De Minaur, Coric, Lajovic, Ruud, Paire, Fritz, Humbert, Krajinovic, Evans, Sonego, HURKACZ, Mannarino, Struff, Sinner, Millman, Opelka, Basilashvili, Nishikori, Cilic, Pella, Kecmanovic, Kyrgios, Ramos-Vinolas, Gasquet, Sandgren, Bublik, Thompson, Querrey, Paul, Fucsovics, Nishioka, Djere, Bedene, Tiafoe, Andujar, V. Pospisil, G. Simon, F. Lopez, Koepfer, P. Cuevas, Vesely, Berankis, Norrie, Giron, Travaglia, Chardy, Caruso, Moutet, Gerasimov, Londero, Cecchinato, K. Anderson, Delbonis, Herbert, Monteiro, P. Martinez, Ruusuvuori, L. Harris, Gombos, Kukushkin, Coria, Balazs, Albot, M. Ymer, Kwon, Novak, Carballes Baena, Hanfmann, Mager, A. Martin, Sugita, Duckworth, Uchiyama, McDonald, Lu, P. Sousa, MAJCHRZAK, Seppi, Ivashka, O’Connell (WC), Polmans (WC), Nagal (WC), Bolt (WC), Vukic (WC), Kokkinakis (WC), Popyrin (WC), Dellien (LL), Karatsev (Q), Daniel (LL), Dzumhur (LL), Stebe (LL), Torpegaard (LL), Laaksonen (Q), Alcaraz (Q), Van de Zandschup (Q), Cressy (Q), Mmoh (Q), Coppejans (Q), Safiullin (Q), Ferreira SIlva (Q), Vilella Martinez (Q), Machac (Q), Stakhovsky (Q), Troicki (Q), E. Ymer (Q), Halys (Q), Tomic (Q).

Wycofali się: Federer, Tsonga, Edmund, Pouille, Isner, Garin, Davidovich Fokina, J. Sousa, A. Murray (WC) i S. Johnson.

Gra podwójna: Cabal/Farah, M. Granollers/H. Zeballos, Mektic/M. Pavic, KOOLHOF/KUBOT, Ram/Salisbury, Herbert/Mahut, J. Murray/Soares, Melo/Tecau, Dodig/Polasek, Krawietz/Mies, Peers/Venus, Kontinen/Roger-Vasselin, Chardy/F. Martin, Haase/Marach, Purcell/Saville, Gille/Vliegen, K. Skupski/N. Skupski, Daniell/Oswald, Demoliner/S. Gonzalez, Bolelli/M. Gonzalez, Cacic/Nielsen, Bambridge/Inglot, Brkic/Qureshi, Molteni/Nys, O’Mara/Sitak, Sharan/Zelenay, Behar/Escobar, AUGER-ALIASSIME/HURKACZ, De Minaur/Reid, Bublik/Golubev, P. Cuevas/Pella, Arneodo/Paire, V. Pospisil/Shapovalov, Albot/Evans, Sonego/Vavassori, Basilashvili/Begemann, Carreno Busta/M. Lopez, Berankis/Kukushkin, McDonald/Paul, Coria/Schwartzman, Kecmanovic/Ruud, Mannarino/G. Simon, Krajinovic/Lajovic, Duran/Ramos-Vinolas, Koepfer/Sandgren, Monroe/Tiafoe, Andujar/P. Martinez, Giron/Norrie, Balazs/Fucsovics, Millman/Monteiro, Bedene/Vesely, Djere/Travaglia.  

CHERBOURG - CHALLENGER ATP - OD 8 LUTEGO

Turniej główny: Barrere, Kudla, Hoang, Kovalik, Jung, Rodionov, Gojowczyk, Zapata Miralles, Ofner, Gaston, Nakashima, Maden, Diez, Rinderknech, Istomin, Gulbis, Ramanathan, Krueger, Rosol, E. Ymer, Janvier, Bemelmans, Lestienne. Rezerwowi: Trungelliti, Vatutin, Lenz, … 10. ŻUK.

Eliminacje: Trungelliti, Vatutin, Wu, Kotov, ŻUK, Bellucci, Ortega-Olmedo, Serdarusic, L. Klein, Vrbensky, Molcan, Guinard, Baez. 

BIELLA 1 - CHALLENGER ATP - OD 8 LUTEGO

Turniej główny: Korda, Donskoy, Gaio, Giustino, Klizan, Safwat, Rola, Giannessi, Popko, Fabbiano, Marcora, Horansky, Lacko, Marterer, Kwiatkowski, Bourgue, Marchenko, Molleker, Viola, Moroni, Kamke, Moriya, Masur. Rezerwowi: Trungelliti, Vatutin, Lenz, … 10. ŻUK

Eliminacje: Lenz, Jaziri, Fratangelo, Karlovskiy, Kavcic, A. Arnaboldi, Bachinger, Napolitano, Pellegrino, Galovic, Sijsling, Bonadio.

POTCHEFSTROOM 1 - CHALLENGER ATP - OD 8 LUTEGO

Turniej główny: Gunneswaran, Huesler, Bonzi, Clarke, Menezes, Escobedo, B. Schnur, Couacaud, Polansky, Ilkel, Benchetrit, Kolar, Meligeni Rodrigues Alves, Cid Subervi, Eubanks, Kuhn, Grenier, U. Blanch, Lamasine, Quiroz, Etcheverry, D. Brown, Krstin, Brooksby, Cagnina. 

Eliminacje: Menendez-Maceiras, Kuzmanov, Tseng, Santillan, Blancaneaux, Sakamoto, Kopriva, Celikbelik, K. King, Mukund, De Jong, Miedler, Draper. 

MELBOURNE WTA 250 - OD 15 LUTEGO

Turniej główny singla: Bencic, Konta, Muguruza, ŚWIĄTEK, Martic, Rybakina, E. Mertens, Vondrousova, Brady, Riske, Putintseva, Jabeur, Vekic, Alexandrova, Q. Wang, S. Zhang, Kuznetsova, Strycova, Pavlyuchenkova, Stephens, S. Zheng, Ferro, Garcia, Ostapenko, Collins, V. Kudermetova, Podoroska, Gauff, Hercog, Mladenovic, Siegemund, Bouzkova, Cornet, Sevastova, Peterson, Tig, Teichmann, Watson, Siniakova, Rogers, Blinkova, Pera, Pegula. 

Wycofały się: LINETTE, Yastremska, Keys, Anisimova i Bellis.

Eliminacje singla: Van Uytvanck, Krejcikova, Sorribes Tormo, Hsieh, Tomljanovic, Kr. Pliskova, Badosa, Cirstea, Hibino, Rus, Lin Zhu, Davis, Giorgi, Kovinic. 

MONTPELLIER ATP 250 - OD 22 LUTEGO

Turniej główny: Bautista Agut, Goffin, Carreno Busta, Lajovic, HURKACZ, Krajinovic, Humbert, Sonego, Sinner, Struff, Basilashvili, Opelka, Kyrgios, Gasquet, Edmund, Davidovich Fokina, Bedene, Tsonga, F. Lopez. Rezerwowi: G. Simon, Vesely, Giron, Pouille, … 15. MAJCHRZAK.  

DUBAJ WTA 1000 - OD 7 MARCA

Wstępna lista: Barty, Halep, Kenin, Svitolina, Sabalenka, Bertens, Bencic, Muguruza, Keys, ŚWIĄTEK, Martic, Rybakina, E. Mertens.

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności