Na kortach w Bytomiu rozpoczęła się Tenis Liga - Drużynowe Mistrzostwa Polski. W tegorocznej edycji - pod nową nazwą - obok gospodarzy rywalizuje sześć zespołów z Kalisza, Bielska-Białej, Warszawy, Poznania i Gdańska.
BKT Advantage Bielsko-Biała mierzy się z WKS Grunwaldem Poznań, a Grunwald Poznań wygrał z Calisią Pro Kalisz. Każdy mecz składa się z czterech spotkań gry pojedynczej, dwóch gry podwójnej i ewentualnej gry mieszanej. Wygrana 6:0, 5:1 lub 4:2 to trzy punkty, przy wyniku 4:3 zwycięzca dostaje zaś dwa, a przegrany - punkt.
Sada Nahimana - Gina Feistel 1:6, 1:6; Magdalena Baniak - Barbara Straszewska 2:6, 5:7; Maks Kaśnikowski - Fryderyk Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:1; Karol Filar - Karol Drzewiecki 6:1, 7:5; Baniak/Nahimana - Feistel/Straszewska 4:6, 4:6; Kaśnikowski/David Poljak - Drzewiecki/Lechno-Wasiutyński 2:6, 2:6.
Zuzanna Pawlikowska - Katarzyna Wysoczańska 6:2, 6:3; Maja Pawelska - Waleria Darashuk 6:4, 6:2; Andrew Paulson - Tomasz Soboczyński 6:3, 6:1; Martyn Pawelski - Piotr Matuszewski 6:2, 6:0; Oliwia Kądzielska/Pawlikowska - Darashuk/Wysoczańska 6:4, 4:6, 8:10; Szymon Kielan/Paulson - Igor Bartnik/Soboczyński 6:4, 6:0.
