PZT

Zamknij
Online
Użytkownicy online
181

PZT

Dodaj komentarz

Wystartowała Tenis Liga - Drużynowe Mistrzostwa Polski 2026 - wyniki

maka 11:04, 21.06.2026 Aktualizacja: 18:15, 21.06.2026
Skomentuj Wystartowała Tenis Liga - Drużynowe Mistrzostwa Polski 2026 - wyniki Fot. Hubert Klimek

Na kortach w Bytomiu rozpoczęła się Tenis Liga - Drużynowe Mistrzostwa Polski. W tegorocznej edycji - pod nową nazwą - obok gospodarzy rywalizuje sześć zespołów z Kalisza, Bielska-Białej, Warszawy, Poznania i Gdańska. 

BKT Advantage Bielsko-Biała mierzy się z WKS Grunwaldem Poznań, a Grunwald Poznań wygrał z Calisią Pro Kalisz. Każdy mecz składa się z czterech spotkań gry pojedynczej, dwóch gry podwójnej i ewentualnej gry mieszanej. Wygrana 6:0, 5:1 lub 4:2 to trzy punkty, przy wyniku 4:3 zwycięzca dostaje zaś dwa, a przegrany - punkt.

BKT Advantage - WKS Grunwald 2:4 

Sada Nahimana - Gina Feistel 1:6, 1:6; Magdalena Baniak - Barbara Straszewska 2:6, 5:7; Maks Kaśnikowski - Fryderyk Lechno-Wasiutyński 6:4, 6:1; Karol Filar - Karol Drzewiecki 6:1, 7:5; Baniak/Nahimana - Feistel/Straszewska 4:6, 4:6; Kaśnikowski/David Poljak - Drzewiecki/Lechno-Wasiutyński 2:6, 2:6. 

Górnik Bytom - Calisia Pro 5:1

Zuzanna Pawlikowska - Katarzyna Wysoczańska 6:2, 6:3; Maja Pawelska - Waleria Darashuk 6:4, 6:2; Andrew Paulson - Tomasz Soboczyński 6:3, 6:1; Martyn Pawelski - Piotr Matuszewski 6:2, 6:0; Oliwia Kądzielska/Pawlikowska - Darashuk/Wysoczańska 6:4, 4:6, 8:10; Szymon Kielan/Paulson - Igor Bartnik/Soboczyński 6:4, 6:0.

Transmisja z Tenis Ligi

(maka)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze