Polski Tenis - Zawsze Najnowsze Informacje

Zamknij
Online
Użytkownicy online
231
11:04, 21.06.2026
Na kortach w Bytomiu rozpoczęła się Tenis Liga - Drużynowe Mistrzostwa Polski. W tegorocznej edycji - pod nową nazwą - obok gospodarzy rywalizuje sześć zespołów z Kalisza, Bielska-Białej, Warszawy, Poznania i Gdańska.
08:29, 20.06.2026
Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczy ponad 4,1 mln złotych na rozbudowę i rewitalizację istniejących centrów szkolenia tenisa w Bielsku-Białej i Bytomiu w ramach Programu Modernizacji Kompleksów Tenisowych. Minister Jakub Rutnicki ogłosił pierwsze rozstrzygnięcia programu podczas konferencji prasowej, która odbyła się w Beskidzkim Klubie Tenisowym Advantage Bielsko-Biała.