Logo Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Fręch - Alexandrova 6:3, 3:6, 6:3; Diyas - Linette 6:3, 6:1; K. Kozlova - Ostapenko 7:5, 6:3; Q. Wang - V. Williams 6:4, 7:5; Putintseva - Konta 6:4, 6:3; Svitolina - Tomljanovic 7:5, 6:3; Stephens - Rus 6:2, 6:0; Kontaveit - Brengle 6:1, 4:6, 6:2; Kuzmova - Schiavone 7:6 (2), 7:6 (2); Makarova - S. Zheng 6:4, 6:1; Cornet - Errani 2:6, 6:2, 6:3; Martic - Y. Wang 6:2, 6:3; Strycova - Nara 1:6, 6:3, 6:4; Brady - Hesse 6:1, 6:1; Dzumhur - Kudla 6:4, 6:2, 6:2; Dimitrov - Safwat 6:1, 6:4, 7:6 (1); Nishikori - Janvier 7:6 (0), 6:4, 6:3; Moutet - Karlovic 7:6 (7), 6:2, 7:6 (5); Pouille - Medvedev 6:2, 6:3, 6:4; Berrettini - Otto 3:6, 7:5, 6:2, 6:1; Monfils - Benchetrit 3:6, 6:1, 6:2, 6:1; Donaldson - Jarry 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 6:4.

Aktualności

Antalya ITF – grupa Polaków w Turcji

Spora grupa biało-czerwonych rywalizowała w futuresach ITF w tureckim kurorcie Antalya.

Wszyscy Polacy odpadli w pierwszych rundach zmagań kobiet i mężczyzn w Turcji (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród). Nieco lepiej wiodło się im w grach podwójnych.

W gronie pań w głównej części imprezy Julia Oczachowska przegrała z Amerykanką Catherine Harrison 2:6, 3:6.

W eliminacjach Justyna Jegiołka wygrała z Rosjanką Sofią Kuziną 6:3, 6:3 i Włoszką Eleną Di Battistą 6:3, 6:1, ale uległa Rumunce Teodorze Stindze 6:3, 3:6, 4:6.

Aleksandra Buczyńska nie sprostała Szwajcarce Danieli Vukovic 2:6, 1:6, a Klara Siłka była słabsza od Mołdawianki Julii Helbet 6:7 (4), 4:6.

W deblu Jegiołka i Siła uległy Holenderce Reginie Husak i Stindze 6:7 (5), 6:3, 11:13. Buczyńska i Łotyszka Irina Lapustina przegrały z Rosjanką Aminą Anshbą i Kirgizką Ksenią Palinę 5:7, 1:6.

Drabinki

Wśród mężczyzn Adam Chadaj uległ Niemcowi Peterowi Torebko 5:7, 5:7, a Maciej Smoła nie sprostał Niemcowi Marvinowi Netuschilowi 3:6, 3:6.

W kwalifikacjach Patryk Królik przegrał ze Szwedem Jakobem Johanssonem-Holmem 3:6, 1:6.

W deblu Smoła i Bułgar Aleksandar Lazov pokonali Rumuna Bogdana Borzę i Włoszka Pietro Licciardiego 7:6 (4), 6:4 oraz Niemców Jannisa Kahlke i Petera Torebko 6:4, 7:6 (6). W półfinale przegrali z Włochem Antoniem Massarą i Kolumbijczykiem Cristianem Rodriguezem 2:6, 6:3, 7:10.

Chadaj i Królik byli słabsi od Argentyńczyków Genara Alberta Olivieriego i Camila Ugo Carabelliego 2:6, 1:6.

Drabinki

Kategoria: ITF