LIMA: Tirante - F. Cerundolo 6:2, 6:0; Galan - Carballes Baena 7:6 (6), 6:2; Barrios Vera - Kopriva 6:7 (4), 6:3, 6:2; Sachko - Tabilo 6:4, 6:4; SAO PAULO: Meligeni Rodrigues Alves - Popko 2:6, 6:3, 6:3; Ferreira Silva - Ugo Carabelli 7:5, 6:2; Sakamoto - Janvier 6:2, 3:6, 6:1; Menezes - Pucinelli De Almeida 6:2, 6:2.

ITF

Kair ITF – Michalski w Egipcie

Daniel Michalski najbliższe tygodnie spędzi w Egipcie. Jest w gronie faworytów turnieju ITF.

Polak (434. miejsce w rankingu ATP) w Egypt Men’s Futures (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) został rozstawiony z dwójką. Awansował już do półfinału po trzech efektownych zwycięstwach.

ITF

Monastyr ITF – Dembek w Tunezji

Michał Dembek poleciał na cykl turniejów ITF M15 do Monastyru, miasta portowego w Tunezji.

W futuresie Magic Hotel Tours (korty twarde, 15 tys. $ w puli nagród) obok Polaka grają m.in. Tunezyjczyk Skander Mansouri, Turek Ergi Kirkin czy Argentyńczyk Matias Franco Descotte.

ITF

Bratysława ITF – grali Mikuła i Wójcik

Michał Mikuła i Yann Wójcik rywalizowali w kwalifikacjach turnieju ITF M15 w Bratysławie.

W zawodach Bratislawa Cup 2020 (korty twarde w hali, 15 tys. $ w puli nagród) startują m.in. Niemiec Tobias Simon, Belgowie Zizou Bergs i Christopher Heyman. Polacy odpadli w półfinale gry podwójnej.

ITF

Mocna obsada turnieju ITF w Dubaju

Aż 20 tenisistek z czołowej 100 rankingu WTA chcą powalczyć w dużym turnieju ITF W100+H w Dubaju.

Zawody w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (korty twarde, 100 tys. $+H w puli) rozpoczną się 6 grudnia. Na liście startowej jest Magda Linette (40 WTA). Katarzyna Kawa (113 WTA) i Magdalena Fręch (156 WTA) mają miejsce w eliminacjach.

ITF

Świątek i Ewald trenowały w Tczewie

Iga Świątek i Weronika Ewald trenowały wspólnie w kompleksie Rokitki Park w Tczewie.

– W tym tygodniu mieliśmy przyjemność gościć mistrzynię French Open. Iga Świątek rozpoczęła okres przygotowawczy do sezonu 2021, a wraz z nią trenowała nasza zawodniczka – Weronika Ewald – informuje Rokitki Park.

ITF, WTA

Haabneeme ITF W15 – grały Kubka i Baszak

Martyna Kubka i Weronika Baszak startowały w turnieju ITF W15 w Haabneeme, miasteczku w Estonii.

W PAF Open 2020 (korty twarde w hali, 15 tys. $ w puli nagród) Polki nie zostały rozstawione. Z „1” walczyła Norweżka Ulrikke Eikeri, a z „2” grała Łotyszka Daniela Vismane.

ITF

Tenis. Orlando ITF W25 – grały Kawa i Hertel

Katarzyna Kawa i Anna Hertel zgłosiły się do turnieju ITF W25 w Orlando na Florydzie.

W głównej części zawodów w USA (korty twarde, 25 tys. $ w puli nagród) Kawa (112. miejsce w rankingu WTA) została rozstawiona z dwójką. Wygrała z zawodniczką z kwalifikacji – Kolumbijką Emilianą Arango (493 WTA) 6:2, 6:4.

ITF

Tenis. Charleston ITF – finały Kasi Kawy

Katarzyna Kawa, Magdalena Fręch, Katarzyna Piter i Paula Kania-Choduń kontynuują starty w USA.

Kawa (130 WTA) znakomicie spisała się w LTP Tennis w Charleston (zielone korty ziemne, 100 tys. $ w puli nagród). Pokonała cztery przeciwniczki z USA i Meksyku. W finale przegrała Egipcjanką Mayar Sherif (164 WTA) 2:6, 3:6.

ITF

Tenis. Quinta do Lago ITF – finał Wójcika

Yann Wojcik startował w kwalifikacjach turnieju ITF M15 w Quinta do Lago w Portugalii.

W głównej części zawodów The Campus Future Portugal 7 (korty twarde, 15 tys. $ w puli nagród) grali m.in. Chorwat Viktor Galovic, Belg Michael Geerts czy Portugalczycy Goncalo Oliveira, Gastao Elias i Nuno Borges.

ITF

Tenis. Lousada ITF – punkty Baszak

Weronika Baszak startowała w dwóch turniejach cyklu ITF W15 w Lousadzie w Portugalii.

Ponownie do zawodów Lousada Indoor Open I (korty twarde w hali, 15 tys. $ wynosi suma nagród)  Polka dostała się z juniorskiej puli dzikich kart dla czołowych zawodniczek rankingu do lat 18. Obecnie jest w nim dwunasta.

ITF

Tenis. Tyler ITF – finał Piter i Kani-Choduń

Katarzyna Kawa, Katarzyna Piter i Paula Kania-Choduń startowały w turnieju ITF w Tyler.

W głównej części zawodów W80 Bellatorum Resources (korty twarde, 80 tys. $ w puli) Kawa (134 WTA) wygrała z Białorusinką Olgą Govortsovą (129 WTA) 6:3, 6:2 i Amerykanką Hailey Baptiste (245 WTA) 6:3, 4:6, 6:1.

ITF

Tenis. Vale do Lobo ITF – triumf Żuka

Kacper Żuk po triumfie w Hamburgu – grał w podobnych zawodach ITF  M25 w Portugalii.

Vale do Lobo Tennis Open (korty twarde, 25 tys. $ w puli nagród) z powodu pandemii zastąpiło w kalendarzu imprezę w mieście Tavira. Polak odniósł pięć zwycięstw. W finale wygrał z Portugalczykiem Nuno Borgesem 6:4, 6:3.

ITF

Tenis. Monastyr ITF W15 – finały Falkowskiej

Weronika Falkowska i Zofia Podbioł kolejny tydzień spędziły w tunezyjskim Monastyrze.

W eliminacjach turnieju ITF cyklu Magic Hotel Tours (korty twarde, 15 tys. $ w puli nagród) Falkowska (rozstawiona z nr 3) wygrała z Łotyszką Mariją Semenistają 6:2, 6:2. Natomiast Podbioł przegrała z Niemką Evą Marie Voracek 3:6, 1:6.

ITF

Tenis. Ortisei ITF W15 – walczyła Ula

Urszula Nebelska rywalizowała w eliminacjach turnieju ITF W15 we Włoszech.

W dwustopniowych kwalifikacjach Raiffeisen ITF Turnier – Val Gardena w miejscowości Ortisei (korty twarde w hali, 15 tys. $ w puli nagród) rozstawiona z dziewiątką Polka przegrała z Włoszkę Eleną Covi 6:7 (0), 4:6.

ITF

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności