Polski Tenis

WYNIKI

HAMBURG ATP 500: Fils - A. Zverev 6:3, 3:6, 7:6 (1); GSTAAD ATP 250: M. Berrettini - Halys 6:3, 6:1; BASTAD ATP 250: Borges - Nadal 6:3, 6:2; NEWPORT ATP 250: Giron - Michelsen 6:7 (4), 6:3, 7:5; BUDAPESZT WTA 250: Shnaider - Sasnovich 6:4, 6:4; PALERMO WTA 250: Q. Zheng - Muchova 6:4, 4:6, 6:2.

Plany startowe

ZAWODNIK8-14 LIPCA15-21 LIPCA22-28 LIPCA29 LIPCA
– 4 SIERPNIA
Iga ŚwiątekIgrzyska Olimpijskie Paryż – S&M/z Hurkaczem
Magda LinettePraga WTA 250 Igrzyska Olimpijskie Paryż – S&D/z Rosolską
Magdalena FręchBudapeszt WTA 250Praga WTA 250Igrzyska Olimpijskie Paryż 
Katarzyna KawaBastad WTA 125Palermo WTA 250 – ELWarszawa WTA 125Gran Canaria ITF W100 – EL
Maja ChwalińskaWycofała się z Haga ITF W75 Porto ITF W75 Warszawa WTA 125 
Martyna KubkaCorroios-Seixal ITF W50Mistrzostwa Polski KozerkiWarszawa WTA 125 – WC
Gina FeistelHaga ITF W75 – ELWycofała się z Mistrzostw Polski KozerkiWarszawa WTA 125 – WC
Weronika FalkowskaMistrzostwa Polski KozerkiWarszawa WTA 125 – WC

Urszula RadwańskaPorto ITF W75 – ELWarszawa WTA 125 – EL
Olivia LincerKozerki ITF W15Mistrzostwa Polski Kozerki
Daria Kuczer Casablanca ITF W15Casablanca ITF W35 – EL
Weronika EwaldKozerki ITF W15Mistrzostwa Polski KozerkiWarszawa WTA 125 – WC
Waleria OlianovskaiaKozerki ITF W15Mistrzostwa Polski Kozerki
Marcelina PodlińskaKozerki ITF W15Mistrzostwa Polski KozerkiWarszawa WTA 125 – EL
Anna HertelKursumlijska Banja ITF W15Kursumlijska Banja ITF W15Warszawa WTA 125 – EL
Stefania Rogozińska DzikKozerki ITF W15Mistrzostwa Polski Kozerki
Olivia BerglerKozerki ITF W15Mistrzostwa Polski Kozerki
Zuzanna PawlikowskaKozerki ITF W15 – WCMistrzostwa Polski Kozerki
Zuzanna KolonusKozerki ITF W15 – ELMistrzostwa Polski KozerkiWarszawa WTA 125 – EL
Ada PiestrzyńskaKozerki ITF W15 – ELMistrzostwa Polski Kozerki
Aleksandra ZuchańskaKozerki ITF W15 – ELMistrzostwa Polski Kozerki
Daria GórskaKozerki ITF W15 – WCMistrzostwa Polski Kozerki
Monika StankiewiczWimbledon JuniorekBytom ITF J300
Nadia KulbiejWimbledon Juniorek – ELBytom ITF J300
Dominika PodhajeckaKozerki ITF W15 – WCMistrzostwa Polski Kozerki
Maja PawelskaKozerki ITF W15 – WCMistrzostwa Polski Kozerki
Katarzyna PiterBudapeszt WTA 250 – D/ze StollarJassy (Iasi) WTA 250 – D/ze Stollar
Alicja RosolskaIgrzyska Olimpijskie Paryż – D/z Linette
Hubert HurkaczWycofał się z Gstaad ATP 250Igrzyska Olimpijskie Paryż – S&D/z J. Zielińskim&M/ze Świątek
Maks KaśnikowskiSalzburg CH 125Gstaad ATP 250 – EL

Zug CH 125

Kamil MajchrzakWycofał się z Brunszwik CH 125 – ELAmersfoort CH 75Zug CH 125Luedenscheid CH 100
Daniel MichalskiKassel ITF M25Mistrzostwa Polski KozerkiWetzlar ITF M25
Filip Peliwo Nottingham ITF M25Astana CH 50Astana ITF M25Roehampton ITF M25
Olaf PieczkowskiŁódź ITF M15Mistrzostwa Polski KozerkiWycofał się z Tampere CH 75 – ELLuedenscheid CH 100 – EL
Martyn PawelskiMistrzostwa Polski KozerkiPoprad ITF M15Kursumlijska Banja ITF M15
Paweł JuszczakŁódź ITF M15Poprad ITF M15
Kacper ŻukŁódź ITF M15Mistrzostwa Polski Kozerki
Jasza SzajrychŁódź ITF M15
Marcel ZielińskiHaga ITF M25 – EL
Maciej RajskiŁódź ITF M15
Szymon KielanŁódź ITF M15Mistrzostwa Polski KozerkiTampere CH 75 – D/z Kaukovaltą
Filip PieczonkaŁódź ITF M15 – EL
Fryderyk Lechno-WasiutyńskiŁódź ITF M15 – WC
Tomasz BerkietaWimbledon JuniorówPorto ITF M25
Alan WażnyŁódź ITF M15 – WC
Jan ZielińskiWimbledon ATP – D/z Nysem&M/z HsiehWycofał się z Bastad ATP 250 – D/z Drzewieckim
Piotr MatuszewskiJassy CH 100 – D/z DrzewieckimBastad ATP 250 – D/z Kotovem
Karol DrzewieckiJassy CH 100 – D/z P. MatuszewskimBastad ATP 250 – D/z Nagalem
Szymon WalkówJassy CH 100 – D/z JecanemMistrzostwa Polski Kozerki

Listy zgłoszeń