Logo Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Fręch - Alexandrova 6:3, 3:6, 6:3; Diyas - Linette 6:3, 6:1; K. Kozlova - Ostapenko 7:5, 6:3; Q. Wang - V. Williams 6:4, 7:5; Putintseva - Konta 6:4, 6:3; Svitolina - Tomljanovic 7:5, 6:3; Stephens - Rus 6:2, 6:0; Kontaveit - Brengle 6:1, 4:6, 6:2; Kuzmova - Schiavone 7:6 (2), 7:6 (2); Makarova - S. Zheng 6:4, 6:1; Cornet - Errani 2:6, 6:2, 6:3; Martic - Y. Wang 6:2, 6:3; Strycova - Nara 1:6, 6:3, 6:4; Brady - Hesse 6:1, 6:1; Dzumhur - Kudla 6:4, 6:2, 6:2; Dimitrov - Safwat 6:1, 6:4, 7:6 (1); Nishikori - Janvier 7:6 (0), 6:4, 6:3; Moutet - Karlovic 7:6 (7), 6:2, 7:6 (5); Pouille - Medvedev 6:2, 6:3, 6:4; Berrettini - Otto 3:6, 7:5, 6:2, 6:1; Monfils - Benchetrit 3:6, 6:1, 6:2, 6:1; Donaldson - Jarry 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 6:4.

Aktualności

Antalya ITF – wygrane tylko w deblu

Polakom nie wiedzie się w futuresach ITF kobiet i mężczyzn w Turcji. Nie zdobyli punktów w singlu.

W Antalyi (korty ziemne, 15 tys. $ w puli nagród) Rajski uległ Serbowi Nikoli Caciciovi 6:7 (5), 4:6, a Maciej Smoła przegrał z Shahinem Khaledanem (Iran) 6:4, 3:6, 4:6.

W eliminacjach Dominik Nazaruk wygrał z Brytyjczykiem Patrickiem Foley’em 6:1, 6:0 i Bułgarem Martinem Atanasovem 6:2, 6:2. Nie sprostał jednak Irlandczykowi Samuelowi Bothwellowi 6:7 (4), 3:6.

Patryk Królik pokonał Holendra Matsa Hermansa 7:6 (2), 6:4, ale przegrał z Włochem Michelangelo Endrizzim 4:6, 2:6. Bartłomiej Maroszek był lepszy od Turka Buluta Ozcelika 6:0, 6:3, ale uległ Bothwellowi 1:6, 2:6.

Mateusz Piątek wygrał z Hindusem Prashantem Sawantem 6:0, 6:0, ale był słabszy od Rumuna Edrisa Fetisleama 4:6, 1:6.

W deblu Smoła i Khaledan pokonali Rumunów Bogdana Ionuta Apostola i Lucę Georga Tatomira 3:6, 6:3, 10:8. W ćwierćfinale zagrają z Rumunem Vasile Antonescu i Niemcem Peterem Torebko.

Adam Chadaj i Królik przegrali z Hiszpanem Albertem Alcarazem Ivorrą i Francuzem Takiem Khunnem Wangiem 1:6, 4:6.

Drabinki

W kwalifikacjach turnieju kobiet Aleksandra Buczyńska wygrała z Turczynką Buse Suer 6:1, 6:0, ale nie sprostała Chince Xinyu Cai 0:6, 0:6.

Nina Furmaniak uległa Japonce Chichiro Takayamie 4:6, 2:6, a Aleksandra Rychlewska przegrała z Turczynką Zeynep Senie Sarioglan 0:6, 1:6.

W deblu Buczyńska i Macedonka Magdalena Stoilkovska pokonały Hinduskę Abhilashę Mehrę i Ukrainkę Valerię Sheikinę 6:3, 6:0. W ćwierćfinale zmierzą się z Greczynką Eleni Kordolaimi i Chorwatką Teną Lukas.

Drabinki

Kategoria: ITF