Logo Polski Tenis

AUSTRALIAN OPEN: Woźniacka - Suarez Navarro 6:0, 6:7 (3), 6:2; E. Mertens - Svitolina 6:4, 6:0; Cilic - Nadal 3:6, 6:3, 6:7 (5), 6:2, 2:0 i krecz Hiszpana; Edmund - Dimitrov 6:4, 3:6, 6:3, 6:4; McLachlan/Struff - Kubot/Melo 6:4, 6:7 (4), 7:6 (5); B. Bryan/M. Bryan - Matkowski/Qureshi 6:1, 6:4.

Aktualności

Australian Open 2018 – losowanie drabinki kobiet

Agnieszka Radwańska i Magda Linette poznały przeciwniczki w turnieju Australian Open 2018.

W imprezie w Melbourne Radwańska (35. miejsce w rankingu WTA) została rozstawiona z nr 26. Zmierzy się z Czeszką Kristyną Pliskovą (62). Linette (74) zagra z Amerykanką Jennifer Brady (65).

Agnieszka po raz drugi powalczy z Pliskovą. Wygrała z Czeszką cztery lata temu w Katowicach 6:3, 6:2. Radwańska trafiła do bardzo trudnej części drabinki, w które są także m.in. Lesia Tsurenko, Gabriela Muguruza, Angelique Kerber, Maria Sharapova czy Anastazja Sevastova.

Linette stoczy pierwszy pojedynek z Brady. W ewentualnej drugiej rundzie czeka może Daria Kasatkina.

Kwalifikantka Magdalena Fręch (163) trafiła na Hiszpankę Carlę Suarez Navarro (39), która nie wygrała meczu od początku września.

Drabinka singla kobiet

Kategoria: WTA
  • Rafał Baranowski

Czyli na drugich rundach skończy się gra naszych

• Pablo

W przypadku Linette tak, ale Agnieszka z Muguruza może zagrać o ile ta nie przegra wcześniej z kimś

• gtaak

Po jej wyniku w Sydney mysle ze Aga nie ma lepsze szansy wygrac pierwszy mecz niz Magda

Serio wierzysz,że Radwańska wygra z Muguruzą?

• Pablo

Kto wie, że Konta wygrała w końcu

• hen-live

Magda zaczęła fatalnie.W pierwszym gemie dwa podwójne błędy serwisowe,przegrywała już 0-5 odrobiła dwa gemy i przegrała 2-6.Obudziła się w drugim secie wygrała 6-4.Zobaczymy jak będzie w trzecim secie,oby tak jak w drugim.

• hen-live

Jest nadzieja.Magda przełamała Amerykankę 3-1!

• hen-live

Brawo Magda!!! 2-6,6-4,6-3 ! Myślałem że zawału dostanę bo zmarnowała kilka piłek meczowych ale piękne zakończenie. Zaraz zaczyna Fręch.