Logo Polski Tenis

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Cincinnati WTA – trzy Polki na starcie

Agnieszka Radwańska, Magda Linette i Alicja Rosolska grały Western & Southern Open.

W turnieju rankingi Premier 5 w Cincinnati Radwańska grała z dziesiątką. W pierwszej rundzie przegrała z Niemką Julią Goerges 4:6, 4:6.

W imprezie w stanie Ohio w czołówki zabraknie jedynie Sereny Williams, Samanthy Stosur, Victorii Azarenki i Marii Sharapovej.

Linette (83. miejsce w rankingu WTA) walczyła z powodzeniem w eliminacjach z nr 24. Wygrała z Amerykanką Caroline Dolehide (162) 6:7 (4), 7:6 (6), 7:6 (3). W drugim secie obroniła trzy piłki meczowe.

W decydującym pojedynku Magda pokonała Kazaszkę Zarinę Diyas (108) 6:4, 6:3.

W turnieju głównym uległa Kanadyjce Francoise Abandzie 6:3, 4:6, 2:6.

W grze podwójnej partnerką deblową Rosolskiej jest Rosjanka Ałła Kudryavtseva. Wygrały z Łotyszką Anastazją Sevastovą i Chorwatką Donną Vekic 3:6, 6:3, 10:5. W drugiej rundzie przegrały z Czeszkami Lucie Safarovą i Barborą Strycovą (duet nr 3) 1:6, 6:7 (3).

• hen-live

Miejmy nadzieję że będzie psychicznie wzmocniona skoro obroniła trzy piłki meczowe w drugim secie.

• gtaak

Tak cos sie stalo.Musze jej pogratulowac za te drugie zwyciestwo!

• Pablo

W drugiej rundzie Agnieszka może zagrać z Magdą

• gtaak

Tylko raz przedtem graly.
      USO 2015 Aga wygrala 6-3,6-2

• hen-live

Taka gra Radwańskiej to już nie chwilowy kryzys.To już jest tragedia.Nie wiem czy nie lepiej było by odpuścić ten sezon tak jak np.Djokovic.Pewnie musi zagrać w New Haven bo broni pkt za wygranie tego turnieju rok temu ale potem powinna odpuścić.Taką grą zaprzepaści te wszystkie zagrania miesiąca czy roku od wielu lat czy opinię najbardziej lubianej tenisistki.

• Pablo

Ona mało grała w tym sezonie, dlatego jest nieograna, poza tym wraca po infekcji i kontuzji, choć to nie tłumaczy wszystkiego, a pkt do obrony mnóstwo – New Haven, Pekin, Masters…

• gtaak

Przegrac z Goerges (WR 37) to nie tak zle,i w Toronto dobrze wygrala dwa mecze.Tylko nie musimy sie spodziewac ze w tym roku wroci na poziom Top 10

• hen-live

Znowu niewykorzystana szansa Magdy Linette.Trafiła na 133 też z eliminacji i po wygraniu pierwszego seta poległa.To z kim ma wygrywać? Ze Switoliną,Halep czy inną Muguruzą? Widzę że coraz gorzej z tym naszym damskim tenisem bo o męskim to nawet nie ma co mówić.Całe lata Agnieszka utrzymywała zainteresowanie Polaków tenisem.Jak nie wyjdzie z kryzysu to obawiam się podobnego efektu jak z Kubica w F1.