Logo Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Fręch - Alexandrova 6:3, 3:6, 6:3; Diyas - Linette 6:3, 6:1; K. Kozlova - Ostapenko 7:5, 6:3; Q. Wang - V. Williams 6:4, 7:5; Putintseva - Konta 6:4, 6:3; Svitolina - Tomljanovic 7:5, 6:3; Stephens - Rus 6:2, 6:0; Kontaveit - Brengle 6:1, 4:6, 6:2; Kuzmova - Schiavone 7:6 (2), 7:6 (2); Makarova - S. Zheng 6:4, 6:1; Cornet - Errani 2:6, 6:2, 6:3; Martic - Y. Wang 6:2, 6:3; Strycova - Nara 1:6, 6:3, 6:4; Brady - Hesse 6:1, 6:1; Dzumhur - Kudla 6:4, 6:2, 6:2; Dimitrov - Safwat 6:1, 6:4, 7:6 (1); Nishikori - Janvier 7:6 (0), 6:4, 6:3; Moutet - Karlovic 7:6 (7), 6:2, 7:6 (5); Pouille - Medvedev 6:2, 6:3, 6:4; Berrettini - Otto 3:6, 7:5, 6:2, 6:1; Monfils - Benchetrit 3:6, 6:1, 6:2, 6:1; Donaldson - Jarry 6:3, 4:6, 3:6, 6:3, 6:4.

Aktualności

ITF Juniors – Angie Cup w Puszczykowie – wyniki

Na kortach w Puszczykowie zakończył się turniej ITF juniorów (do lat 18) Angie Cup 2018.

W finale zawodów (carpet w hali, kategoria grade 5) Wiktoria Rutkowska (triumfowała także w deblu) wygrała z Aleksandrą Jeleń. W półfinałach odpadli Maja Makal i Piotr Galus.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Martemyanova – Buryło 6:1, 6:0; Avetisyan – Cerowska 6:1, 6:4; Schalch – Kubikova 7:5, 6:1; Medeghini – (5) Saska 6:2, 6:2; (3) Banks – Zarari 6:0, 6:3; Bartusek – Cipri 6:3, 6:0; Zakordoniec – Zelnickova 6:2, 6:3; (6) W. Rutkowska – Granwehr 4:6, 6:3, 6:4; (7) Jeleń – Paunovic 6:3, 6:2; Hutchings – Kostyuba 6:3, 6:1; Okopniak – Kudriavtceva 4:6, 7:6 (3), 7:6 (3); (4) Magun – Szczepańska 6:3, 6:1; Gorinsek – (8) Mandelikova 0:6, 6:3, 6:2; Makal – Vernocchi 6:1, 7:6 (2); Radulova – N. Brunzlow 7:6 (5), 6:3; Zucchini – (2) Wierzbowska 6:2, 6:2.

Druga runda: Avetisyan – Martemyanova 6:2, 7:5; Medeghini – Schalch 6:3, 6:1; Banks – Bartusek 6:2, 6:3; W. Rutkowska – Zakordoniec 6:7 (3), 6:0, 6:4; Jeleń – Hutchings 1:6, 6:4, 7:5; Magun – Okopniak 6:2, 6:1; Makal – Gorinsek 4:6, 6:3, 6:3; Radulova – Zucchini 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Avetisyan – Medeghini 6:0, 6:3; W. Rutkowska – Banks 6:4, 7:5; Jeleń – Magun 4:6, 6:0, 6:3; Makal – Radulova 3:6, 6:3, 6:3.

Półfinały: W. Rutkowska – Avetisyan 6:0, 6:2; Jeleń – Makal 7:6 (3), 3:0 i krecz Mai.

Finał: W. Rutkowska – Jeleń 7:5, 6:2.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Yeremenko – Orlikowski 6:2, 3:6, 6:3; Burdet – Wetoszka 6:2, 7:5; Behun – Szczęsny 6:4, 7:6 (2); Galus – (5) Kielan 7:5, 6:3; (3) Cierny – Pilaczyński 6:1, 6:0; Gorbushin – Cisło 6:1, 6:2; Pinnington Jones – Kosiński 6:4, 6:2; (8) Kaśnikowski – Ilnytskyy 6:2, 6:2; D. Wiśniewski – (6) Arbet 7:5, 6:2; W. Kasperski – F. Mruk 7:5, 6:1; Britikov – A. Kwiatkowski; (4) Kubik – Załubski 5:7, 6:4, 6:3; A. Bojarski – (7) Konopko 6:4, 7:5; Zakharov – Frankowski 6:2, 7:5; Morozov – Wargocki 0:6, 6:1, 6:0; (2) Fekete – Ziomber 6:2, 6:1.

Druga runda: Yeremenko – Burdet 7:6 (4), 1:6, 6:3; Galus – Behun 6:3, 6:2; Cierny – Gorbushin 6:1, 6:2; Kaśnikowski – Pinnington Jones 6:1, 6:1; W. Kasperski – D. Wiśniewski 7:6 (3), 6:2; Britikov – Kubik 6:3, 6:4; A. Bojarski – Zakharov 7:5, 6:2; Fekete – Morozov 2:6, 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Galus – Yeremenko 6:0, 6:4; Cierny – Kaśnikowski 4:6, 6:1, 6:4; Britikov – W. Kasperski 6:4, 4:6, 7:6 (5); Fekete – A. Bojarski 6:4, 6:4.

Półfinały: Cierny – Galus 6:1, 6:2; Fekete – Britikov 5:7, 6:1, 6:1.

Finał: Cierny – Fekete 6:1, 6:1.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Martemyanova/Rutkowska – bye; Cerowska/Nebelska – Gorinsek/Okopniak 3:6, 6:4, 10:3; (4) Avetisyan/Zucchini – Kus/Zarari 6:1, 6:0; Formella/Smejlis – Medeghini/Radulova 3:6, 6:4, 10:7; Cipri/Vernocchi – Bartusek/Zakordoniec 6:4, 6:4; Kubikova/Mandelikova – (3) Banks/Hutchings 7:5, 3:6, 10:6; Jeleń/Panackova – Brunzlow/Kotsyuba 6:3, 6:2; (2) Saska/Wierzbowska – Luethi/Zelnickova 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały: Martemyanova/Rutkowska – Cerowska/Nebelska 6:0, 6:2; Avetisyan/Zucchini – Formella/Smejlis 6:2, 7:5; Kubikova/Mandelikova – Cipri/Vernocchi 6:3, 6:2; Jeleń/Panackova – Saska/Wierzbowska walkower.

Półfinały: Martemyanova/Rutkowska – Avetisyan/Zucchini 7:5, 6:3; Kubikova/Mandelikova – Jeleń/Panackova 6:4, 6:2.

Finał: Martemyanova/Rutkowska – Kubikova/Mandelikova 6:1, 6:1.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Cierny/Yeremenko – Cieśla/Pilaczyński 7:6 (8), 6:2; Jurajda/Pinnington Jones – A. Bojarski/Kwiatkowski 7:6 (3), 6:2; (3) Behun/Kubik – Mruk/Wiśniewski 6:1, 6:4; Kasperski/Ziomber – Burdet/Schnegg 6:4, 7:6 (4); Britikov/Kosiński – Galus/Wetoszka 7:5, 3:6, 10:6; Ilnytskyy/Zakharov – (4) Konopko/Załubski 6:4, 6:4; Kaśnikowski/Morozov – Kaliszewski/Kielan 6:7 (8), 6:1, 10:3; (2) Arbet/Fekete – Gorbushin/Horst 6:4, 6:3.

Ćwierćfinały: Cierny/Yeremenko – Jurajda/Pinnington Jones 6:3, 6:3; Kasperski/Ziomber – Behun/Kubik 6:3, 7:6 (3); Ilnytskyy/Zakharov – Britikov/Kosiński 6:3, 6:2; Arbet/Fekete – Kaśnikowski/Morozov 6:3, 6:1.

Półfinały: Cierny/Yeremenko – Kasperski/Ziomber 6:3, 6:2; Ilnytskyy/Zakharov – Arbet/Fekete 6:7 (6), 7:6 (6), 10:8.

Finał: Ilnytskyy/Zakharov – Cierny/Yeremenko 6:4, 2:6, 10:5.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Zakordoniec – bye; Panackova – Zając 7:5, 6:2; Formella – bye; Lange – bye; (2) Cerowska – bye; Luethi – Rychlewska 6:0 i krecz Oli; Nebelska – bye; Koczan – bye; (3) Cipri – bye; Krajewska – Ortenzi 6:2, 6:1; Makal – bye; Smejlis – bye; (4) Aleksandrowicz – bye; Zelnickova – Bobik 6:4, 6:4; Kus – Ljungman 6:4, 6:3; Szpakowska – bye.

Druga runda: Zakordoniec – Panackova 6:3, 6:2; Formella – Lange 6:0, 6:0; Cerowska – Luethi 6:2, 3:6, 6:2; Nebelska – Koczan 6:0, 6:1; Cipri – Krajewska 3:6, 6:1, 7:6 (5); Makal – Smejlis 6:2, 6:2; Zelnickova – Aleksandrowicz 6:2, 6:2; Szpakowska – Kus 6:2, 4:6, 6:2.

Trzecia runda: Zakordoniec – Formella 6:1, 6:1; Cerowska – Nebelska 6:3, 7:6 (4); Makal – Cipri 6:1, 6:1; Zelnickova – Szpakowska 6:0, 6:1.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Śliwiński – bye; Cisło – Piekarek 1:6, 7:5, 6:3; Sapała – Wójcicki 6:0, 6:0; Horst – bye; (2) Stajszczak – bye; Szczęsny – Krotowski 6:4, 6:2; Cieśla – Cohen 6:3, 6:2; Sytkow – bye; (3) Hrabavets – bye; Wetoszka – Funka 6:4, 6:1; Szajrych – B. Andrzejczak 6:2, 6:3; (5) Jurajda – bye; (4) Kaliszewski – bye; Britikov – Górecki 6:2, 6:4; Szpejankowski – Osomański 5:7, 6:4, 6:2; (6) Schnegg – bye.

Druga runda: Cisło – Śliwiński 3:6, 7:6 (3), 6:4; Horst – Sapała 6:0, 6:2; Szczęsny – Stajszczak 3:6, 6:4, 6:2; Sytkow – Cieśla 3:6, 6:4, 6:2; Wetoszka – Hrabavets 6:4, 6:2; Jurajda – Szajrych 7:6 (3), 6:7 (4), 6:6 i krecz Jaszy; Britikov – Kaliszewski 4:6, 7:6 (7), 6:2; Schnegg – Szpejankowski 6:4, 6:1.

Trzecia runda: Cisło – Horst 6:3, 6:1; Szczęsny – Sytkow 7:6 (6), 7:6 (2); Wetoszka – Jurajda 6:3, 6:3; Britikov – Schnegg 6:3, 6:4.

Kategoria: ITF Juniors