Logo Polski Tenis

WYNIKI

HALLE: Federer - A. Zverev 6:1, 6:3; Kubot/Melo - A. Zverev/M. Zverev 5:7, 6:3, 10:8; LONDYN: F. Lopez - Cilic 4:6, 7:6 (2), 7:6 (8); BIRMINGHAM: Kvitova - Barty 4:6, 6:3, 6:2.

Aktualności

ITF Juniors – Magnolia Cup – wyniki

Szczecińskie Centrum Tenisowe gościło uczestników turnieju ITF juniorów Magnolia Cup.

Do ćwierćfinałów singla z Polaków awansowali tylko: Weronika Falkowska, Wiktoria Rutkowska, Michał Mikuła, Kacper Dworak i Tomasz Dudek.

Weronika Falkowska sięgnęła po tytuł w świetnym stylu. W grach podwójnych triumfowali Falkowska i Wiktoria Rutkowska oraz Tomasz Dudek.

SINGIEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Falkowska – Zantedeschi 7:5, 6:1; Strombach – Oczachowska 7:5, 6:4; Khodan – Saska 6:2, 6:1; (5) Bartone – G. Końska 6:1, 6:1; (3) Budin – K. Jaśkiewicz 6:2, 6:1; Shchetinina – Siłka 4:6, 6:2, 6:3; Falkner – Bobik 6:1, 6:0; (6) Rutkowska – Muntean 6:2, 7:6 (3); (8) V. Olyanovskaya – Wierzbowska 6:4, 6:3; Bergen – Wędrocha 6:2, 6:3; Okopniak – Richterova 6:0, 2:0 i krecz Czeszki; Wirges – (4) Kubka 6:3, 6:4; N. Olyanovskaya – (7) W. Pociej 6:7 (3), 6:3, 6:1; Baszak – Szostak 7:5, 6:3; M. Jaśkiewicz – Urelli Rinaldi 7:6 (3), 6:4; (2) Davies – Hędrzak 6:1, 6:0.

Druga runda: Falkowska – Strombach 6:3, 6:3; Bartone – Khodan 6:3, 7:6 (2); Budin – Shchetinina 7:6 (6), 6:2; Rutkowska – Falkner 6:3, 6:2; V. Olyanovskaya – Bergen 6:2, 6:4; Wirges – Okopniak 6:2, 6:3; N. Olyanovskaya – Baszak 6:4, 7:5; Davies – M. Jaśkiewicz 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Falkowska – Bartone 6:2, 6:4; Budin – Rutkowska 6:0, 6:7 (5), 7:5; Wirges – V. Olyanovskaya 6:2, 6:1; Davies – N. Olyanovskaya 6:3, 6:2.

Półfinały: Falkowska – Budin 6:3, 5:7, 6:1; Davies – Wirges 6:7 (4), 6:4, 6:3.

Finał: Falkowska – Davies 6:2, 6:3.

SINGIEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Holis – Gałka 6:4, 7:6 (8); Wiskandt – Graziani 6:2, 1:6, 6:4; Dudek – Onaitis 6:4, 6:2; (7) Jankowiak – Maclean; (3) Troost – Kolasiński 7:5, 6:1; Kielan – Pecak 6:4, 4:2 i krecz Czecha; Rocens – Lalek 6:1, 6:0; Grzegorczyk – (6) Rebecchini 6:1, 4:6, 6:4; Sikorski – (8) Gatev 6:0, 4:6, 6:3; Stoeger – Łosiak 6:4, 6:1; Dworak – Bugaj 6:3, 6:1; (4) Skowroński – Giunta 7:6 (4), 6:1; (5) Parts – Pawlak 6:1, 6:1; Vidal – Kosiński 6:4, 6:1; Mikuła – Ralston 6:2, 6:4; (2) Sprlak Puk – Lorens 6:2, 4:6, 6:3.

Druga runda: Holis – Wiskandt walkower; Dudek – Maclean 6:7 (5), 6:4, 7:5; Troost – Kielan 6:2, 6:1; Rocens – Grzegorczyk 6:4, 4:6, 6:2; Stoeger – Sikorski 6:2, 4:6, 6:2; Dworak – Skowroński 6:4, 3:6, 7:6 (0); Vidal – Parts 6:3, 6:2; Mikuła – Sprlak Puk 6:3, 4:6, 6:4.

Ćwierćfinały: Holis – Dudek 6:4, 6:1; Troost – Rocens 6:2, 6:4; Dworak – Stoeger 6:0, 6:3; Vidal – Mikuła 6:4, 6:2.

Półfinały: Troost – Holis 6:3, 7:6 (8); Vidal – Dworak 5:4 i krecz Kacpra.

Finał: Vidal – Troost 7:5, 7:5.

DEBEL JUNIOREK

Pierwsza runda: (1) Budin/Davies – Bobik/Saska 6:2, 7:6 (3); Bergen/Khodan – Cerowska/Szczepańska 6:4, 7:5; (3) K. Jaśkiewicz/W. Pociej – Szostak/Urelli Rinaldi 6:1, 7:5; Kubka/Wierzbowska – Strombach/Wirges 6:0, 6:4; Baszak/Siłka – Bartone/Falkner 6:2, 6:2; (4) Olyanovskaya/Olyanovskaya – M. Jaśkiewicz/Oczachowska 6:3, 6:2; Hędrzak/Shchetinina – Okopniak/Wędrocha 2:6, 6:2, 13:11; (2) Falkowska/Rutkowska – Końska/Zając 6:2, 7:6 (1).

Ćwierćfinały: Bergen/Khodan – Budin/Davies 6:1, 3:6, 10:6; Kubka/Wierzbowska – K. Jaśkiewicz/Pociej 6:2, 6:2; Olyanovskaya/Olyanovskaya – Baszak/Siłka 6:4, 6:3; Falkowska/Rutkowska – Hędrzak/Shchetinina 6:1, 6:1.

Półfinały: Kubka/Wierzbowska – Bergen/Khodan 7:6 (4), 6:4; Falkowska/Rutkowska – Olyanovskaya/Olyanovskaya 7:6 (4), 6:2.

Finał: Falkowska/Rutkowska – Kubka/Wierzbowska 7:6 (7), 6:3.

DEBEL JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Parts/Troost – Lorens/Pawlak 6:3, 6:4; Giunta/Stoeger – Dworak/Łosiak 6:4, 6:2; (4) Mikuła/Skowroński – Gatev/Graziani 6:1, 7:6 (5); Jankowiak/Kolasiński – Boici/Kielan 6:3, 6:1; Rocens/Tamaki – Rebecchini/Vidal 6:7 (2), 6:3, 10:6; (3) Bugaj/Sprlak Puk – Chudy/Konopko 6:0, 6:4; Maclean/Ralston – Kosiński/Lalek 6:3, 6:4; (2) Dudek/Holis – Grzegorczyk/Sikorski 6:4, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Parts/Troost – Giunta/Stoeger 7:5, 5:7, 10:5; Jankowiak/Kolasiński – Mikuła/Skowroński 4:6, 6:0, 10:8; Rocens/Tamaki – Bugaj/Sprlak Puk walkower; Dudek/Holis – Maclean/Ralston 7:5, 6:1.

Półfinały: Jankowiak/Kolasiński – Parts/Troost walkower; Dudek/Holis – Rocens/Tamaki 3:6, 6:0, 10:2.

Finał: Dudek/Holis – Jankowiak/Kolasiński 6:2, 6:0.

ELIMINACJE JUNIOREK

Pierwsza runda: N. Komar – Cerowska 5:7, 7:6 (3), 6:3; Grodzki – Derecka 6:2, 6:0.

Druga runda: Bobik – (1) Leeman 6:4, 2:6, 6:3; Kopel – Krajewska 4:6, 6:3, 6:3; (2) M. Jaśkiewicz – Szczepańska 6:2, 6:2; Zając – Piferi 6:2, 6:3; (3) Zantedeschi – N. Komar 6:1, 6:1; Zakordoniec – Gajewska 6:1, 6:1; (4) Szostak – Grodzki 6:3, 6:4; Smejlis – Rychlewska 6:4, 6:1.

Trzecia runda: Bobik – Kopel 6:0, 6:2; M. Jaśkiewicz – Zając 6:1 6:1; Zantedeschi – Zakordoniec 6:2, 6:0; Szostak – Smejlis 6:1, 6:0.

ELIMINACJE JUNIORÓW

Pierwsza runda: (1) Tamaki – bye; Duzinkiewicz – Cisło 6:3, 6:0; Wierzbicki – bye; Łosiak – bye; (2) Maclean – bye; Wetoszka – Czech 7:6 (3), 6:4; Chudy – Marciniak 6:1, 6:0; Bednarczuk – bye; (3) Ralston – bye; Sytkow – Ambroży 6:0, 6:3; Konopko – Boici 6:3, 6:4; (5) A. Kwiatkowski – bye; (4) Skutella – bye; Dworak – Olech 6:2, 7:5; Ciecierski – Garwacki 6:1, 5:7, 6:2; (6) Frankowski – bye.

Druga runda: Tamaki – Duzinkiewicz 6:2, 6:4; Łosiak – Wierzbicki 6:1, 6:1; Maclean – Wetoszka 6:3, 6:7 (3), 6:1; Chudy – Bednarczuk 2:6, 6:3, 6:1; Ralston – Sytkow 6:0, 6:4; A. Kwiatkowski – Konopko 4:6, 6:2, 6:1; Dworak – Skutella 6:1, 6:2; Frankowski – Ciecierski 7:5, 6:2.

Trzecia runda: Łosiak – Tamaki 6:3, 6:2; Maclean – Chudy 3:6, 6:3, 6:4; Ralston – A. Kwiatkowski 6:3, 2:6, 6:4; Dworak – Frankowski 6:2, 6:2.

Plan gier

Kategoria: ITF Juniors

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.