Logo Polski Tenis

WYNIKI

SINGAPUR: Woźniacka - Svitolina 6:2, 6:0; Halep - Garcia 6:4, 6:2; WIEDEŃ: A. Zverev - Troicki 6:3, 4:6, 6:4; Kohlschreiber - Isner 7:6 (6), 6:4; Herbert - Tomic 7:6 (4), 7:5; Gasquet - F. Lopez 6:2, 6:3; G. Simon - Gulbis 6:3, 6:3; BAZYLEA: Shapovalov - Sugita 4:6, 6:2, 7:6 (3); Bautista-Agut - Kukushkin 6:0, 6:3.

Aktualności

TE Łódź Cup 2017 – wyniki

W Łodzi rozgrywany był międzynarodowy turniej młodzików (do lat 14) cyklu Tennis Europe.

Polscy tenisiści byli w gronie faworytów Łódź Cup 2017. Z jedynkami zostali rozstawieni Ada Piestrzyńska i Marcel Kamrowski.

Do ćwierćfinałów singla oprócz nich z biało-czerwonych awansowali: Aleksandra Wnuczek, Xenia Lipiec, Zuzanna Kubacha, Karolina Bartusek, Magdalena Świerczyńska, Gabriel Matuszewski, Karol Tomański, Jonasz Dziopak i Aleksander Orlikowski.

Po końcowy triumf w singlu i deblu sięgnęła Ada Piestrzyńska (w grze podwójnej z Alicją Formellą). W finale singla zagrał Aleksander Orlikowski. W deblu chłopców najlepsi byli Marcel Kamrowski i Karol Tomański.

SINGIEL MŁODZICZEK

Pierwsza runda: (1) Piestrzyńska – bye; Mircheva – Szpakowska 6:3, 7:6 (7); Paul – Lange 6:1, 6:1; (13) Tverijonaite – bye; (12) Iila – bye; Woźny – Mazurek 6:4, 1:6, 6:3; Świerczyńska – Pieczyńska 6:4, 4:6, 6:3; (7) Dychka – bye; (3) Bartusek – bye; Bohm – Kozhatova 6:3, 6:3; Turczuk – Zhmako 6:3, 6:2; (16) Frankowska – byel (9) Formella – bye; Górska – Podulka 6:4, 6:2; Bajorek – Z. Kowalska 2:6, 7:5, 6:2; (6) Campino – bye; (8) Serhel – bye; A. Schmidt – Czapulak 6:4, 6:2; Bohlen – Zaremba 6:1, 7:6 (6); (10) Smejlis – bye; (15) Farouk – bye; Jodłowska – Węgrzyn 6:3, 6:4; Wróblewska – Manovska 6:3, 7:5; (4) Kubacha – bye; (5) Lipiec – bye; Kotecha – Jeschke 7:6 (5), 6:3; Koralnik – K. Maciejewska 7:6 (3), 3:6, 6:1; (11) Bakyte – bye; (14) Smolenova – bye; Pawlik – Carpenter 6:3, 6:0; Wnuczek – Vashkevich 6:2, 6:3; (2) Gołaś – bye.

Druga runda: Piestrzyńska – Mircheva 7:6 (4), 6:4; Paul – Tverijonaite 6:2, 5:7, 6:2; Woźny – Iila 4:6, 6:4, 6:0; Świerczyńska – Dychka 6:3, 6:3; Bartusek – Bohm 6:0, 6:3; Turczuk – Frankowska 6:3, 6:1; Górska – Formella 3:6, 6:1, 6:3; Campino – Bajorek 6:1, 6:2; Serhel – A. Schmidt 6:4, 6:3; Smejlis – Bohlen 6:2, 6:3; Farouk – Jodłowska 3:6, 6:1, 6:2; Kubacha – Wróblewska 4:6, 6:0, 6:3; Lipiec – Kotecha 6:4, 6:3; Bakyte – Koralnik 6:4, 6:4; Smolenova – Pawlik 6:4, 6:2; Wnuczek – Gołaś 7:5, 6:0.

Trzecia runda: Piestrzyńska – Paul 6:2, 6:2; Świerczyńska – Woźny 6:1, 7:5; Bartusek – Turczuk 6:1, 6:1; Campino – Górska 7:6 (2), 7:5; Serhel – Smejlis 7:5, 6:4; Kubacha – Farouk 7:5, 3:6, 6:3; Lipiec – Bakyte 6:2, 7:6 (3); Wnuczek – Smolenova 6:4, 0:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Piestrzyńska – Świerczyńska 6:2, 6:2; Bartusek – Campino 7:5, 6:3; Serhel – Kubacha 7:5, 6:2; Lipiec – Wnuczek 6:2, 7:5.

Półfinały: Piestrzyńska – Bartusek 4:6, 7:6 (4), 6:2; Serhel – Lipiec 3:6, 7:6 (8), 6:4.

Finał: Piestrzyńska – Serhel 6:3, 6:3.

Finał debla: Formella/Piestrzyńska – Górska/Świerczyńska 6:2, 6:7 (3), 10:8.

SINGIEL MŁODZIKÓW

Pierwsza runda: (1) Kamrowski – bye; Dójczyński – Rabtsevich 6:1, 6:2; Stonkus – Rogowski 3:6, 6:3, 6:0; (14) Vasquez Gehrke – bye; (11) G. Matuszewski – bye; Jezierski – Mancewicz walkower; Sowa – Włodarczyk 7:5, 6:2; (7) Pereira – bye; (3) Gaubas – bye; Grygołowicz – Marcinkowski 6:1, 3:6, 7:5; Osomański – Wereszka 6:1, 6:1; (15) Kulig – bye; (10) Pawelski – bye; Tatera – Spaks 6:0, 6:4; Lukowski – Szymkowiak 6:3, 4:6, 6:4; (5) Dontsov – bye; (6) Tomański – bye; Herok – Mickus 6:1, 6:1; Stokowski – Szczap 6:4, 6:1; (12) Van den Heuvel – bye; (13) Kułakowski – bye; Kopcik – Siekanowicz 6:0, 6:0; Matuszczyk – Lis walkower; (4) Olsson – bye; (8) Kresina – bye; Fedoryshyn – Ohme 5:7, 6:3, 6:4; Dziopak – Ignatiuk 6:4, 6:2; (9) Butvilas – bye; (16) Faut – bye; Dumshe – Gontar 6:3, 7:5; Maskow – Sroka 6:2, 6:1; (2) Orlikowski – bye.

Druga runda: Kamrowski – Dójczyński 6:4, 7:5; Vasquez Gehrke – Stonkus 6:1, 6:0; G. Matuszewski – Jezierski 6:0, 6:1; Pereira – Sowa 7:5, 6:2; Gaubas – Grygołowicz 6:2, 2:6, 6:3; Kulig – Osomański 7:5, 6:4; Tatera – Pawelski 2:6, 6:2, 6:4; Dontsov – Lukowski 6:4, 6:0; Tomański – Herok 6:4, 6:4; Stokowski – Van den Heuvel 6:4, 7:6 (4); Kopcik – Kułakowski 6:3, 6:2; Olsson – Matuszczyk 6:3, 6:2; Fedoryshyn – Kresina 5:7, 6:1, 6:1; Dziopak – Butvilas 6:2, 6:2; Faut – Dumshe 6:1, 6:0; Orlikowski – Maskow 6:0, 6:4.

Trzecia runda: Kamrowski – Vasquez Gehrke 7:5, 6:4; G. Matuszewski – Pereira 6:0, 6:2; Gaubas – Kulig 6:2, 6:3; Dontsov – Tatera 6:4, 6:2; Tomański – Stokowski 6:3, 6:0; Olsson – Kopcik 6:1, 6:4; Dziopak – Fedoryshyn 6:2, 6:2; Orlikowski – Faut 2:6, 6:1, 6:1.

Ćwierćfinały: Kamrowski – G. Matuszewski 6:1, 6:4; Dontsov – Gaubas 7:5, 6:2; Olsson – Tomański 6:4, 6:4; Orlikowski – Dziopak 6:2, 6:4.

Półfinały: Dontsov – Kamrowski 6:4, 6:1; Orlikowski – Olsson 2:6, 7:5, 6:0.

Finał: Dontsov – Orlikowski 4:6, 7:5, 7:6 (3).

Finał debla: Kamrowski/Tomański – Dójczyński/Herok 6:2, 6:1.

Komplet wyników

Kategoria: TE

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.