Logo Polski Tenis

WYNIKI

SINGAPUR: Woźniacka - Svitolina 6:2, 6:0; Halep - Garcia 6:4, 6:2; WIEDEŃ: A. Zverev - Troicki 6:3, 4:6, 6:4; Kohlschreiber - Isner 7:6 (6), 6:4; Herbert - Tomic 7:6 (4), 7:5; Gasquet - F. Lopez 6:2, 6:3; G. Simon - Gulbis 6:3, 6:3; BAZYLEA: Shapovalov - Sugita 4:6, 6:2, 7:6 (3); Bautista-Agut - Kukushkin 6:0, 6:3.

Aktualności

Futures ITF Sopot Cup – wyniki

Turniej Sopot Cup 2017 otworzył cykl futuresów ITF w Polsce. W puli nagród było 15 tys. $.

Najwyżej rozstawieni zostali: Kamil Majchrzak, Czech Zdenek Kolar, Łotysz Mikelis Libietis i Argentyńczyk Mariano Kestelboim.

Duża grupa Polaków walczyła w eliminacjach, ale do turnieju głównego przebił się tylko Adam Chadaj.

Do drugiej rundy imprezy głównej awansowali: Kamil Majchrzak, Paweł Ciaś i Kamil Gajewski. Ciaś i Gajewski zakończyli zmagania na tym etapie. Zdobyli po jednym punkcie.

W finale walczył Majchrzak. Lepszy od Kamila okazał się Czech Zdenek Kolar.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Majchrzak – Chadaj 6:2, 6:1; Von Massow – Beran 6:3, 7:5; Stanek – L. Gomez 6:1, 4:6, 6:3; Heller – (5) Luetjen 2:6, 7:5, 6:3; (3) Kestelboim – Friberg 6:4, 6:0; Orkin – Appelgren 2:6, 7:6 (4), 6:0; Ciaś – Ameal 6:2, 6:0; (6) Choinski – Leite 6:2, 6:2; (7) Dubail – Gennaro 6:2, 5:7, 7:6 (2); Cagnina – Chappell 6:2, 6:1; R. Hocevar – Lozan 6:1, 7:6 (2); Mridha – (4) Libietis 6:3, 3:2 i krecz Łotysza; (8) Tabatruong – Walków 6:3, 7:6 (7); Eriksson Ziverts – Poljak 2:6, 6:3, 6:4; Gajewski – Mikuła 4:6, 7:5, 6:4; (2) Kolar – J. Zieliński 6:4, 6:3.

Druga runda: Majchrzak – Von Massow 6:1, 6:4; Heller – Stanek 6:3, 6:4; Kestelboim – Orkin 6:0, 6:1; Choinski – Ciaś 4:6, 6:0, 6:4; Cagnina – Dubail 6:4, 6:4; R. Hocevar – Mridha 6:4, 6:4; Tabatruong – Eriksson Ziverts 6:4, 6:4; Kolar – Gajewski 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Majchrzak – Heller 6:3, 7:6 (5); Choinski – Kestelboim 7:6 (2), 6:2; R. Hocevar – Cagnina 3:6, 6:3, 6:3; Kolar – Tabatruong 6:2, 6:3.

Półfinały: Majchrzak – Choinski 6:4, 6:0; Kolar – R. Hocevar 6:3, 6:2.

Finał: Kolar – Majchrzak 6:3, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Kestelboim/Kolar – Drzewiecki/Smoła 7:5, 6:3; Hocevar/Leite – Smolicki/Summaria 7:6 (2), 6:2; Arias/Chappell – (4) Matuszewski/Żuk 6:2, 6:4; Andrzejczuk/Ciaś – Choinski/Stanek 6:1, 3:6, 10:6; Majchrzak/Zieliński – Appelgren/Mridha 6:2, 6:4; (3) Gajewski/Walków – Jabłoński/Lipka 6:2, 7:5; Poljak/Von Massow – Beran/Tabatruong 6:3, 6:2; (2) Libietis/Reese – Chadaj/Majchrowicz 5:7, 6:4, 10:8.

Ćwierćfinały: Hocevar/Leite – Kestelboim/Kolar 6:2, 6:7 (5), 10:5; Arias/Chappell – Andrzejczuk/Ciaś 3:6, 6:2, 12:10; Majchrzak/Zieliński – Gajewski/Walków 6:3, 4:6, 10:5; Libietis/Reese – Poljak/Von Massow 6:3, 6:2.

Półfinały: Hocevar/Leite – Arias/Chappell 6:1, 6:1; Libietis/Reese – Majchrzak/Zieliński 6:3, 4:6, 10:5.

Finał: Libietis/Reese – Hocevar/Leite 6:4, 6:4.

KWALIFIKACJE

Pierwsza runda: (1) Rajski – bye; Hoeveler – Jabłoński 7:5, 6:2; Hobart – Walkusz 6:2, 6:0; (10) Gennaro – D. Lipka 6:2, 1:6, 6:4; (2) Smoła – bye; Bergevi – Schinas 6:0, 6:1; Perez – Taylor 6:2, 6:2; (16) Chadaj – Brydolf 6:2, 4:6, 6:2; (3) P. Matuszewski – bye; A. Mlazga – Bronka 6:3, 6:1; Nispoń – Longhurst 6:7 (5), 7:6 (6), 6:3; (12) Friberg – F. Plewiński 6:1, 6:2; (4) Appelgren – bye; Rudowski – K. Pociej 7:5, 6:1; K. Siimar – Krzeptowski 6:3, 6:0; L. Frost – (15) Drzewiecki 6:1, 6:0; (5) Andrzejczuk – bye; Malbasic – Gałka 6:4, 6:1; K. Mlazga – Bujakiewicz 6:1, 4:6, 7:6 (5); (9) Ameal – bye; (6) Żuk – bye; Zednik – Autuch 6:2, 6:2; Orkin – Larczyński 6:0, 6:0; Stodder – (13) Arias 4:6, 6:1, 6:4; (7) Lozan – bye; Dabryian – P. Lutkowski 2:6, 7:5, 6:1; Gschwendtner – Chojnowski 6:2, 6:1; (11) Majchrowicz – Kokulewski 6:4, 7:5; (8) Summaria – bye; Tuomi – Suchanowski 6:0, 6:0; Eriksson Ziverts – Kon. Mularczyk 6:1, 6:0; (14) Kazakov – Gohlke 6:1, 7:6 (3).

Druga runda: Rajski – Hoeveler 6:0, 6:3; Gennaro – Hobart 6:3, 6:4; Smoła – Bergevi 6:4, 3:6, 7:6 (2); Chadaj – Perez 6:4, 6:4; P. Matuszewski – A. Mlazga 6:4, 6:3; Friberg – Nispoń 6:2, 1:0 i krecz Michała; Appelgren – Rudowski 6:2, 6:0; L. Frost – K. Siimar 6:1, 3:6, 6:0; Andrzejczuk – Malbasic 6:4, 7:6 (1); Ameal – K. Mlazga 6:2, 6:2; Żuk – Zednik 6:1, 6:1; Orkin – Stodder 6:4, 7:5; Lozan – Dabryian 6:0, 6:2; Gschwendtner – Majchrowicz 6:2, 6:2; Summaria – Tuomi 3:6, 6:1, 6:4; Eriksson Ziverts – Kazakov 7:5, 7:6 (5).

Trzecia runda: Gennaro – Rajski 6:4, 6:1; Chadaj – Smoła 6:2, 4:6, 6:2; Friberg – P. Matuszewski 7:6 (6), 7:6 (0); Appelgren – L. Frost 5:7, 7:6 (1), 6:3; Ameal – Andrzejczuk 6:4, 4:6, 6:3; Orkin – Żuk 6:4, 6:4; Lozan – Gschwendtner 7:6 (5), 2:6, 6:4; Eriksson Ziverts – Summaria 6:3, 2:6, 6:2.

Kategoria: ITF

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.