Logo Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Warmia Mazury Open 5 – wyniki

W Mrągowie rozgrywany był piąty futures ITF mężczyzn Warmia Mazury Open 2017.

W turnieju głównym zagrali m.in. Paweł Ciaś, Maciej Smoła, Piotr Matuszewski, Michał Dembek, Adrian Andrzejczuk, Kamil Gajewski.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie jest firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday.

Do finału singla awansował Ciaś. Wygrał w nim z Ukraińcem Olexiym Kolisnykiem. W grze podwójnej triumfowali Dembek i Smoła.

SINGIEL

Pierwsza runda: (1) Toledo Bague – Marrero Curbelo 6:1, 6:2; B. Wojnar – Zarichanskyy 6:2, 6:7 (8), 6:3; Gajewski – Gryszczuk 6:0, 6:2; (6) Van Beem – Bruandet 6:2, 6:0; (3) Bensoussan – Di Prima 6:2, 6:2; Prihodko – Reguant 6:3, 6:1; Kolisnyk – Dembek 6:1, 7:6 (2); (5) Smoła – Majchrowicz 6:4, 7:6 (5); (8) Harris – Jabłoński 6:2, 6:2; Jorda Sanchis – Andrzejczuk 6:1, 6:3; Walków – Vasheshnikov 6:7 (2), 7:5, 6:2; Barranco -(4) Nikles 7:5, 1:6, 7:5; Kazakov – (7) Matuszewski 6:4, 4:6, 7:6 (2); Uzhylovskyi – Tadyszak 6:0, 6:1; Ciaś – Gałka 6:0, 6:2; (2) Ornago – Maresca 7:5, 4:6, 6:4.

Druga runda: Toledo Bague – B. Wojnar 6:2, 6:0; Van Beem – Gajewski 6:2, 7:6 (2); Bensoussan – Prihodko 7:6 (2), 6:3; Kolisnyk – Smoła 6:3, 6:4; Jorda Sanchis – Harris 7:6 (2), 6:2; Walków – Barranco 6:1, 7:6 (3); Uzhylovskyi – Kazakov 6:4, 4:6, 6:4; Ciaś – Ornago 2:6, 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: Van Beem -Toledo Bague 3:6, 7:5, 6:4; Kolisnyk – Bensoussan 6:4, 6:3; Jorda Sanchis – Walków 6:3, 4:6, 6:4; Ciaś – Uzhylovskyi 6:1, 6:1.

Półfinały: Kolisnyk – Van Beem 6:0, 6:2; Ciaś – Jorda Sanchis 6:1, 6:3.

Finał: Ciaś – Kolisnyk 4:6, 6:3, 6:2.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Majchrowicz/Matuszewski – Chessari/Di Prima 6:2, 3:6, 12:10; Gałka/Kawka – Marrero Curbelo 6:2, 6:4; (4) Gajewski/Walków – Uzhylovskyi/Vasheshnikov 6:2, 6:2; Bensoussan/Ornago – Harris/Jorda Sanchis 6:4, 6:2; Dembek/Smoła – Ciaś/Nowak 7:6 (4), 5:7, 10:6; (3) Van Beem/Zarichanskyy – Królik/Wojnar 6:0, 6:1; Kolisnyk/Prihodko – Marse-Vidri/Neubau 4:6, 6:1, 10:5; Andrzejczuk/Kazakov – (2) Maresca/Toledo Bague 6:4, 2:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Majchrowicz/Matuszewski – Gałka/Kawka 6:4, 6:2; Bensoussan/Ornago – Gajewski/Walków 6:2, 4:6, 11:9; Dembek/Smoła – Van Beem/Zarichanskyy 6:4, 6:3; Kolisnyk/Prihodko – Andrzejczuk/Kazakov 7:5, 6:2.

Półfinały: Bensoussan/Ornago – Majchrowicz/Matuszewski walkower Polaków; Dembek/Smoła – Kolisnyk/Prihodko 6:4, 0:6, 10:8.

Finał: Dembek/Smoła – Bensoussan/Ornago 6:4, 1:6, 10:6.

ELIMINACJE

Pierwsza runda: (1) Toledo Bague – bye; Sikorski – Stach 6:2, 6:7 (6), 6:2; Neubau – Samojłowicz 6:0, 6:0; M. Nowak – bye; (2) Uzhylovskyi – bye; A. Mlazga – Bronka 4:6, 6:3, 7:5; Borkowski – Traeger 6:1, 6:1; Tsebrenko – bye; (3) Di Prima – bye; Kyrychenko – Skonieczny 6:2, 6:2; D. Lipka – Shahidipour 6:0, 6:1; Vaise – bye; (4) Maroszek – bye; Traskin – Zonza 6:1, 6:1; Malmon – Bujakiewicz 7:5, 6:0; Bruandet – bye; (5) Reitano – bye; Królik – Marse-Vidri 6:2, 6:4; Reguant – bye; Innocenti – bye; (6) Vrzesinski – bye; Rocens – Kossek 6:1, 6:2; Tadyszak – Kimaszewski 6:2, 6:3; Sowiński – bye; (7) Morr – bye; Rudowski – M. Piątek 6:1, 6:3; Vasheshnikov – Wrzoł 6:4, 6:1; Kucherenko – bye; Kelaidis – bye; Chessari – Michałowski 6:4, 6:0; B. Wojnar – Grigas 6:2, 6:2; Bankov – bye.

Druga runda: Toledo Bague – Sikorski 6:0, 6:0; Neubau – M. Nowak 7:6 (4), 6:3; Uzhylovskyi – A. Mlazga 6:3, 6:0; Borkowski – Tsebrenko 6:4, 6:1; Di Prima – Kyrychenko 6:4, 6:1; D. Lipka – Vaise 7:5, 7:6 (2); Traskin – Maroszek 6:2, 0:6, 7:6 (2); Bruandet – Malmon 6:1, 6:0; Reitano – Królik 6:4, 7:5; Reguant – Innocenti 6:0, 2:6, 6:4; Rocens – Vrzesinski 6:7 (0), 6:4, 6:4; Tadyszak – Sowiński 6:2, 6:2; Rudowski – Morr 4:6, 6:2, 6:3; Vasheshnikov – Kucherenko 6:1, 6:3; Kelaidis – Chessari 6:2, 6:4; B. Wojnar – Bankov 3:6, 6:1, 6:1.

Trzecia runda: Toledo Bague – Neubau 6:0, 6:0; Uzhylovskyi – Borkowski 6:3, 7:5; Di Prima – D. Lipka 1:6, 6:4, 6:4; Bruandet – Traskin 6:2, 6:0; Reguant – Reitano 6:1, 3:6, 6:1; Tadyszak – Rocens walkower; Vasheshnikov – Rudowski 6:3, 2:6, 6:0; B. Wojnar – Kelaidis 3:6, 6:2, 1:0 i krecz Szwajcara.

Kategoria: ITF

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.