Logo Polski Tenis

WYNIKI

CINCINNATI: Muguruza - Kuznetsova 6:2, 5:7, 7:5; Kar. Pliskova - Giorgi 6:3, 4:6, 6:0; Stephens - Makarova 2:6, 6:3, 6:4; Goerges - Svitolina 7:5, 6:4; Kyrgios - Karlovic 4:6, 7:6 (6), 6:3.

Aktualności

Warmia Mazury Open 6 – wyniki

W Mrągowie rozgrywany były szósty męski futures ITF mężczyzn Warmia Mazury Open 2017.

Tenisiści rozgrywali swoje mecze na kortach Hotelu Mercure Mrągowo Resort & Spa. Pula nagród w turnieju wynosi 15 tysięcy $.

Organizatorem turniejów Warmia Mazury Open w Mrągowie była firma ADF Aleksander Fereniec, zarządca Hotelu Siwik Holiday.

Do drugiej rundy awansowali m.in. Maciej Rajski, Michał Dembek, Paweł Ciaś, Kacper Żuk, Łukasz Kozielski (pierwszy punkt ATP w singlu). W półfinale znaleźli się: Rajski, Dembek i Ciaś. W niezwykle wyrównanym finale Rajski pokonał Ciasia po prawie trzygodzinnej batalii.

SINGIEL

Pierwsza runda: Uzhylovskyi – (1) Ornago 6:1, 7:5; Żuk – Walków 5:7, 6:3, 6:1; Dembek – Hajek 6:4, 3:6, 6:1; (7) Van Beem – Reguant 6:1, 6:4; Kolisnyk – (4) Smoła 7:6 (4), 4:6, 7:5; Kozielski – Panfil 1:2 i krecz Grzegorza; Di Prima – Von Hindte 6:3, 6:7 (1), 6:0; (8) Ciaś – Zarichanskyy 6:4, 6:4; (6) Lozan – Borkowski 6:2, 6:3; Harris – Reitano 6:4, 6:1; Andrzejczuk – Kowalczyk 6:2, 6:3; (3) Rajski – Gajewski 6:4, 6:4; (5) P. Matuszewski – P. Kwiatkowski 6:0, 6:0; Neubau – M. Nowak 6:4, 4:6, 6:3; Maresca – Kyrychenko 6:3, 1:6, 6:3; (2) Bensoussan – Kazakov 6:4, 6:1.

Druga runda: Uzhylovskyi – Żuk 6:1, 6:2; Dembek – Van Beem 7:5, 6:4; Kolisnyk – Kozielski 6:2, 7:6 (11); Ciaś – Di Prima 6:1, 6:1; Harris – Lozan 6:3, 6:3; Rajski – Andrzejczuk 6:4, 7:6 (2); Neubau – P. Matuszewski 6:4, 3:6, 6:3; Bensoussan – Maresca 7:6 (2), 6:2.

Ćwierćfinały: Dembek – Uzhylovskyi 6:4, 6:4; Ciaś – Kolisnyk 6:3, 6:1; Rajski – Harris 7:5, 6:0; Bensoussan – Neubau 6:1, 6:1.

Półfinały: Ciaś – Dembek 6:4, 6:4; Rajski – Bensoussan 6:3, 6:1.

Finał: Rajski – Ciaś 6:7 (5), 7:5, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda: (1) Uzhylovskyi/Zarichanskyy – Ornago/Reitano walkower; Kazakov/Neubau – Maroszek/A. Mlazga 6:2, 6:3; (4) Dembek/Smoła – Kowalczyk/Kozielski 6:2, 6:2; Chessari/Di Prima – Grzegorczyk/Piątek walkower; Maresca/Marrero Curbelo – Adomavicius/Matulevicius walkower; (3) Gajewski/Walków – Matuszewski/Żuk 6:2, 6:4; Ciaś/Nowak – Reguant/Traskin 6:4, 7:5; Kolisnyk/Prihodko – (2) Andrzejczuk/Van Beem 6:4, 4:6, 10:6.

Ćwierćfinały: Uzhylovskyi/Zarichanskyy – Kazakov/Neubau 6:3, 6:4; Dembek/Smoła – Chessari/Di Prima 6:2, 6:0; Gajewski/Walków – Maresca/Marrero Curbelo 6:1, 6:4; Kolisnyk/Prihodko – Ciaś/Nowak 6:1, 6:3.

Półfinały: Dembek/Smoła – Uzhylovskyi/Zarichanskyy 7:5, 5:7, 13:11; Kolisnyk/Prihodko – Gajewski/Walków 6:4, 7:6 (3).

Finał: Kolisnyk/Prihodko – Dembek/Smoła 7:6 (8), 6:4.

ELIMINACJE

Pierwsza runda (1) Toledo Bague – bye; Sadal – Schelcher Muro walkower; Reguant – B. Wojnar 6:4, 6:1; Krzeptowski – bye; (2) Uzhylovskyi – bye; A. Mlazga – Malmon 7:6 (3), 6:2; Gschwendtner – Albrecht 6:3, 6:2; Grzegorczyk – D. Lipka 6:0, 3:6, 3:1 i krecz Dariusza; (3) Prihodko – bye; Chessari – Zieliński 7:6 (3), 6:3; Kyrychenko – Traskin 6:4, 6:3; Vitasek – bye; (4) Marrero Curbelo – bye; Boerma – Samojłowicz 6:1, 6:3; Kowalczyk – Innocenti 6:4, 6:4; Kelaidis – bye; (5) Di Prima – bye; Bujakiewicz -Jabłoński 7:6 (4), 6:2; Gerry – Tracka 7:5, 6:2; Królik – bye; (6) Maroszek – bye; Neubau – Smolak 6:0, 6:0; Piątek – Kossek 6:4, 6:3; Adamavicius – Dinopoulos 6:2, 6:3; (7) Von Hindte – bye; Stach – Behncke 6:3, 7:6 (3); Jones – Tsebrenko 7:6 (3), 6:2; Neiman – bye; Borkowski – bye; Rudowski – Matulevicius 6:1, 6:1; Gewert – Wrzoł 6:1, 6:4; Sikorski – bye.

Druga runda: Sadal – Toledo Bague walkower; Reguant – Krzeptowski 6:0, 6:2; Uzhylovskyi – A. Mlazga 6:2, 6:2; Gschwendtner – Grzegorczyk 7:6 (3), 6:3; Chessari – Prihodko 7:6 (2), 6:4; Kyrychenko – Vitasek 6:4, 6:1; Marrero Curbelo – Boerma 6:3, 3:6, 7:5; Kowalczyk – Kelaidis 4:1 i krecz Szwajcara; Di Prima – Bujakiewicz 6:4, 6:1; Królik – Gerry 6:2, 6:4; Neubau – Maroszek 6:3, 6:2; Piątek – Adamavicius 6:1, 6:1; Von Hindte – Stach 6:0, 6:4; Jones – Neiman 6:0, 6:0; Borkowski – Rudowski 6:3, 6:4; Sikorski – Gewert 7:5, 4:6, 6:3.

Trzecia runda: Reguant – Sadal 6:0, 6:2; Uzhylovskyi – Gschwendtner 6:1, 6:2; Kyrychenko – Chessari 7:5, 7:5; Kowalczyk – Marrero Curbelo 7:6 (7), 6:1; Di Prima – Królik 6:1, 6:1; Neubau – Piątek 6:0, 6:4; Von Hindte – Jones 7:5, 7:5; Borkowski – Sikorski 6:1, 6:0.

Kategoria: ITF

Informujemy, iż nasza strona używa plików cookies w celu prowadzenia anonimowych statystyk jej odwiedzin.