MADRYT: Świątek - Sabalenka 7:5, 4:6, 7:6 (7); Rublev - Fritz 6:4, 6:3; Auger-Aliassime - Lehecka 3:3 i krecz Czecha.

Porażka Michała

Michał Przysiężny przegrał mecz drugiej rundy eliminacji turnieju w Doha z Benjaminem Beckerem 6:4, 6:7(2:7), 4:6.

Polak znakomicie rozpoczął mecz, wygrywając pierwszego seta 6:4. „Ołówek” przełamał Niemca w 10 gemie, wykorzytując pierwszą piłkę meczową.

Druga partia była niezwykle wyrównana. Żaden z zawodników nie miał nawet szansy na przełamanie serwisu rywala. W tie-breaku wyrażnie lepszy był Becker (7:2)

Trzeci set przegrany przez Michała 4:6, niemiecki tenisista wykorzystał drugą piłkę meczową.

Mecz trwał 2 godziny i 5 minut, Michał zaserwował 15 asów i popełnił 4 podwójne błędy. W piłkach wygranych 90 do 101 na korzyść Beckera.